Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bojovka na NDS


Ulrich

Recommended Posts

Já znám něco, co není zrovna Tekken, spíš je to podbný super smash bros. na Wii, ale je to asi nejlepší bojovka na DS. Jmenuje se Jump! Ultimate Stars a je to hra, kde bojuješ za postavy z mangy (je tam např. Naruto, Bleach, Death Note, Yu Yu Hakusho, Shaman King a i Dragon Ball a One Piece). Vyšla sice jen v japonštině, ale můžeš si tam hodit anglickej patch a máš přeloženo 95% hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k4relB: Z toho co jsi postnul je jedine jako Tekken - Dragon Ball Z: Supersonic Warriors 2 (nehral jsem, ale videl), a Mortala uz jsem zminoval. Ostatni jsou mix strategie a boje, coz mi jako "cista mlaticka na cas" nebo "dokud jeden nepadne" nepripada...

Lithia: To zni zajimave, uz jen diky Yusuke Urameshimu z YUYU Hakusho (nejoblibenejsi muj serial). Diky za tip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ten druhy seznam me opravdu rozesmal...

MAJA THE BEE... Copak uz udelali i FCELKU MAYU jako TEKKENA? :cheesygrin::cheesygrin::cheesygrin:

A je fakt, ze v zadani nic nebylo, ale TEKKEN je docela dost konkretni zadani :D

Pokud to tedy zkratime, tak kriteriu vyhovuji (original v ENG) pouze dve a jedna v (JAP/ENG), ostatni jsou dobrovolne, s onakym zanrem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Koukam, ze nekteri uzivatele jsou opravdu FTIPALCI... Tekken na NDS neni (pouze GBA verze), mortal jiz zminovalo x lidi, a Marvel nemesis --- neni na NDS na zpusob TEKKENA...

takze tekken a mortal kombat jsou sice na gba ale do nds to pasuje a marvel nemesis je na zpusob tekkena BOJOVKA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

penthaler: Ah, to nic. A líbí? Už to hraješ? Já osobně mám nejradši Full Metal Alchemist a to zrovna v týhle hře není, takže mám smůlu, no. Ale takovej Death Note nebo Shaman King taky ujdou, no. Hlavní je mít kámoše se kterejma můžeš hrát, in-game je to nuda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lithia: tak to asi bude ten duvod, proc me to nenadchlo - myslim samostatne bez realnych protivniku... byl jsem trosku zklamanej... Dalsim duvodem ale bude, ze nemam mentalitu dalneho vychodu (i kdyz nektere hry z JP tvorby v ENG me zas natolik oslovi, ze prestavam chapat, jak EU/US vyvojari neco takoveho nedelaji...)

Fatalis: Nebudu se hadat, ale nenapadam co je a co neni... COPAK LIDI NEUMITE CIST? Mortal je zminovan nekolikrat, vlastne vsechny hry jsou zminovane tolikrat, ze mam pocit, ze toto forum navstevujete jen kvuli CO NEJVETSIMU POCTU PRISPEVKU. Z logiky vyplyva, ze pokud uz nekdo neco napise, a o tyden pozdeji dalsi napise uplne to same (jinymi slovy), tak me to pripada jako sbirani CREDITS a :spam:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu