Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tekken 6 Road To 1000G


xDante1986

Recommended Posts

vzhledem k brzkému vydání nové hry tekken 6, bych chtěl předběžně uspořádat soutěž, ve které by hráči měli zahrát za 1 týden co nejvíce G.....hra vychází k 27.10, takže soutěž by byla zahájena cca 29-30., odměny by byli nejspíš v podobě credits eventuelně možná nějaká hra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někteří jako např já obětují penízky a koupí si special ovladač...co se týče¨x ovladače pokud bude mít směrová šipka stejné funkce jako levý analog tak to bude jedno....horní tlačítka si člověk nastavuje sám a všechny triky nastavené RT, RB, LT, LB se dají normálně udělat pomocí A, B, X, Y, takže dost pochybuju, že to bude problém....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně budu pařit a to s těma tlačítkama jsou jenom vymlouvačský kecy, když máš xbox a i ps3 možnost hrát... tak jako nevidim žádnej problém si prsotě zvyknout... melete tu jenom kraviny.

lol jsi trochu mimo...jinův otec je Kazuya ....Kazyův otec je Heichachi a Heihachiho otec je Jinpachi....

Lol... já jsem asi hodně mimo, když on je trochu, já totiž VŮBEC neznám příběh :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klidně budu pařit a to s těma tlačítkama jsou jenom vymlouvačský kecy, když máš xbox a i ps3 možnost hrát... tak jako nevidim žádnej problém si prsotě zvyknout... melete tu jenom kraviny.

Lol... já jsem asi hodně mimo, když on je trochu, já totiž VŮBEC neznám příběh :D.

Tak si to zahraj a pak uvidis....je to hrozny na tech xboxovejch tlacitkach

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak si to zahraj a pak uvidis....je to hrozny na tech xboxovejch tlacitkach

to mi povídej včera mi to bratranec donesl tak sme dali pár zápasů, ale prostě na tom xkovým ovladači to nejde když chceš třeba udělat dopředu, dolů, dopředu + [] s Jinem nebo s kýmkoli jiným tak mi vždycky vyskočí, už aby byl pátek, abych si to zahrál na PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podařilo se někomu:

- dokončit stage "Nightmare train" ve scenario campaign modu

- dokončit stage s Yoshimitsuem jako bossem, rovněž ve SC modu

- dokončit a odemknout stage s Mokujinem jako bossem, rovněř ve SC modu

?

PS: Jak se vám líbí customizační modul + doplňky pro jednotlivé postavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ten Nightmare train je těžkej jak prase chci se zeptat nevíte někdo jak dostanu do areny Rogera Jr, Devil Jina, Mokujina a Yoshimitsua s nima to nemám dohraný a nevím jak je tam dostat, ale podle mě to bude tak že se musí dohrát ten Nightmare train, ale to nejde udělat to ani ten Jin na konci nebyl tak těžkej, btw povedlo se někomu zničit ten robot Nancy.......?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Roger Jr. - je to bonus stage, tusim, ze je nutne pozabijet ty tanecnice v levelu s brazilskou bojovnici Christie (vybihaji zpoza silnicnich barier)

Yoshimitsu - musis spustit level se Stevem na hard, objevi se tam ninja, toho sejmes, nacez z nej vypadne "propustka" na jeho ostrov

Mokujin - musis dohrat stage s Leo na hard (mne se to zatim nepodarilo)

Nightmare train - taktika je pokud mozno vybavit jak sebe tak Alisu vecmi, co pridavaji co nejvic fire a freeze damage, redukuji damage od protivnika a zvysuji defense (alespon tak o 5), obleckem, ktery zvysuje attack + necim, co uznas za vhodne (ja preferuju rozsireni health baru).

Ale stale jsem ten level nedokoncil, dokonce ani nespatril Devil Jina, coz je boss prave na samotnem konci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK díky, ale stejně to kolo s Yoshimitsem nemůžu udělat to je jedno nějak na to příjdu, ale mám ještě jeden dotaz hrál ste někdo ten ghost mode já sem to hrál, že si udělám pořádnej rank u Lawa, ale už mám 100 výher, ale sem pořád 1st DAN, nevíte někdo jak to mám udělat aby to šlo dál

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja taky ne, ne nadarmo je za dokonceni levelu s Yoshimitsuem, Mokujinem a Devil Jinem po jednom achievementu za kazdy.

V ruznych cerstvych debatach na netu se doporucuje nasbirat co nejvic A a S predmetu s vyse popsanymi atributy (nejvhodnejsi je kombinace oblecku s co nejvyssim item drop rate + opetovny hrani Nightmare train), ty pak navleknout sobe a Alise a zkouset stesti. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu