Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Naruto Ultimate Ninja Storm


StefiCZ

Recommended Posts

bohužel neni online,celkem škoda,já jsem dohrál příběh,občas dělám mise abych se přiblížil 100% a párkrát do týdne si k tomu sednu a dám pár bitek na insane, a furt mě to baví :D já bych to neprodal už jen kvuli tomu že je to asi nejlépe zpracovaná naruto hra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja nevmi ale me jako nejlip zpracovana naruto hra pripada rise of ninja nebo broken bond na x360(jedina hra kvuli ktere bych chtel xko).A neni to furt dokola porad jenom boj,boj a boj?Deje se tam aj neco jinyho?

no jako rise of ninja a broken bond je nejlepší po té stránce pobíhání po světě a vyprávění příběhu, ninja storm je nejlepší po stránce bojové,jinak je to skoro samej boj + nějaký minihry mezi tim jako běh na vrchol stromu,hledání různých věcí,skákání na stromech apod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
"land at least 3 extra hits on a downed enemy" jak to mám ku*va zrobit? lámu si tím hlavu už dost dlouho a furt se mi to nedaří :D

je to u 5 mise - traning on sakura či co

Cus. Musis trikrat bouchnout (kopnout) do protivnika kterej lezi na zemi. nejlepsi je slozit ho nejakym jutsu a pak trojuhelnikem a krizkem rychle k nemu a kolecko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cus. Musis trikrat bouchnout (kopnout) do protivnika kterej lezi na zemi. nejlepsi je slozit ho nejakym jutsu a pak trojuhelnikem a krizkem rychle k nemu a kolecko.

díky moc hned zkusim

EDIT: no tak to je ono díky moc ... se ani nedivím že jsme na to nepřišel jsem totiž fér co se týče boje já bych nikdy do ležícího nekopal :D

tato hra me hodne zklamala :( po graficke strance pekne ale ten zbytek je bida

sice tvůjpříspěvek je totální offtopic ale musím souhlasit ... čekal jsem něco lepšího než na xko ... ale je tam max lepší mimika a systém osuboje ostatní mě zatím zklamalo a ty nesmyslné jutsu je ještě horší jak fillery anime :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu