Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.55 Hry na 5.50GEN-B a 5.03GEN - DECRYPTOR v4!!!


SSuk

Recommended Posts

  • Odpovědi 329
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • Moderators
To by sice šlo, ale na PSP 3000 se stím tak můžeš jít zahrabat...

Ty fakt neumíš číst ... na PSP 3000 to jde přes 5.03GEN :roll:

no to ja vim ze updatem bych to hrat mohl, ale nechce se mi to delat... ono to zachvilku pujde :)

Update je záležitost 5 minut. Pokud se ti to nechce dělat, tvoje blbost, jinak to nepůjde ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
a pujde pak prejit treba na CFW 6.00 M33?? (vim nikdo to jeste nevi) :D

Ježiši, za 1. žádnej CFW 6.00M33 NENI!! a za 2. zpět z 5.50GEN jde jít na M33, takže žádnej problém ...

Vážně? zkoušel jsem GTčko a nic, Dirt tak nic, pak Motostorm a G.I.JOE a ty dvě aspon šli....

Všechno jde, teď jsem to zkoušel ... je to rukama :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc (posílám ti Thanks), přesně tohle jsem potřeboval vědět. Naruto funguje, žádná černá obrazovka!!!

Prosím, aby někdo (autor, admin nebo moderator) doplnili do prvního příspěvku 2 kroky, takže to bude vypadat takto:

* Stáhněte si UMD Gen v4

* Rozbalte rar a spusťte jej v PC

* Nahrajte do něj vaše ISO a dekryptujte ho

* File -> File list -> Export

* Získejte z něj EBOOT.BIN, který je uložen v PSP_GAME/SYSDIR

* EBOOT.BIN nahrajte jej na kořen vaší karty, kterou máte v PSP

* V PSP spusťte Game Decrypther Yoshihio

* Stisknutím “X“ potvrďte opatchování

* Chvíli počkejte.Poté se PSP vrátí do XMB menu

* Nyní je na kartě nová složka: „decryptor“. Uvnitř je opatchovaný EBOOT.BIN

* Díky UMD Genu nahraďte původní EBOOT.BIN tím opatchovaným

* File -> File list -> Import (dříve vyexportovaný textový dokument)

* Znovu vytvořte ISO a nahrajte jej do ISO složky v PSP

* No a nyní to vše již funguje.

EDIT: Myslím, že tohle vyřeší problém u všech her, které dříve ukázaly jen svou "temnou tvář" - tedy černou opbrazovku :)

udelal jsem to presne podle tohodle a furt nic , nemohl bys to iso hodit na iskládku nebo megaupload byl bych moc vdečny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je všechno pěkný, co se tady píše, ale zatím nikdo neodpověděl na dotaz, zda opatchované hry jedou v ostatních PSP. Když to funguje, tak proč se nikdo nevyjádří, nebo to někam neupne? A ještě jeden dotaz, do jaké složky v PSP mám zkopírovat ten Dekryptor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OMG, odpovidal jsem.. Asi neumis cist.

1) Ano, dekryptovana isa jedou na vsech PSP

2) jsi slepy nebo nevidis mnozici se upload topici, ktere se specializuji prave na "5.55 hry"?

3) kdyz to stahnes, tak tam mas slozku PSP a v tom slozku game a v te slozce game slozku decryptor.. kam to asi zkopirovat? Ze by.. Ano! Slozku PSP zkopiruj na root pametove karty (E:\ ).. Pokud myslis slozku decryptor, co se udela po dekryptnuti eboot.bin, tak tu nikam kopirovat nemusis - potrebujes ten eboot.bin v ni.. Trochu vice cti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem zkusil nejakou verzi toho naruta uz předelanou a furt to nejde (mam samo M33 driver) , neni možny že to je nejakym nastavením v psp ? zdá se mi to tož dost divny

mam ten samej problem, nasel by se tu nekdo, komu to jde na neflashnutelnym PSP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud ta hra vyžaduje nějaké soubory FW 5.50, tak jedině přes nějakou emulaci FW jako tomu bylo u Devhook...jinak těch pár her, co chtějí 5.50 na 5.03 nepůjdou...

Jinak většina her jede i na 5.03... nejdou asi 4-5 her...zatím

Jinak se stačí podívat na seznam podporovaných her... odkaz na něj už tu je několikrát

edit: no... dneska je tam už aktualizovaná verze seznamu... včera tam bylo asi 10 her a z toho nešly 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak teda nevim stáhl sem tu new verzi s tim že si konečně zahraju Cloudy with a Chance of MeatBalls ale zas nic dokonce se mi to ani nesekne ale napíše mi to the game not be started (nebo tak nějak) a nějaký čísla

!!! jo mám nastaven driver na M33

!!! jo mám cfw 5.50 GEN-B (měl bych mít B2 ale nevim v PSP mi to nepíše)

takže tahle furt nic?

edit: tak DIRT 2 my jde, tak aspon vim že to nedělám špatně (to je ale grafika co :D to vypadá jak java hra a ten zvuk motoru :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu