Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Určitě to pujde opathovat a pojede to i na 1.6.-tce. Jinak si to pekne načasovali před vydaním Modern Warfare 2. 5ekl bych že se chysta nova vlna banu na XBOX LIVE.Kdyz ale použivate steath verze her melo by to být o.k. i při použití aktivačního disku.

Tohle je ten aktivační disk? http://www.sendspace.com/file/5ed5xr nebo

http://forums.maxconsole.net/attachment.php?attachmentid=24598&d=1255505566

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

HAWX vyšel v březnu, což je nedávno. To aby člověk nedělal nic jiného než si každou chvíli nechával přeflashovat Xko. Jasně, budete psát, že mužeme být rádi, že máme alespon něco (oproti PS3, které je neprolomené), ale člověka to dokáže nas*at

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tekken-e

hele co vim tak ty vis vsechno :D nevis za jak dlouho bude asi ten new FW?

jak uz jsem rikal chtel jsem si v listopadu nechat udelat flash ale nevyplati se mi to kdyz pak vyjde novej FW

pro osatní tak si to updatujte ježiši jak píše tekken

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
presne ja mam to sami...doufam ze romeno vymsli patch aby sli ty hry s wave 4 na fw 1,5 a mensi

A kde si vzal, že romeno vynalezl ten patch omg?:DJsem se docela pobavil ... :dozey:, jinak určitě bude patch, protože se zatím pokaždé našel způsob jak to obejít:):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to jo ja mam asi taky 1.5(nevim a nemuzu to nijak zjistit) hry sem si patchoval, mozna bude patch na Wawe3 a z patchovany Wawe3 bdueme patchovat na 1.5 :D:D no uvidime, ale jen at to nekonci, nechci novou mechaniku navic mam si 30 her patchovanejch na 1.5 :( buuu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

flasheři? WTF? snad pirati :roll:

Doufám co nejčastějc :cheesygrin:

ach ta závist ... naser si...

hej a do kdy bude cca ta 1.7?celkem by bodlo to vedet
tekken-e

hele co vim tak ty vis vsechno :D nevis za jak dlouho bude asi ten new FW?

jak uz jsem rikal chtel jsem si v listopadu nechat udelat flash ale nevyplati se mi to kdyz pak vyjde novej FW

pro osatní tak si to updatujte ježiši jak píše tekken

mg kus chuja! jak vyjde tak vyjde!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu