Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Heleď já mám odehráno 48% z toho 38/69 příběh, 20/58 vedlejší, 16/59 koníčky, 11 random eventů, a hraju to 8 hodin furt něco dělám ať už právě příběhové úkoly, vedlejší, random eventy či nějaké to obchodování atd... takže je furt co dělat... doporučím se mrknout občas na svůj social club např. můj checklist: http://socialclub.rockstargames.com/games/gtav/career/checklist

tak za 8 hodin mit pul gta hotovy je sakra hodne ne prave ? pamatuju si jak mi kazdy gta vydrzelo x tydnu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jojo po spřístupnění všech postav po pár misích s trevorem se odemče dost různých side věcí co se dá dělat.. flying school, eventy atd :) a hlavně vté chvíli už má člověk nějaký peníze na seberealizaci :D po práci plánuju konečně vyjed se svým kočárem ford gt40 ( ty auta se hodně podobají reálným že? :) ), pořádně potunit a dát si pořádnej cruise okolo pobřeží... mmmmmmm :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja jsem teprve na zacatku, ale trosku v tom plavu... hrozne me mrzi zamerovaci ukazatel - nenasel jsem nikde, ze by se dal zmenit a skoro neni videt ...

V položce s ovládáním stačí změnit z toho co tam je nastavené na komplexní. U každé zbraně je pak jinačí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ( ty auta se hodně podobají reálným že? :) ), pořádně potunit a dát si pořádnej cruise okolo pobřeží... mmmmmmm :)
Konečně jsou auta jako auta z realu... já si oblíbil bmw :D a porsche... nevím pod jakými jmény jsou ve hře ale jde jasně vidět ta krásná maska bmw nebo aj audi r8
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam dalsi otazecku je tam toho tolik ze se zacinam ztracet :D ze zacatku kdyz jsem delal ukoly s otaznikama tak se mi to pocitalo jako mise do strangers and freaks a ted kdyz uz mam vsechny charaktery otevreny a udelam misi s otaznikem tak se to pocita do normalnich misi ... prehlidl jsem neco nebo co jsou ty mise strangers and freak ? :D........ a kdyz se kouknete do statistik tak tam mate na kolika jste procentech atd a co jsou ty posledni ? jsou tam normlani mise pak ty strangers and freak pak hobbies a pak ty posledni nevite nekdo ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jooo. Nevite nekdo kde zmenim mile na km? :)

Jo a nevite nekdo jak nakldat s akciemi? :D V tom se nevyznam ale jednou jsme s Majklem kupil nejake za 5000 a pak kdyz jsme se v tom stoural jsem je prodal za 100k :D hned po tom co jsme udelal prvni heist a prisly mi prachy z te kradeze tak jsme sel na net a dostal dalsich 100K takze jsme mel najednou 250K :D hned s emi lepe tunili auta :)

Upraveno uživatelem kRenzi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja je uz nakupoval ale nevyznam s vtom kupoval jsem ty ktere meli nejvice procennt v plusu. ale pak jsme si rikal jestli to neni blbe kdyz uz se treba ty procenta nezvednou takze je asi lepsi kupovat akcie kd ejsou ty procenta na 2-3 a pockat az se zvednou. a ty mile jsou skoda :'(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to já se řídil klasickým trhem a teď čekám no... třebas Lifeinvader jak spadl o 70 tak jsme jich nakoupil strašně moc a pomalu a jistě se to zase zvedá... pak je dobré kupovat začínající "firmy" třebas cena akcie je 50 dollaru a stoupa o 3 takže se vyplatí investice neboť moc neproděláte když to spadne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jdou nejak zmenit ty hlavni auta hrdinu?

Aby se u Michaela obevovalo neco jineho nez ta audina? U Franke neco jine nez ten charger nebo co to je a to same i u trevora? Jde o to ze jsem si treba Franklinovonauto vytunil no a pak jsem snim jezdil akorat byla zrovna mise kde jsem musel sedet v urcitem aute a to jeho auto uz se mi nezobrazuje.

-iPhone 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu