Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Need For Speed Shift


tombkiller

Recommended Posts

chci se zeptat jestli vám u této hry funguje replay.vždy po dokončení závoduje v nabidce ke spuštění replaye nutno zmáčknout malou šipku vlevo(tlačítko back) ale mi to vůbec nereaguje.mám tu verzi hry v cz,a xbox bez hdd tak jestli to třeba není tím.díky za odpověd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chci se zeptat jestli vám u této hry funguje replay.vždy po dokončení závoduje v nabidce ke spuštění replaye nutno zmáčknout malou šipku vlevo(tlačítko back) ale mi to vůbec nereaguje.mám tu verzi hry v cz,a xbox bez hdd tak jestli to třeba není tím.díky za odpověd.

Ked som nemal este HDD, tak FORZU 2 som mal takisto bez replay. Tam sa po preteku ani moznost replay v menu neukazala. S HDD uz tam bola.

Takze to moze byt tym, ze nemas HDD. Od decembra 2008 je na svete NXE (moznost instalovania hier), tak je "hriech" nemat HDD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bude tím určitě, že nemáš HDD, takhle to fongovalo již ve zminované Forze 2, pak PGR 4 a Colin dirt 1. Je to trošku poděl od tvůrců, zase aby si člověk koupil něco do Xboxu.

víš to je tim že se ten záznam nemá kam nahrát, ne že je to poděl tvůrců... blbost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta sipka doleva neni sipka ale SELECT ( nalevo od X kolecka, na druhe strane co je start). zadny hdd k tomu nepotrebujes, stací znát tlacitka :):D

prosím tě co to tady píšeš za nesmysly,jdi se pořádně podívat na ovládač co tam je napsáno.malá šipka vlevo=back.asi jsi si to spletl s playstationem tam je opravdu to tlačítko select ve stejném místě jako na xku tlačítko back.takže jak říkáš ,stačí znát tlačítka než napíšeš nějakou blbost,nebo raději :ziped:jinak díky všem za odpověd,asi to opravdu bude hdd,protože kámošovi to normálně fičí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano omlouvam se, vychazel jsem z toho ze od pradavna toto tlacitko se jmenuje select, myslel jsem ze ses lama a mackas dozadu na krizi. potom co jsem to sem napsal jsem to zkousel hrat jen z memory kartou a ten replay se tam vubec nenabídl, takže je k tomu opravdu potreba hdd. omlouvam se, jsem vůl.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám závod už na konci a vyžaduje jen tovární vůz, koupil jsem tovární Japonský,Americký,Evropský a pořád mám auto nezpůsobilé pro závod, proto ho nemůžu jet. Nevíte jaké auto koupit? Upozorňuji že kupuji tovární vůz ze znakem w, ale pořád mě to nepustí. Kdyby někdo věděl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám závod už na konci a vyžaduje jen tovární vůz, koupil jsem tovární Japonský,Americký,Evropský a pořád mám auto nezpůsobilé pro závod, proto ho nemůžu jet. Nevíte jaké auto koupit? Upozorňuji že kupuji tovární vůz ze znakem w, ale pořád mě to nepustí. Kdyby někdo věděl.

musíš koupit auta z určitého TIERU třeba když jezdíš TIER 4 musíš si koupit auto ze čtyřky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znak "w" znamená auto, pro které je možné zakoupit "Works práce".

Tedy nejen koupit samotný auto ale i všechny UPGRADES !

Potom se ti aktivuje na kartě upgrades v pravo dole položka "Buy Works"

vysolíš dalších asi 300 000,- a všechny ukazatele "Car Rating" jako rychlost, brždění pujdou razantně doprava. A teď mužeš do finále. Auto musí mít znak W a je jedno jestli Tier 2 nebo 4.

Osobně doporučuju : Nissan GT-R (R35) Tier 3 W. Tohle auto neskáče na trati jako jiné a dá se s ním krásně vyhrávat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Do reálného chování aut to má sakra hodně daleko...PŘÍŠERNÉ OVLÁDÁNÍ je slabé slovo...Tuning je jakžtakž...Mění se i interiér, jako třeba MOMO volant a tak.

Pohled přes volant je BEZKONKURENČNÍ. Bohužel se to nedá ovládat....Možná jde o zvyk, ale já si nezvykl.

Mít Forza 3 takový pohled přes volant, tak je to nejlepší hra na hóóóóódně dlouho.

TADY DOPORUČUJU VYZKOUŠET DEMO!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu