Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Soutěž: Gran Turismo Mobile / 2. Kolo


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 160
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jistej petr mel stejny auto

sakra jakej to má výkon ? :D

ja bych zacal novy kolo abysme meli cas trenovat teda hlavne ja :D a cas koupit dany auto

základ je nakoupit auta, který sem napsal v příspěvku asi 2-3 stránky zpět... pak to hodim na první stránku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dát limit na koně a pak si koupit auto co takovou sílu má je blbost, protože pak už nezáleží na tom jak dobře umíš jezdit, ale jaký auto si koupíš.

@Tekk:

1) Jestli myslíš ty auta z http://console-forum.net/showpost.php?p=684183&postcount=66 tak to neni moc přesný, protože od každýho auta je několik verzí.

2) Jak se ti povedlo zajet ten čas?

3) Kdyžtak mě přidej mezi přihlášený na první stránce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekku, nedal bys sem screen aji nastaveni toho eva? Ja se v tom nevyznam, ale zajimalo jakej bych mel cas s tim nastavenim s normal sem mel nejaky 2:19:cosi. Jen tak ze zajimavosti dik :) Nebo uplne super by byl nejakej malej navod na nastaveni kary, jakoze co cemu pomuze a cemu ubere :) Ikdyz to bych chtel uz asi moc ze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dát limit na koně a pak si koupit auto co takovou sílu má je blbost, protože pak už nezáleží na tom jak dobře umíš jezdit, ale jaký auto si koupíš.

@Tekk:

1) Jestli myslíš ty auta z http://console-forum.net/showpost.php?p=684183&postcount=66 tak to neni moc přesný, protože od každýho auta je několik verzí.

2) Jak se ti povedlo zajet ten čas?

3) Kdyžtak mě přidej mezi přihlášený na první stránce.

těch aut není zas tolik, aby se nedalo koupit víc modelů.. a hlavně když v tomhle GT nabíhaj peníze strašně rychle

Tekku, nedal bys sem screen aji nastaveni toho eva? Ja se v tom nevyznam, ale zajimalo jakej bych mel cas s tim nastavenim s normal sem mel nejaky 2:19:cosi. Jen tak ze zajimavosti dik :) Nebo uplne super by byl nejakej malej navod na nastaveni kary, jakoze co cemu pomuze a cemu ubere :) Ikdyz to bych chtel uz asi moc ze :D

Transmission: Automatic (na Manual sem si u PSP verze pořád nějak nezvyk)

Tires: R3

TCS: Off

ASM: Off

nic víc... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

teď jsem se vrátil ze služebky , od pátku ve světě , takže jsem projel termín , mám tam

2'13.940 s EVO VII , takže na bednu , potom jsem konečně sehnal EVO VIII ale musel jsem pryč... nic nic mě to nevadí jen se chci omluvit že jsem neposlal výsledky a už se těším na další kolo... GT ZDAR !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hle mas na mysli Driving Challenge ze jo ? zadnej jinej Challenge tam nemam

protoze ja tam zadny Q nemam max mam I

Tak potom je ještě otázka jestli se ti "neodemknou" další Challenges když projedeš alespoň na bronz všechny od A do I. Vzhledem k tomu že se babrám s tím, abych měl všude gold, tak jsem se ještě k Ičku nedopracoval :P

Edit: Je to tak. Stačí dokončit "I" následujou titulky a potom se dostaneš na druhou "mapu" ;)

Asi do tý soutěže vlítnu taky ;) Jen se probojuju ke Q

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu