Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

fólie HORI vs. Logitech Playgear Visor


Freecoolin

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
ja mam psp bez niceho(teda krom toho mekkyho obalu pri ceste do a ze skoly)a je porad jako novy.. :)

Dojedeš na to, malinkej škrábancům se nevyhneš. Já měl folii více, jednu nějakou No name, ta se výborně lepila ale po půl roce byla poškrábaná, ted mám Hori tam je opravdu potíž to pořádně nalepit an karajích mám vzduchové bublinky (když svítí display tak to vidět neni) Hori má výhodu asi v tom že ta vrstva kdyžjí škrábnete ten šrábanec po chvíli zacelí (nějaké lepidlo) tudíž to vydrží dýl. Třeba na telefonu mám Screen Protector, ten se vážně špatně lepí ale když se to povede a vemete třeba špendlík a udělate s tím škrábaneček, vidíte jak to postupně mizí jak se to zaceluje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...
a když už jsme u tý ochrany PSP... ještě řešim, jestli koupit PlayGear Pocket, nebo Street... každej den jsem na cestách, tak bych radši volil street, ale někde jsem čet, že je moc velkej...
Street mám ho a jsem happy v pocketu se objevuje bordel kdežto street je bordeluvzdornej 8)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen podotknu ze pokud ste si nekdo obednal PGP v CR asi vam nepride..PGP se uz nevyrabi a tady je to nedostatkove zbozi..takze PGP koupite jen pres ebay..

..k temu:ja mel playgear visor a bylo to celkem spatny uz bych si to nekoupil..radsi si kup folii i kdyz taky nevim jaka je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu