Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Pokemon Mystery Dungeon Explorers of Sky


penthaler

Otázka

Parmeni a parmenky,

pred nekolika dny vyslo toto pokracovani pokemonu ze serie Dungeon Explorers...

Mam na vas otazku, jelikoz ac jsem zdatny anglictinar a chapu vetsinu i neznameho, tak mi nejde jedna vec... Spustit hra...

Hra samozrejme nabehne, dam start, odpovidam na spoustu silenych otazek a konci to tim, ze hra chce, abych se "uklidnil a slabe stiskl motylka na dotykovem displeji" aby mi pridelil auru...

JAKYM ZPUSOBEM SE MAM DOTKNOUT TOHO MOTYLKA, ABY ME TO PUSTILO DAL? Na prsty hra nereaguje a kdyz s nim pohnu, tak mi to nadava, at se nehybam. Kdyz pouziju stylus, tak tri vterinky beha kolem motylka aura a pak zas - nehybat se...

Uz me to stve... Chtel bych alespon jednu z tech tri her vyzkouset... Nejake tipy???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

13 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Takze to je vyresene... Tvurci hry asi nepochopili vyraz slova JEMNE STISKNETE... Je sice fakt, ze mam folii, ale na toho motylka clovek musi FAKT TLACIT, div nepromackne dotykac... Ale uz jsem za tim... Konecne ji muzu otestovat :D

DIK

EDIT: TURTWIG? Ja sem Turtwig? hihi...

EDIT2: Hm, tak me to nechytlo... cekal jsem neco vic, nebo alespon neco na zpusob klasickych pokemonu - chytat, plnit ukoly... Pockam si na Heart Gold nebo Soul Silver v ENG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak kdyz predpokladas ze vim, ze neni, a ja psal, ze si RADEJI POCKAM NA TY DVE V ENG, tak proc pises, ze ji mas, kdyz vlastne nemas... :wohow:

Ale ted uz konec OT.

Ja se zeptam - bavi nekoho tahle hra? A v cem spociva jeji smysl?

Sice je hezke, ze se clovek probudi nekde v Pokesvete jako pokemon a vsichni pokemoni kolem mluvi a je tam nejaky pribeh, ale zpusob boju, taktizovani... Bud je to hra pro lidi strategicky zalozene, nebo svou jednoduchosti je urcena pro deti do 10ti let max.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ja se zeptam - bavi nekoho tahle hra? A v cem spociva jeji smysl?

Sice je hezke, ze se clovek probudi nekde v Pokesvete jako pokemon a vsichni pokemoni kolem mluvi a je tam nejaky pribeh, ale zpusob boju, taktizovani... Bud je to hra pro lidi strategicky zalozene, nebo svou jednoduchosti je urcena pro deti do 10ti let max.

Jo přesně příběh je sice hezkej a grafika nádherná ale ten styl souboju..je celkem nesmyslnej a primtivní, nechápu proč je tolik pokračování. Normální pokemoni mě ale baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu