Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Notebook


Shadow222

Recommended Posts

Nazdar lidi tak přemýšlím o notebooku za rozumnou cenu (max 19 000) aby měl rozumnou výdrž baterie (4-5 h min.) byl lehkej (né nějaký 5 kilový monstra) a měl rozumnej výkon na hraní třeba Assassin's Creed nebo tak nejlepší volba je asi tohle Vaio:

Tak pište jestli je to dobrý nějakej ''oblek'' (tzv. obal ne brašnu prostě obal s kterým to strčím do báglu jen obal na NTB a nic jinýho) popřípadě kvalitní bezdrátovku a kdyžtak nějaký typy na jinej NTB http://www.alza.cz/sony-vaio-ns31m-s-d120539.htm

P.S. na alza jsou nějaký obaly ale já nevým ten typ k tomuto NTB tak pls kdyžtak řekněte ten typ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že je dobrý ptz mám doma taky vaio srovnaval jsem jej s bratrancem ktery ma hp a rikal ze vaio je 100% lepsi

já mám zkušenosti s několika notebookama včetně sony vaio ale pokud nemáš tu dražší verzi od nějakých 30 000 Kč tak je ten notebook uplně stejnej jako ostatní. A abych řekl tak se ten vaio dosr*al během půl roku. V případě reklamace se to klidně protáhne na víc jak měsíc (i třeba nějaká fatální chyba ve windows) páč to posílaj někam do německa?.

Hmm pěkný jen nevím nemám s HP žádný zkušenosti ale jinak THX

HP je značka jako každá jiná, neříkám že servis je nejlepší ale podle mě lepší než u sony kde platíš za značku, ne to co má v sobě. Doporučuju se podívat na jiné značky např. HP, ASUS, DELL, MSI. Rozhodně jsou lepší notebooky než ten vaio co jsi sem dal v cenové relaci cca. 19 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze ne bratrancovi se hp seklo a museli mu dát nove po 3 mesicich
Ber to Vaio.. kvalitou zpracování daleko převyšuje všechny HPéčka ;-)

to je hezký ale já na HP jedu už přes dva roky a ASUS který je celkem luxusně už jetej jede 4 roky? Pes na to skače, rozkousal přední panel s kontrolkama atd... jede úplně v pohodě. Sony Vaio? Jen půl roku a dosr*li se DVA! Dva sony vaio po půl roce šli doháje. Nevím nevím. A to byli skoro furt na stole prostě normální office opotřebování.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska mi přišel katalog (notebooky VAIO podzim 2009) s notebookama Sony Avio a doporučoval bych ti řadu Sony Avio NW (VGN-NW21SF/S )serie v katalogu je cena 19900kč ... Hw specifikace tehle řady jsou :

procesor : Intel core duo P7450 2,13ghz ,L2 3mb cache , FSB 1066

OS : Win 7 home edition

display : 15,5 WXGA Xblack lcd

RAM : 4096 (2x 2048 )

HDD: 500gb

DVD RW

GPU : Ati mobility radeon hd 4570

na netu si najdeš podrobnosti , a nebo mrkno třeba na mironet na notebooky Sony a najdi si tuhle řadu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu