Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Přesně tak strčíš activation disk ono to zahrabe ted přesně nevim myslim že to zahlásí takovou tu hlášku že to neni placka pro xko vyndáš disk strčíš tam Hybrid hru a ta se načte. Tam jde o to že 1.6 je striktně wave 3 a když se udělá ten patch na starej FW tak mechanika zdetekuje že nemá potřebnou ochranu stealth/partition a prostě se nepustí, ale tim acti. diskem mechanice řekneš aby to neřešila. Po načtení hybrid hry se tadle informace z mechaniky smaže, takže se tedle postup musí dělat před každym spuštění hybrid hry.

Oprav mě jestli se pletu ale ... :D mam FW 1.5 takže opatchuju hru tak aby šla spustit na 1.5 tak jako se to bylo u 3wawe ... potom vložím ten aktive iso a po hlášce dam hru a mělo by to načíst ... bez aktivažního isa hra nahlásí že mu chybý stealh a nespustí se po vložení aktivačního isa , které ss vymaže a hra se spustí ... funguje tento postup i na FW nižších jak 1.51 ... nechci dělat reflach pak bych mohl vyhodit již opatchovane 3wawe hry ktere nejedou na 1.51 a výš...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

active.iso mam pocit funguje jen na 1.6 FW "taky bylo vydane v te dobe kdyz vysla 1.6"

Jinak jak se nekdo ptal tak na FW 1.6 je active iso taky potreba pokud je odstranena wave3 ochrana ze hry tak jedine pres active.iso a nektere starsi hry co mate doma a nemaji treba stealth mod tak tak se na 1.6 nespusti a zase pomuze active.iso. Ale jak sem psal active.iso funguje jen s 1.6 FW na starsi to nejde tusim ze jsem to kdysi skousel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
stejně je to divný aby to nezačali vydávat třeba každý měsic :D by jsme /ste byli v pytli jo jiak

a to dvd s active iso to potřebují i ti co mají 1.6 fW?

Active iso potřebuješ a funguje jen pro FW 1.6 na 1.51 (myslim) fungujou jak hybrid hry tak nové wave 3 hry, s FW 1.4-1.5 musis patchovat nový wave 3 hry aby fachaly tam se to resit jinak neda.

Takže ten act. disk by měl fungovat teoreticky i na wave 4, ale rikam teoreticky nemam odzkouseno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ty vole tady to je drsné tak první článek napíše vše To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

takže když do přečtu tak vidím flash 1,51 jede hra bez aktivačního cd nebo patcheflash 1,6 nejede je potřeba cd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
a máte někdo ten aktivační disk a řeknete jak funguje? protož ejá jeden měl a vůbec nefungovalo a info k tomu bylo malé

Dante tak ten activate.iso cos měl byl správnej, jen ho musíš vypálit na DVD+DL a nastavit si, aby byla data vypálena rovnoměrně na obou vrstvách.

Pro anglicky mluvící jedince, tady je kompletní popis od uživatele fóra xbox-scene:

ouldn’t find any real info on this but through trial and error I’ve finally figured it out!!!

These instructions were made using Imgburn!!!

Activate.iso is designed to enable One-shot boot mode for the iXtreme 1.6 firmware. One-shot boot mode allows you to boot your unstealthed, modified or “Hybrid” backups without any strict stealth checks!!!!

PLEASE NOTE!!! DOES NOT BOOT UNSTEALTHED XBOX 1 BACKUPS!!!! I was really hoping it would….


1: You need your Activate.iso file! should have come with any version of iXtreme 1.6. download one of those to get Activate.iso.

2: Once you have the activate.iso file, you wanna drag and drop or save it to your desktop.

3: Insert a DVD+R DL into your dvd burner.

4: Now open up Activate.iso with any burning software you use. (I.E. Imgburn, Clonecd, etc… I personally use Imgburn… )

5: Now in your burning program go into your write setting tab and make sure your layerbreak is set to the Calculate Optimal setting. Also check your booktype for DVD+R DL and make sure its on the DVD-ROM setting and that your write speed is at 2.4x.

6: Start Burn!

7: As soon as the burn starts a message will pop saying, “that the image is small enough for a regular DVD R, do you want to continue anyway?”
(You wanna choose yes because burned to a regular DVDR the Activate.iso wont work!!!)

8: Next another message will pop saying, “even though the image is small enough to fit into one layer its best to write in both layers, do wou wanna go away from the norm and write in only one layer?” (Now I wanna stress…READ THIS MESSAGE CAREFULLY!!!!)

Choosing “Yes” will cause all data to be wrttin into the first layer.

Choosing “No” will cause data to be writing into both layers.

CHOOSE NO!!

9: It will burn then finish…

10: Insert the Activate.iso disk into your xbox 360. It will read for a little longer than usual then finally it will say “Play DVD”. Press “A” on your controller and a video should pop saying, “Play this disk in an xbox 360 console“.
This is how you know you’ve burned the iso sucessfully!!

11: Now just eject the Activate.iso disk and insert your unstealthed, modified or Hybrid disk and it will load!!!

Thanks for listening!! I hope this helps some that were struggling like me… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

obojí jsem včera udělal....na DVD+R DL a když se mě to zeptal jestli má pálit jen na jednu vrstvu, tak jsem dal NE a stejně nefunguje....

jestli ho někdo má může mi říct co ten disk udělá když najede bo jak jsem řekl, mě najede ta bílá obrazovka to play this disc put it into x360 a ........ a když dám A tak menu jak kdybych přehrával DVD....když disk nechám vyjet vrátím se do xlive menu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
obojí jsem včera udělal....na DVD+R DL a když se mě to zeptal jestli má pálit jen na jednu vrstvu, tak jsem dal NE a stejně nefunguje....

jestli ho někdo má může mi říct co ten disk udělá když najede bo jak jsem řekl, mě najede ta bílá obrazovka to play this disc put it into x360 a ........ a když dám A tak menu jak kdybych přehrával DVD....když disk nechám vyjet vrátím se do xlive menu

No to když tam daš ten acti. disk tak najede ta bílá obrazovka vysuneš ho dáš hybrid a mělo by to chodit aspon mě to chodí.

To dvd jen vypne ochranu stealth/partition v mechanice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Pokusil jsem se udělat překlad omluvte nedostatky, ale mělo by to býl lepší než googlem :)

Zdroj: http://www.xbox-scene.com/

Potřebuji nový firmware na hraní Wave 4 her?

Pokud máte iXtreme 1.5 nebo nižší, Wave 3 hry se Vám nepustí a taktéž Wave 4 hry se Vám nepustí.

V tomto případě Ano potřebujete updatovat Váš firmware v mechanice.

Pokud jedete na FW 1.51 tak jakákoli verze Wave nabootoje v pohodě, včetně Wave4, každopádně musíte být extra opartní,

protože nejste chráněni proti požkozené nebo nesprávné video partition u her.

To je jeden z mnoha důvodů používat vždy abgx360. Pokud je hra plně verifikovaná, hraní na FW 1.51 je stejně bezpečné

jako na FW 1.6 včetně hraní Wave4 her.

Pokud jedete na FW 1.6 také můžete hrát Wave4 hry, ale musít epoužít speciální activation disc. Ten byl přidán k firmwaru

právě kůli těmto eventualitám - disk aktivuje "one-shot-boot mode" který Vám dovolí nabootovat jakoukoli hru kterou vložíte

do mechaniky, ikdyž třeba nemá řádný Stealth. Prostě vložte act. disk do mechaniky nechte ho načíst - měl by napsat "play DVD"

poté prohodte s Wave 4 hrou. Toto musíte udělat pokaždé když budete chtít hrát Wave4(a vyšší) hru. Nebojte se pokud má hra

všechny potřebné stealth data, pak FW1.6 je použije, takže když nabootojute tímto způsobem VERIFIED (ověřenou) Wave4 hru

měli by jste stejně chránění jako kdyby jste nabootovali normální ověřenou Wave3 hru.

tento disk je ke stažení zde : http://www.sendspace.com/file/5ed5xr a je potřeba ho vypálit na DUAL Layer disc, ale

pouze na první vrstvu (nenastavujte layerbreaker a pokud se imgburn zeptá nastavte vypalování pouze na první vrstvu)

Nový iXtreme FW, bude eventualně vydán se striktní Wave4 podoporou(bez nutnosti používat activační disk), ale bude pořeba

nějaký ten čas navydání.

A co abgx360?

abgx360 v1.0.1 (poslední verze) nerozezná wave4 image a nahlásí pravděpodobně porušenou/špatnou PFI/Video partition

každopádně je program kompletně kompatibilní s Wave 4 hrami. Jakmile je Wave4 titul ověřen, abgx360 stáhne .ini z databáze

a kompletně prověří image. Pokud image souhlasí a hra je ověřena, poté také projde stealth ověřením je tato hra bezpečná pro hraní

jako jakákoli wave3 nebo wave2 hra.

abgx360 v1.0.2 bude vydána s plnou podporou Wave4 v podobný čas jako vyjde nový iXtreme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Pokusil jsem se udělat překlad omluvte nedostatky, ale mělo by to býl lepší než googlem :)

Zdroj: http://www.xbox-scene.com/

Potřebuji nový firmware na hraní Wave 4 her?

Pokud máte iXtreme 1.5 nebo nižší, Wave 3 hry se Vám nepustí a taktéž Wave 4 hry se Vám nepustí.

V tomto případě Ano potřebujete updatovat Váš firmware v mechanice.

Pokud jedete na FW 1.51 tak jakákoli verze Wave nabootoje v pohodě, včetně Wave4, každopádně musíte být extra opartní,

protože nejste chráněni proti požkozené nebo nesprávné video partition u her.

To je jeden z mnoha důvodů používat vždy abgx360. Pokud je hra plně verifikovaná, hraní na FW 1.51 je stejně bezpečné

jako na FW 1.6 včetně hraní Wave4 her.

Pokud jedete na FW 1.6 také můžete hrát Wave4 hry, ale musít epoužít speciální activation disc. Ten byl přidán k firmwaru

právě kůli těmto eventualitám - disk aktivuje "one-shot-boot mode" který Vám dovolí nabootovat jakoukoli hru kterou vložíte

do mechaniky, ikdyž třeba nemá řádný Stealth. Prostě vložte act. disk do mechaniky nechte ho načíst - měl by napsat "play DVD"

poté prohodte s Wave 4 hrou. Toto musíte udělat pokaždé když budete chtít hrát Wave4(a vyšší) hru. Nebojte se pokud má hra

všechny potřebné stealth data, pak FW1.6 je použije, takže když nabootojute tímto způsobem VERIFIED (ověřenou) Wave4 hru

měli by jste stejně chránění jako kdyby jste nabootovali normální ověřenou Wave3 hru.

tento disk je ke stažení zde : http://www.sendspace.com/file/5ed5xr a je potřeba ho vypálit na DUAL Layer disc, ale

pouze na první vrstvu (nenastavujte layerbreaker a pokud se imgburn zeptá nastavte vypalování pouze na první vrstvu)

Nový iXtreme FW, bude eventualně vydán se striktní Wave4 podoporou(bez nutnosti používat activační disk), ale bude pořeba

nějaký ten čas navydání.

A co abgx360?

abgx360 v1.0.1 (poslední verze) nerozezná wave4 image a nahlásí pravděpodobně porušenou/špatnou PFI/Video partition

každopádně je program kompletně kompatibilní s Wave 4 hrami. Jakmile je Wave4 titul ověřen, abgx360 stáhne .ini z databáze

a kompletně prověří image. Pokud image souhlasí a hra je ověřena, poté také projde stealth ověřením je tato hra bezpečná pro hraní

jako jakákoli wave3 nebo wave2 hra.

abgx360 v1.0.2 bude vydána s plnou podporou Wave4 v podobný čas jako vyjde nový iXtreme.

to je nějaká kravina co tam píšeš o 3wawe a FW iEx 1.5 ja na ni 3WAWE hry spustím a doufám že vyjde patch pro 4Wawe abych nemusel vyhazovat opatchovane 3wawe hry ktere nejedou na 1.51 a výšší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vzal sem placku DL+ a a vypálil to v CloneCD v5.3.1.3 normálně Zapsat CD ze souboru obrazu CD. Informace o souboru obrazu CD - Sektory : 129824 žádný LB sem nenastavoval jen dal vypálit 2-2,4x

Verze z packu : LiteOn_iXtreme-THX_v1.6.REPACK

Až přijedu dom z práce tak zkusim třeba i to video nějak vyrobit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no já pálil v img burn a ptalo se mě to právě, že to stačí jen na jednu vrstvu vypálit ak jsem dal, že chci na celé...kurva s tím je zas problémů....to by chtělo aby někdo na to udělal 100% funkční návod...

btw mám dotaz a odpověz mi na něj...objevilo se ti jen bílá obrazvoka..nebo nějaké nápisy..furt mi na to neodpovídáš

a věc druhá...když to activate dvd vytáhneš z mechaniky....tak obrazovka zůstane nebo se dostaneš zpět do x360 menu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

vzdyt to tam je naprosto jasne napsane :

The disk is available here: http://www.sendspace.com/file/5ed5xr and needs to be burned to a DUAL LAYER disk, but entirely on the first layer (do not set a layerbreak and when imgburn prompts, tell it to burn to the first layer only).

tedy vypalit jen na jednu (prvni) vrstvu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu