Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nákup iphonu přes eBay


klicasso

Otázka

Zdravím,

chci se zeptat jestli někdo nemá nějaké info o koupi iphonu přes ebay, převážně z Ameriky. Koukal jsem na to dneska a jsou tam docela hodně slušné ceny na nejnovější kousky... taky jestli když je u toho napsáno unlocked a new...jestli se to dá pořád považovat za úplně nový. Existuje nějaká mezinárodní Apple záruka? Něco kdysi slyšel o roce. Plus tedy jestli se to v pohodě dá potom breaknout atd.... za jakékoli postřehy, názory a rady díky předem. PS: doufám, že tu nic takového není, koukal jsem všude, kde jsem myslel, že by něco takového mohlo být...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

16 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Ano, záruka na rok mezinárodní u Apple a dá se probloužit za nějaký poplatek. JB a unlock na českou simku pak v pohodě jde. GaMeEs si objednával z eBay a vše v pohodě. Vše se dá normálně udělat jako kdybys kupoval v ČR...;)

Sim3to má pravdu, ale někdy se to stát nemusí. Někdy to normálně pošlou a nechají bez poplatků a jindy je ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když už se o tom ebay,tak mohly by jste mi pomoc s tímhle,chtěl bych nokii 5530 a potřeboval bych najít co nejlevnější,v dobrém stavu(žádný,že má nějakou vadu) a aby to posílali do ČR: http://www.zkracovatko.cz/71g

thx samozřejmostí možná i pák ckreditů,když to bude fakt dobrý :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
když už se o tom ebay,tak mohly by jste mi pomoc s tímhle,chtěl bych nokii 5530 a potřeboval bych najít co nejlevnější,v dobrém stavu(žádný,že má nějakou vadu) a aby to posílali do ČR: http://www.zkracovatko.cz/71g

thx samozřejmostí možná i pák ckreditů,když to bude fakt dobrý :)

http://global.ebay.com/Nokia_5530_XpressMusik_black_red_4GB_Handy_NEU/200393308212/item +- 6000kč což tě výjde o 700kč levněji než v čr (www.mp.cz) máš k tomu i 4gb kartu.

http://global.ebay.com/NOKIA_5530_XPRESSMUSIC_BLACK_RED_SCHWARZ_ROT_NEU_OVP/230374374798/item +- 5700kč ... Bez karty.

Edit .. Teď koukám na českých stránkách a je tu i za 4.690,- viz zbozi.cz :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak já se přidám a rovnou se zeptám za kolik v průměru by se dal koupit iphone 3G 8GB a iphone 2G 8 GB. Tím myslím nové iPhony, na ebay se moc nepoyhybuji a nemám tam ani acc., takže se zeptám Vás, kteří se v tom vyznáte:). Myslím tím takovou průměrnou cenu, kolik bych vlastně ušetřil oproti koupi v ČR.

Dám THX a 200 kredit tomu, kdo mně to sem první napíše, ostatním jenom THX, ale kdyby poradili dobře, tak klidně i kredity:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak já se přidám a rovnou se zeptám za kolik v průměru by se dal koupit iphone 3G 8GB a iphone 2G 8 GB. Tím myslím nové iPhony, na ebay se moc nepoyhybuji a nemám tam ani acc., takže se zeptám Vás, kteří se v tom vyznáte:). Myslím tím takovou průměrnou cenu, kolik bych vlastně ušetřil oproti koupi v ČR.

Dám THX a 200 kredit tomu, kdo mně to sem první napíše, ostatním jenom THX, ale kdyby poradili dobře, tak klidně i kredity:)

nemusis mit nic aby ses podival, ani umet anglicky.

global.ebay.com

pozujies to na vsechno. Nejen pro iphone

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak já se přidám a rovnou se zeptám za kolik v průměru by se dal koupit iphone 3G 8GB a iphone 2G 8 GB. Tím myslím nové iPhony, na ebay se moc nepoyhybuji a nemám tam ani acc., takže se zeptám Vás, kteří se v tom vyznáte:). Myslím tím takovou průměrnou cenu, kolik bych vlastně ušetřil oproti koupi v ČR.

Dám THX a 200 kredit tomu, kdo mně to sem první napíše, ostatním jenom THX, ale kdyby poradili dobře, tak klidně i kredity:)

Nedávno jsem na to koukal, nějaký 2g 8gb okolo 4000kč určitě, někdy se najde i míň ( když kupuješ přes buy it now ) když kupuješ přes aukci, můžeš mít i solidní 2g za 3,500kč ...

3G 8GB i míň poškození např. nejde vibrace nebo se musí stlačit více HOME tlačítko tak okolo 5k, jinak plně funkční za 6k když děláš aukci, zase třeba o něco míň za plně funkční například 5,5k ale je to doba než aukci nějakou vyhraješ :) To je samé čekání ... A to je celkem už solidní cena a kvůli tomu bych si i radši připlatil 2k za 3g než mít 2g ...

Osobně jsem měl 4x iPhone 2g a prostě mi nesedí, ale 3g jsem měl dvě, jedno jsem si nechal a je to můj Miláček :)

Credits si nemusel, ale dík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nemusis mit nic aby ses podival, ani umet anglicky.

global.ebay.com

pozujies to na vsechno. Nejen pro iphone

Jo já vím, koukám na to už půl hoďky a i přes to, že anglicky umím a sám vidím, že se to dejme tomu třeba pohybuje kolem těch 300 liber, jsem to prostě chtěl slyšet od někoho, kdo je tam "pečený vařený":), ale i tak díky;).

To Michi: Díky, takto jsem si to nějak představoval tu odpověď, díkes:). Crd jsem odeslal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hi^;687757']Ano' date=' záruka na rok mezinárodní u Apple a dá se probloužit za nějaký poplatek. JB a unlock na českou simku pak v pohodě jde. GaMeEs si objednával z eBay a vše v pohodě. Vše se dá normálně udělat jako kdybys kupoval v ČR...;)

Sim3to má pravdu, ale někdy se to stát nemusí. Někdy to normálně pošlou a nechají bez poplatků a jindy je ..[/quote']

Při nízkám kurzu dolaru kontrolujou všechno... ;)

když už se o tom ebay,tak mohly by jste mi pomoc s tímhle,chtěl bych nokii 5530 a potřeboval bych najít co nejlevnější,v dobrém stavu(žádný,že má nějakou vadu) a aby to posílali do ČR: http://www.zkracovatko.cz/71g

thx samozřejmostí možná i pák ckreditů,když to bude fakt dobrý :)

Tohle si kdyžtak dej do topicu eBay v ostatních diskuzích

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ještě jestli se můžu zeptat na tu mezinarodni reklamaci: to normalne prijdu nekam na Apple pobocku, kdyz teda neco budu mit s tim iphonem, a reknu ze s nim neco je a ze ho mam ze zahranici a oni mi ho tam vyreklamuji? protoze v ČR se pokud vim iphone pres apple neda sehnat, jen přes operatory

Při nízkám kurzu dolaru kontrolujou všechno...

takže mám rovnou k ceně, kterou zaplatím přes PayPal počítat, že ještě v ČR zaplatím dalších 19% z toho?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu