Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vynalezaví Číňani ?


Horvy

Recommended Posts

  • Odpovědi 55
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tjn je to strašný, aspoň ale kdyby to bylo kvalitní...si pamatuju jak před rokem bylo ve zprávách jak nějaká ženská koupila baterku do Nokie od šikmookých a z ničeho nic v klidu jí ten mobil vedle ruky bouchl, tu ruku méla celou popálenou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn je to strašný, aspoň ale kdyby to bylo kvalitní...si pamatuju jak před rokem bylo ve zprávách jak nějaká ženská koupila baterku do Nokie od šikmookých a z ničeho nic v klidu jí ten mobil vedle ruky bouchl, tu ruku méla celou popálenou

muze byt rad ze se mu to nestalo s psp :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem jim napsal email .... v emailu se dožaduju vysvětlení jaktože mi prodali čínskej šmejd když to měl být originál ktomu jsem jim poslal foto s baterkou a vysvětlení proč nemá baterka ten kod CE a že chci výměnu za originál pokud neodpoví nahlasim je na inspekci tak jsem nato zvědavej .... (samozdřejmě jsem to napsal spisovnou češtinou a podepsal se jako Ing. :D jenom aby to brali trošku vážně ) odpověď překopčim sem ... teda jestli nějaká bude:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady ale nejde o porušení folie!!! Tady jde o podvodné prodávání originální značky která se používá NELEGÁLNĚ!

---------

u produktu je napsáno originál, schválně cenzurovaný obrázek, chybý CE (což je značka, která jasně říká že neni výrobek vadný a je povoleno jej prodávat!)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

No tak jak to tady čtu, tak je to fakt maso obchod :D Nevypadá to moc dobře. Přesto si ale můj kamarád před rokem tam objednal Swap Magic a doteď mu funguje, ale jedná se o software, ten se dá do určitý míry i zkopírovat tak, že vypadá jako originál. U hardwaru to může být jinak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu