Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejedou PS 2 Hry!


Shady333

Recommended Posts

Ahoj, dnes jsem po dlouhe dobe vytahl PS 2 a vidim, ze se me nespusti PS 2 originalni hry, ps2 neni čiplé (mechanika reaguje na DVD, ale nerozpozna je), jinak PS 1 hry jedou... Domnivam se, ze bohuzel muze jit o spatne cidlo, jehoz oprava je draha :cry:... Nevite, o co jinyho by to mohlo jit? Popr. ma cenu to davat na opravu? :) Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.Potřebuji pomoc a protože jsem tady novej,nevím kudy kam a možná už tady odpověď je.Sháním návod na Harryho Pottera a vězně z Azkabanu na PS2.Na netu je tisíc návodů,ale vesměs na pc nebo k té hře absolutně nesedí.Nemáte někdo,nebo neporadíte kde sehnat.Hru hraje můj syn,ale sekl se na jednom fleku a jeho bezradnost a má bezmocnost mu pomoci mě přivádí k šílenství.Několikrát jsem to sám zkusil,vypnul,zapnul a znovu zkusil,ale nepřišel jsem na to jak dál.Dík za jakoukoli pomoc.Odpověď nejlépe na e-mail buenosbobas@seznam.cz , nebo tady.Dííííííííííííííííííík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni.Potřebuji pomoc a protože jsem tady novej,nevím kudy kam a možná už tady odpověď je.Sháním návod na Harryho Pottera a vězně z Azkabanu na PS2.Na netu je tisíc návodů,ale vesměs na pc nebo k té hře absolutně nesedí.Nemáte někdo,nebo neporadíte kde sehnat.Hru hraje můj syn,ale sekl se na jednom fleku a jeho bezradnost a má bezmocnost mu pomoci mě přivádí k šílenství.Několikrát jsem to sám zkusil,vypnul,zapnul a znovu zkusil,ale nepřišel jsem na to jak dál.Dík za jakoukoli pomoc.Odpověď nejlépe na e-mail buenosbobas@seznam.cz , nebo tady.Dííííííííííííííííííík

Trochu OT, nemyslis? :) www.gamefaqs.com ti snad pomuze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu