Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ghost Recon 3: Advanced Warfighter


:.Dragunov.:

Recommended Posts

Tak me KONECNE prisel Xboxik z opravny...Je zivy a zdravi a mel jsem konecne moznost odzkouset GRAW jednicku.Musim rict ze jsem z teto hry fakt uchvacen.Ta grafika a zvuky a hratelnost......Sice je na me hodne tezska bo nejsem nejakej hardcore paran ale dostanu se do to :-D .Co na to rikate vy ;-) ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oc vůbec všichni vidí na GRAW? Já taky podlehl tomu chválení a hru koupil... ale přijde mi to o ničem. Vůbec to nepůsobí ani trochu realisticky jako válečná akce... to z jednoho prostýho důvodu zatímco hráč je může umřít na pár zásahů, tak další tři členové týmu jsou skoro nesmrtelní (ať zastřelí kterýhokoliv, tka ho další může postavit na nohy). Nemluvě o jejich mnohem přesnější mušce a reakcím, které páčky na gamepadu prostě nedoženou. Takže co jsem vydržel hrát, tak mi hratelnost přišla stylu - zapnu taktickou mapu a na ní posílám další tři členy týmu aby vyvraždili oblast - až je hotovo, tak ji probíhám já... je to nejbezpečnější cesta. Bohužel dost nuda.

No musím si dávat sakra pozor na hry co nesou v názvu jméno Tom Clancy... podlehl jsem stejně prá dílům Spliter Cell i Rainbow Six a všechny skončili stejně... po hodině dvou zhodnocený jako vyhozený peníze :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oc vůbec všichni vidí na GRAW? Já taky podlehl tomu chválení a hru koupil... ale přijde mi to o ničem. Vůbec to nepůsobí ani trochu realisticky jako válečná akce... to z jednoho prostýho důvodu zatímco hráč je může umřít na pár zásahů, tak další tři členové týmu jsou skoro nesmrtelní (ať zastřelí kterýhokoliv, tka ho další může postavit na nohy). Nemluvě o jejich mnohem přesnější mušce a reakcím, které páčky na gamepadu prostě nedoženou. Takže co jsem vydržel hrát, tak mi hratelnost přišla stylu - zapnu taktickou mapu a na ní posílám další tři členy týmu aby vyvraždili oblast - až je hotovo, tak ji probíhám já... je to nejbezpečnější cesta. Bohužel dost nuda.

No musím si dávat sakra pozor na hry co nesou v názvu jméno Tom Clancy... podlehl jsem stejně prá dílům Spliter Cell i Rainbow Six a všechny skončili stejně... po hodině dvou zhodnocený jako vyhozený peníze :-(

jsou to super hry (pro me) ale driv proste ghost reconi a r6 takovy nebyli...zvlast r6 tolik teroristu co pozabijis v jedny mistnosti ve vegas si driv dal za celou misi...njn svet se meni,hraci chtej filmovy prestrelky,vykukovani z poza rohu a aby vsechno okolo bouchalo atd...splinter cell uz je taky o dost akcnejsi nez ze zacatku.....ale musim rict ze se to i me hodne libi i kdyz to je celkem velky ustup realite a mozna i celym seriim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam GRAW teprve par dni ale jsem spokojeny....technicka stranka hry je vydarena a hratelnost mi neprijde spatna...chapu ze nekteri chytraci budou tvrdit jaka je to nuda ale maji si o te hre neco zjistit nez si ji koupi(a ze o GRAW je na netu kupa infa)...navic styl boje jaky tam clovek zvoli zalezi ciste na nem...to ze nekdo posila porad svuj tym vpred a sam jen kouka jak to vycisti za nej je dost srabacky si myslim...je tam hodne stylu a veci ktere lze kombinovat takze to je jen na hraci jak rikam...a pro ty co jim to neprijde dost ´real´ tak ti at si zapnou tu tezsi obtiznost-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevidím jako mínus nereálnost. Ale nevyváženost.

Hráčova nechutná zranitelnost vs takřka nesmrtelnost společníků.

Plus jsem nenašel nějakou rozumnou možnost jak nějak slušně "mapovat terén". jde tam nějak nenápadně vykouknout za roh? Nebo tak něco? Když jdu a přede mě zničehonic vyskočí rebel a odstřelí mě než ho stihnu páčkou zaměřit... moc zábavný mi to nepřipadá - bez ohledu na reálnost.

Na PC bych tuhle hru bral asi jinak - s myší a klávesnicí by se hrála fajn - mám rád hry kde jdeš rychle k zemi (ala Project I.G.I) - ale musím mít i šanci.

Pokud jsem v situaci jeden hráč zaměřující joystickem proti několika počítačovím pritivníkům co zaměřujou okamžitě a přesně... tak mi to prostě zábavný nepřijde.

Ale to je můj pohledn a věc... nikomu nechci brát jinej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevidím jako mínus nereálnost. Ale nevyváženost.

Hráčova nechutná zranitelnost vs takřka nesmrtelnost společníků.

Plus jsem nenašel nějakou rozumnou možnost jak nějak slušně "mapovat terén". jde tam nějak nenápadně vykouknout za roh? Nebo tak něco? Když jdu a přede mě zničehonic vyskočí rebel a odstřelí mě než ho stihnu páčkou zaměřit... moc zábavný mi to nepřipadá - bez ohledu na reálnost.

Na PC bych tuhle hru bral asi jinak - s myší a klávesnicí by se hrála fajn - mám rád hry kde jdeš rychle k zemi (ala Project I.G.I) - ale musím mít i šanci.

Pokud jsem v situaci jeden hráč zaměřující joystickem proti několika počítačovím pritivníkům co zaměřujou okamžitě a přesně... tak mi to prostě zábavný nepřijde.

Ale to je můj pohledn a věc... nikomu nechci brát jinej.

me teda spis prislo ze hra moc nepocita s tim ze tam budes behat...spis pocita s tim ze se neustale budes za neco kryt,protoze kdyz se kreju ta kulky litaji kolem me a kdyz vykouknu tak po chvili nejakou koupim ale kdyz vybehnu a pri behu strilim tak se malokdy strefi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu