Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

!HELP! Me and My Katamari


michaelv

Recommended Posts

Takovej problém poradíte?? na jednom ostrůvku mám velikost cca 120metrů... kutálím se sem tam a nenašel co sebrat, zbyla jedna velká loď něco obrovského jako sloup a nic víc..... v časovém limitu jsem stihl dorůst NA POŽADAVEK 100METRŮ. Příští kolo to samé, ALE CO DÁL, nic než tento ostrůvek další není. Zasekl jsem se na 120metrech!!!!!! Stále dokola to samé!!!!!!! jak pokračovat nebo co jsem přehlédl, NĚJAKÁ FINTA???? HELP HELP HELP........děkuji

STÁLE TO ZKOUŠIM ...... ZATÍM 120m96cm

___________________________________________________________________

Na závěr celé hry Vás čeká jedno příjemné překvapení. Pokud si ho chcete nechat až do hry, přeskočte tento odstavec.

Velké finále je opravdu velké, začnete s 5 cm kuličkou a postupně, průchodem přes několik levelů se dostanete až na velikost přes 4 kilometry. A taková třešnička na dortu je, když na závěr nabalíte i samotného krále s královnou. (Ten to jenom komentuje hláškou “Konečně něco úžasného”). Během závěrečných titulků máte možnost si zahrát 2D Katamari ze světa 8bitů. (resp.jak by to asi na 8bitech vypadalo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tohle je naprosto DOKONALA hra ;-) Jsem ji dohral fakt neco takovyho jsem nehral :-D .Chysta se i na Xbox 360 (i PS3?) a to bude naprostej mazec...Prej bude moct mit az nekolik TISIC kilometru :-D Haha mazec to bude...Katamari v next gen grafice si necham libit haha :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Lidi pomoc!

Teď pařím tuhle hru a můžu říct pařba!!!

Jsem na začátku asi na druhém ostrově velikost asi 20cm a jdu do nějakého levelu (je tam bazén, nějaká restaurace) a pak je tam také nějaká zábrana na kterou mám mít 75 cm... to dam, přejedu ji v pohodě na konci levelu jsem měl asi 115cm a ten týpek mi nejdřív kecá, že je to OK a pak najednou něco o diskvalifikaci... pak se ten můj paňáček houpe na laně a on do mě boxuje... a pak konec akorát nabídka retry a back to menu.. takže co dělám špatně? co mám udělat? prosím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, sakra já sem v*l!!! je tam už od začátku hry stejné číslo tak jsem tomu nevěnoval pozornost! omlouvám se!

btw: měl jsem 1m 49cm 9 mm asi se zblázním... ale teď už to snad dam!

btw2: takhle je to do konce hry? (myslím to že je jediným úkolem nabrat určitou velikost)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, doufám že mi to nebudete mít za zlé. Ale mám další dvě otázky.

1. Jak je to s tou velikostí? Myslel jsem si, že na začátku jsem malá kulička a postupem času ze mě bude mega kule a hra skončí až na sebe navalím celej svět.. třeba... No ze začátku to tak opravdu bylo. Nejdřív 5cm pak 1m, 10m a skončil jsem na asi 115 metrech. Ale co je to teď? zase začínám v nějakém levelu s pár centimetrovou kuličkou... Tak jak to tedy bude? Neudělal jsem něco špatně?

2.Když chci jít do dalšího levelu. Tak nejdříve jdu k zvířeti a promluvím s ním, pak mám možnost si vybrat nějaké BGM. Jsou tam nabídky např. Katamari holiday, kuru kuru rock, que sera sera atd. No a já vůbec netuším k čemu to je? Na co to je? Nemá to spojitost s mojí první otázkou?

Předem díky za odpovědi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, doufám že mi to nebudete mít za zlé. Ale mám další dvě otázky.

1. Jak je to s tou velikostí? Myslel jsem si, že na začátku jsem malá kulička a postupem času ze mě bude mega kule a hra skončí až na sebe navalím celej svět.. třeba... No ze začátku to tak opravdu bylo. Nejdřív 5cm pak 1m, 10m a skončil jsem na asi 115 metrech. Ale co je to teď? zase začínám v nějakém levelu s pár centimetrovou kuličkou... Tak jak to tedy bude? Neudělal jsem něco špatně?

2.Když chci jít do dalšího levelu. Tak nejdříve jdu k zvířeti a promluvím s ním, pak mám možnost si vybrat nějaké BGM. Jsou tam nabídky např. Katamari holiday, kuru kuru rock, que sera sera atd. No a já vůbec netuším k čemu to je? Na co to je? Nemá to spojitost s mojí první otázkou?

Předem díky za odpovědi!

Opravdu mi nikdo nedokáže odpovědět na moji první otázku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu