Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uz jsem bezradny: marne se pokousim o update na 5.50GEN-D3. Nejprve jsem to zkousel z 5.00M33-6. Nezadarilo se v prubehu updatu se PSP-2000 vypne (jeste pred tim nez se objevi bar s procenty). Updatnul jsem tedy postupne alespon na verzi 5.50genb2 a pokusil se znovu prejit na 5.50GEN-D3 z této verze. Opet stejny vysledek (PSP se vypne ve stejnem bode behem instalace). Vse jsem delal podle navodu a rad v tomto foru. Díky za případnou pomoc

Dale se mi nedari spustit hru buzz kviz CZ - zobrazi se chyba 80020148

Provedl jsem tedy toto nastaveni (viz nize kursivou) ale stale se zobrazuje stejna chyba (v mechanice mam stale UMD s nejakou orig. hrou):

Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tekken90: mam nastaveno restore default settings, vymazal jsem vsechny pluginy z seplugins, napajim PSP ze site, wlan (vypnuto, ale zkousel jsem i zapnout). V samotnem updateru zvolim:

flash install cfw 5.50 gen-d3 (zvolim Enter O)

zobrazi se:

extracting prx...

backup psn...

loading sony updater...

psp 2000 detected

now load all modules from UPDATER...

v tuto chvili se PSP samo vypne. Nastesti ho mohu znovu normalne zapnout (verze firmware zustava, ale na puvodni 5.50genb2 ).

PS: bohuzel mi nejde uploadnout screenshot memory card, ale mam v rootu soubor 550.PBP (26 911 Kb) a v D:\PSP\GAME\UPDATE soubor EBOOT.PBP (1 729 Kb)

Co znamená poškozený klíče na desce a co se s tím dá dělat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to: Shady333 :

s tou černou obrazovkou se mi to taky stalo a co jsem četl i hodně dalším lidem tady na fóru, bohužel se tento problém zatím nikomu nepodařilo vyřešit :cry: (hrstce pomohl update z vyšších verzí).

Tak už jsem na to konečně přišel a jednou pro vždy vyřešil !!! Pokud se někomu stane stejný problém (při updatu na 5.50 GEN-D3 se PSP samo vypne) stačí zformátovat memory stick kartu v PSP a je to. Děkuji si sám 8) a doufám že to i dalším lidem bude ku pomoci. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem udělal vše do bodu 5 (Vyberte FLASH INSTALL CFW 5.50 GEN-D3), pak se objevila obrazovka kde byly takové ty řeči že bylo aktualizování úspěšné atd. a dole bylo: X= REBOOT a O= SHOTDOWN tak jsem zvolil O (podle bodu 6 kdy se má psp restartovat), zapnul jsem ho a držel jsem tlačítko R (ale do recovry menu jsem se nedostal, nešlo to ani na 3 pokus, jako kdybych se do recovry nemohl dostat) tak jsem se podíval do System Information a u System Software mám napsáno: 5.50 GEN-D3.. povedlo se mi nějak haluzně přeskočit pár bodů nebo proč mi stačilo to stačilo jen nainstalovat a proč se nemůžu dostat do recovery? :D.. díky :) (aktualizoval jsem z: 5.50 GEN A)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu