Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Wave 4 - haluz od Microsoft pokračuje


Ji2

Otázka

To, čeho jsem se obával na sklonku května, se stává realitou. Wave 4 s NXE 8498 updatem začíná být součástí nově vydaných her pro X360 - první z nich je Cars - Race o rama.

Na iX1.51 hru spustit lze.

Na iX1.6 hru spustit nelze a je nutné využít DL disk s aktivačním .iso souborem, alespoň do doby, než vyjde iX1.7 (flasheři teď zajásají).

A to mě upřímně sere!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 377
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
teď jsi psal, že musím na obě vrstvy :D ty voe vy mě serete :D

Sorry, ale opravdu jsem četl jeden tutorial, kde autor jasně psal, že se musí na dvě vrsty. A tady v tomto tutorialu, který jsem postnul výše, zase píšou o jedné, takže těžko říct, kde je pravda :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přeloženy tutorial jak palit a spustit aktive iso :D v případě chyb či špatných hlášek mě opravte překládal sem to z hlavy bez slovníku takže tam chyby budou určitě budu rád když mě na ně upozorníte :D

TUTORIAL :

1: Musíte si stáhnout Aktive iso …

2: vložte dvd dL + do vypalovačky

3: Nyní otevřete aktive iso ve vypalovacím programu IMGBurn nebo Clone DVD

4: Ve vypalovacím programu se ujisti že je nastavení layerbraku na optimální nastavení … book tipe na dvd dl + , rychlost vypalování nastavený na 2,4x

5: můžete zahájit zápis (začít vypalovat )

6: Zde dejte možnost ANO ... Jde tam o to, že program se zeptá, jestli chceme pokračovat ve vypalování na DL i přesto, že by se to ISO vešlo na normální DVD-R. Proto dáme YES, že i přesto chceme pokračovat ve vypalování na DL.

7: Další hlášení by mělo být : i když je iso dost malé na to aby se vešel na jednu vrstvu je lepší zapsat v obou vrstvách … Chcete odejít od běžných způsobů a zapisovat jen v jedné vrstvě ??? ( TED CHCI ZDŮRAZNIT PŘEČTĚTE SI PEČLIVĚ TUTO ZPRÁVU )

A) Volba ANO způsobí to že všechny údaje mají být zapsány do první vrstvy

B) Volba NE způsobí to že se zapsané údaje zapíšou do obou vrstev dvd dl +

.........................................ZVOLTE MOŽNOST ANO

8: dokončete úspěšně vypalování

9:Vložte Aktive iso do mechaniky X360 … X360 bude disk číst déle než jste zvyklí … Na konec to bude psá PŘEHRÁT DVD … stiskněte tlačítko (A) na ovladači (zřejmě přehrát (tato část je trošku nesrozumitelná )) Poté by se zřejmě mela objevit hláška opět přehrát disk … tímto by jste měly vědět že jste aktive iso vypálily správně :D

10: Nyní stačí vysunout disk vložit hybridní hru , hru bez SS … a hra by se měla načíst

Tutorial převzat a přeložen ze servru xbox360iso

Diky za opravu bodu 6. uživately Molda22 :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ten bod číslo 6 máš trochu matoucí a někdo by to mohl podle toho udělat špatně. Jde tam o to, že program se zeptá, jestli chceme pokračovat ve vypalování na DL i přesto, že by se to ISO vešlo na normální DVD-R. Proto dáme YES, že i přesto chceme pokračovat ve vypalování na DL.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ten bod číslo 6 máš trochu matoucí a někdo by to mohl podle toho udělat špatně. Jde tam o to, že program se zeptá, jestli chceme pokračovat ve vypalování na DL i přesto, že by se to ISO vešlo na normální DVD-R. Proto dáme YES, že i přesto chceme pokračovat ve vypalování na DL.

Výborně upravím to diky za nahlášení chyby :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dlouho jsem jel na 1.4 a patchoval a když už se rozhoupu a flashnu si Xko na 1.6, tak zas nová ochrana. Neptejte se mě, proč jsem si to neflashnul rovnou, když se 1.6 objevila, páč to sám nevím :D

A teď se zbavuju (kvůli tomu, že je to starý šrot) počáku, na kterém to šlo flashnout bez problémů. Na Intel čipsetu to prej nejde a co AMD (např. 785ka)? Nemá někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja sem furt na 1.5tce... pak tam hodim 1.7cku :) cekal sem prave tady na to ze 1.6tku vynecham nicmene prijde mi skoda tech patchnutych her :D

Až výjde neco lepšího než ty auta tak vyzkouším jestli funguje patch na 3rd Wawe na 4wawe ... nebo to už někdo zkoušel ... rád bych to taky už konečně věděl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu