Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP v mikrovlnke


Little Z

Recommended Posts

Hajdos má pravdu, dát do mikrovlnky PSPčko-debilita. co s tim jako chtěli dokázat? že tim vyhoří? takovýdle debilní nápady maj jenom američani, mají peněz jak naje*áno a neví co s nima tak jen tak pro zábavu ničí věci. je toho plnej youtub.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nechápu proč vás serou rozmlácené věci,které nešli z vaší kapsy? :dozey:

Mě se náhodou na takové seriáli baví dívat...(Brainiac,mě baví taky jak tam ničí věci pomocí výbušnin a pádů z výšky)A nějak mě nesere že ta věc má takovou a takovou hodnotu,já bych to se svímá věcma neudělal,ale zajímá mě co by se stalo kdybych to psp strčil do mikrovlnky a proto jsem vděčný takovým pokusům.Ale když někdo rozmlátí psp a dá to na youtube aby ukázal,že na to má,tak to je něco jiného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja keĎ pozerám tie crash testy tak rozmýšlam prečo neurobia niečo originálne a zaujímavejšie..napríklad ...

ja neviem petardu na zapnuté PSP a postupne z neho odkusovať :D:D

tusim v smashmypsp ho vozili za motorkou a jinej se do nej trefoval basebalovou palkou a pak zbytky rozbombovali petardama

ah tady

http://www.youtube.com/watch?v=6CNo_TLvkTg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, par veci:

1) tyhle hochy, co do mikrovlnky strkaji ruzne veci, sleduju uz nejaky patek a

a) jak kazdy clovek, rozumejici anglictine, zjisti, tak pisou, ze psp bylo uplne nefunkcni a koupili ho za penize prave z jejich show (prodavaji reklamni predmety atd.), takze tim se snazi prave vyvratit kecy typu: "Skoda PSP.. jsou to magori"

b) baterie zpravidla ze vsech veci vyndavaji.. poustel jsem si to bez zvuku, tak nevim, zda tomu tak bylo i u teto veci, ale velice bych se divil, kdyby ji nevyndali ;)

c) nejsou to kreteni.. docela tomu rozumi.. Coz pochopi kazdy, co sledoval vice, nez jeden jejich "mikrovlnkovy" dil.

Když už to tu komentuješ, tak se na to video aspon koukni, baterii nevyndali je to vidět v čase 3:51

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapci, par veci:

1) tyhle hochy, co do mikrovlnky strkaji ruzne veci, sleduju uz nejaky patek a

a) jak kazdy clovek, rozumejici anglictine, zjisti, tak pisou, ze psp bylo uplne nefunkcni a koupili ho za penize prave z jejich show (prodavaji reklamni predmety atd.), takze tim se snazi prave vyvratit kecy typu: "Skoda PSP.. jsou to magori"

b) baterie zpravidla ze vsech veci vyndavaji.. poustel jsem si to bez zvuku, tak nevim, zda tomu tak bylo i u teto veci, ale velice bych se divil, kdyby ji nevyndali ;)

c) nejsou to kreteni.. docela tomu rozumi.. Coz pochopi kazdy, co sledoval vice, nez jeden jejich "mikrovlnkovy" dil.

na konci jde vidět že tam baterka byla ;)

//sakra :D ja sem se dival jenom an oprvni stranku.... takze sory zew sem to napsal znova

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skoda, ze jsi to nepochopil a dokonce jsi ani nezvladl precist muj post :dozey:

Tvoje dusicka asi schytala velkou ranu. :lol:

Dalsi retard, cetl jsi muj post? To PSP bylo (uplne) nefunkcni a koupeno za penize prave z teto show (ano, je to pravidelna show, nedavali vec do mikrovlnky poprve) ;)

ty vole Anonymousi ty seš tady ten nejhorší z fóra, úplnej "retard" jak sám říkáš, jen někdo řekne jinej názor než ten tvůj a ty seš můžeš posrat, nechápu tě ale seš fakt egoistickej idiot...i když to PSP je nefunkční nemění to nic na tom že je to trapný a přijde mi to jako vrchol demence (se podívej jak se v tom videu chovaj..tohle ti přijde vtipný?)

jo jo klidně si vem ty credity, stejně nevim k čemu jsou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu