Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak rozjet Wave 4 hry s/bez aktivacniho disku


thOma-

Recommended Posts

Skúsil som vytvoriť návod na vypálenie activate.iso .. je to už asi 2x , ale aby to bolo v jednom topicu ..

1. Vložte DVD+R DL .

2.Majte nastavené toto ..

2zp7fpw.png

3.Potom majte nastavené toto ( akurát mechaniku môžte mať inú .. )

2dsmetv.png

4.Začnite napalovať ..

5.Opýta sa to , že či chcete naozaj pokraćovať , pretože sa to zmestí aj na obyčajné DVD+R .. Dajte ÁNO .. na DVD+R to nefunguje !!

6.Teraz vyskočí ďalšia hláška - Povie vám že to čo chcete napáliť ( activate.iso ) sa zmestí na jednu vrstvu ..

Keď dáte "ÁNO" , zapíše sa to na jednu vrstvu ..

Keď dáte "NIE" , zapíše sa to na dve vrstvy ..

Dajte ÁNO !

7. Zachvílu to bude napálené ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 260
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmm zajimavy, takze dalsi clovek kterymu se podarilo spustit Wave 4 hru pomoci tohodle patche... btw co mas za FW a vypaloval si normalne? (nebo si misto .dvd souboru daval .iso)

Jo a nemas se hrou nejaky problemy? jako treba sekani, zamrzani nebo hlasky typu "vycistete disk..."

FW 1.6 (Lite-On)

Vypaloval sem normalně rychlostí 1x v imgburnu a daval sem .dvd jako vždy

neseká se, hraje se uplně super.. jestli chceš, mohu udělat zítra návod ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW 1.6 (Lite-On)

Vypaloval sem normalně rychlostí 1x v imgburnu a daval sem .dvd jako vždy

neseká se, hraje se uplně super.. jestli chceš, mohu udělat zítra návod ;)

OK takze vsechno pri starem :) jinak navod asi delat nemusis, jestli je postup stejnej jako sem psal ja

Thomas , zajtra idem napáliť MW2 , tak dám vedieť .. mám 1.6 , asi Lite-On ..

btw môžeš pridať ten návod na prvú stranu ..

Super, doufam ze to vyjde... navod pridam hned zitra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FW 1.6 (Lite-On)

Vypaloval sem normalně rychlostí 1x v imgburnu a daval sem .dvd jako vždy

neseká se, hraje se uplně super.. jestli chceš, mohu udělat zítra návod ;)

Navodek by se hodil... mam stejnou mechaniku i FW, ale rozjel sem tekkena ale GTA nic, když hru zapnu tak sem to načte jako film a logo xbox 360 v low kvalitě :D mužu počitat pixely :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok ale napis tam že když to nejde, tak ať to zkusí vyndat a zandat x)

Hele jestli fakt neni nejaka zmena v tom jak si hru patchoval, tak ho delat nemusis, Jinak sem myslel ze lidi vedi jak hry vypalovat a jestli si nekdo zada navod na vypalovani tak ho muzes klidne udelat, popripade ho udelam ja... ale myslim ze tady na foru jich je docela dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze rikas ze ani iX 1.61 nespustil vsechny wave 4 hry jo? Treba to CoD MW2 byl jen spatnej image nebo se to spatne vypalilo. Jinak doufam, ze ten 1.61 vypilujou aby slo vsechno.
zatím mám akorát wave4 Tekken6 a COD MW2. nicméně to vypadá akorát na problém COD. vypálil jsem ještě jiný image (standard *.dvd,Verbatim,2,4x,ImgBurn) taky to na 1.61 nejelo. pokusy s updaty NXE a ani s nejnovějším ne e, tak jsem se nakonec rozhodl pro pokus s activate.iso a až to zabralo...

uvidíme jak se to vyvine dál, jestli další hry půjdou normálně nebo jestli bude nový iX... čas to prověří... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super FW 1.5 je NEJLEPSI FIRMWARE na ktere staci jen patchnout soubor a uz to jede.Ani me netrapi,ze nemuzu jit s hrou na LIVE.Hlavne,ze nemam problem s vypalenim atd.Jak tady vetsina z vas uz zmrsila par CD.Pro me je zasadni,ze si budu moct zahrat vsechny XBOX360 hry bez ohledu na to jake FW mam konzoli a nemusim cpat prachy do presflesovani.Mel jsem strach s toho,ze me nove GTA s Wawe4 nepujde,kdyz pouziju ppf-o-matic3.exe , protoze jsem si myslel,ze musim nejprve z WAWE4 na WAWE3 a pak z WAWE3 na WAWE2 ,ale stacilo me to pouze projet.Vypalit 2x rychlostne a mam klid :) Takze at si tam daji klidne i WAWE5 ... ME TO PUJDE !!!! :D JINY FW DO KONZOLE NECHCI !! :) Co vy mate podobne zkusenosti ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze POZOR! Stahl jsem CoD MW2 a po rozbaleni sem to hned projel pres abgx360 - vsechno v pohode. Pak sem zacal patchovat (podle navodu na iX 1.51) a taky vsechno v pohode. Takze vsem co maji problem s tim, ze patchnuli pouze jednu hru a dalsi uz ne (jako treba u me), tak doporucuju aby hru stahli znova. Dam vedet jak sem dopadnul s tim Tekkem 6, kterej mi driv nesel patchnout, hned jak ho znova stahnu.

Jeste screeny:

Pred patchovanim (kontrola jestli je hra v poradku):

before.jpg

Po uspesnem patchnuti:

after.jpg

BTW pro vsechny co nevi jak vypalit aktivacni iso jsem do prvniho postu dal navod podle DarkTemplar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu