Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

CFW 5.50GEN-D3 + 5.50 prometheus v2 - kompletni navod co delat


Zinglbee

Recommended Posts

  • Odpovědi 1k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Co máš za firmware?

Trošku pohledej tady na foru' date=' viděl jsem nějakej prográmek, co to dá dohromady[/quote']

Problem uz jsem vyresil po svem....

Zadny programek, ktery to da dohromady neni, je jen programek, ktery ve flashi premaze souper paegasus.prx, diky kteremu se daji spoustet nejnovejsi hry... premazanim tohoto souboru vsak uz novy hry nespustis jen tak, maximalne tim konvertovanim, nebo co to je...

Kazdopadne SAVES nefunguji jen u MGS:PO ale u zhruba 50 procent her, takze se divim, ze tento problem resim ve foru jenom ja sam....

Jinak problem jsem vyresil nasledovne: na netu jsem si sehnal starsi soubor paegasus.prx odpovidajici GEN-B, nahral ho do slozky plugins a vzdy, kdyz si chci zahrat hry, kde mi nefunguje save, tak spustim psp v recovery a povolim ten plugin - je to dost nepohodlny, ale jinej zpusob neni - bez tohoto bych si nemohl zahrat rozehrane hry, kde uz mam save po hodne hodinach hrani

a s tim programkem co to zmeni ve flashce si zas nemuzu zahrat treba Dantes Inferno a nebo nejake hry, ktere jsem spustil poprve na nejnovejsim firmware a na nejnovejsim firmware jsem taky vytvoril save v tech hrach

je to dost napikacu bug a doufam, ze to v pristich verzich vychytaj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chci si flashnout psp podle tohohle tutorialu ale mam strach ze neco zmrsim tak se raci zeptam

mam FW 5.03 MHU a jestli sem to spravne pochopil tak mam s karty vsechno smazat a nahrat tam officialni FW 5.50 pak hodit na kartu ten program co je tu ke stazeni a pokracovat dal podle navodu ?

diky za odpoved :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, zalezi na tom, co mas za PSP - jestli mas PSP 2000 kupovany v zari 2008 a dyl, tak si jen stahni 5.03 GEN-C, ale jestli mas PSP 1000 nebo PSP 2000 kupovany pred zarim 2008, tak udelej update - a ten update se dela uplne jinak, ale ted je dulezity, co mas za PSP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze mam jen psp s hrama krabice je nekde fuc ale raci se poptam kdy ho kupoval kazdopadne dik za info jeste se urcite ozvu :-X

/EDIT neni nejakej programek na zjisteni zakladni desky psp teda pokud to s tim ma neco spolecnyho nekde sem cet ze to zalezi na verzy zakladovky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze by ti stacilo udelat cely krok 2, ale nejsem si tim na 100% jisty jestli to je dobrej postup kdyz tam ted mas 5.03 MHU

edit: jeste to nedelej, protze si myslim ze spis budes muset PSP re-flashnout pres pandora battery abys tam mel ten CFW 5.00 M33-6 a pak az udelat update na 5.50 gen d3 full, fakt nevim jaky je postup kdyz tam mas 5,03 MHU...jeste pockej na radu nekoho zkusenejsiho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobry tak ja to teda testnu uvidim co to udela

/EDIT ok ok kdys to nevis urcite tak jeste pockam nerad bych pak to psp vyhazoval :-X

zkus ten program, jakej sem ti psal predtim, ten ti to rekne na 100%

5.03 OFW -> 5.03 ChickHEN R2 -> 5.03 GEN-C -> 5.50 GEN D3 návody jsou v tutoriálech, stejně tak soubory ke stažení ;)

5.03 GEN-C tam bejt nemusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ChickHENa tu mam ale vypada to ze topic s GEN-C nejak nefunguje jestli je to teda tenhle navod

5.03 GEN pro ChickHEN - ISO hry na PSP 2000/3000 by Anonymous_

ale diky za postup skusim pohledat navod nekde jinde

ok mrknu na to co rikas ale musim si tam znova hodit MHU zrovna sem to smazal bez toho ten programek nepustim

jasny jenze ja sem vypnul psp na tvrdo a tim sem smazal MHU a uz sem i naformatoval pametovku a bez toho me ten tvuj program pustit nejde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu