Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ziskal nekdo trofej lost santos customs? ja koupil do auta uplne vse tak za 600tisic a nic se nestalo tak vyjedu ven a pak zpatky dovnitr jestli jsem na neco nezapmnel a vsecko co jsem koupil az na ty dily ktere mam namontovane na aute jsou zase ke koupeni jako bych je vbc nekoupil tak to jsme jako vyhodil 600k jen tak ?

EDIT: Tak uz ji mam staci koupit asi jen od kazdeho 1

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To davate tolik do tuningu? Kupte si s Franklinem jeho tuning nemovitost a mate vse zadarmo jedinou nevyhodou je ze musite jezdit daleko z mesta :-/

ted jsem si ty customs taky koupil abych to mel zadarmo ale zatim prave jen s franklinem tak se chci septat jestli to bude zadarmo i kdyz tam prijedu s michaelem/trevorem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravim ještě než nam to začne tak bych mel otazku.V menu když hrajete tak jsem měl nabidku social club ale nešlo se připojit nevim jestli schvalně nebo nahodou ale to je

vedlejši.mam jiny problem zmizel mi totiž z nabidky kdyz se da tlacitko start a proste tam ta nabidka pripojeni do social clubu neni ve hre. stalo se to někomu?nebo neco dělam špatně.dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu