Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nebo takhle ted jsem si vzpomnel ze u toho doku mas otaznicek pro Michaela a jak to splnis tak se ti odemkne ta ponorka

nn tak to neni koupis nemovitost sonar neco(je to firma pro sber radioaktivniho bordelu) a ponorku tam hned mas staci jen koupit zadnej ukol se plnit nemusi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve výsledku mě docela mrzí jak málo bylo využito několik zajímavých oblastí, které člověk potkal v druhé části hry ...např. armádní základna.. jedno ukradnutí vrtulníku docela slabota a o parádní věznici o kterou se v příběhu ani prstem neotřelo ani nemluvě.. je to škoda, tydle místa mě lákali v podstatě nejvíc už od začátku hry a jsem na konci a furt čekám a čekám :D a takových míst je víc, chápu že tam nešlo natlačit všude všechno ale itak ...

a že na konci člověk může vydělávat pořádný kačáky v >grand theft auto< jen přes akcie, to mě teda taky trošku zaskočilo

ta hra je top a právě proto mě štve ,že to šlo ještě odost líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ve výsledku mě docela mrzí jak málo bylo využito několik zajímavých oblastí, které člověk potkal v druhé části hry ...např. armádní základna.. jedno ukradnutí vrtulníku docela slabota a o parádní věznici o kterou se v příběhu ani prstem neotřelo ani nemluvě.. je to škoda, tydle místa mě lákali v podstatě nejvíc už od začátku hry a jsem na konci a furt čekám a čekám :D a takových míst je víc, chápu že tam nešlo natlačit všude všechno ale itak ...

a že na konci člověk může vydělávat pořádný kačáky v >grand theft auto< jen přes akcie, to mě teda taky trošku zaskočilo

ta hra je top a právě proto mě štve ,že to šlo ještě odost líp

Ty jsi muj clovek ;)

-iPhone 5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nn tak to neni koupis nemovitost sonar neco(je to firma pro sber radioaktivniho bordelu) a ponorku tam hned mas staci jen koupit zadnej ukol se plnit nemusi

Tak prvne jsem to psal, no tak je to asi jak jsi psal ja totiz koupil tu nemovitost a hned sel udelat ten otaznik u toho a pak tam byla ponorka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi se objevil po misi na molu se synem Michala a záchranou nezdárné dcery

zkus ho hleda někde poblíž pláže

jsem si říkal, že problém s ukládáním v garáži se mě netýká, kruci, koupil jsem Franklinovi Lamborgini, ... dneska zapnu GTA, kouknu do garáže a krom auta, které jsem ukradl a vložil ho tam, tak Lamborgini je fuč :(

Upraveno uživatelem spoock
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj on se tam asi ukaze hned ja to koupil as el se podivat na konec mola pac sem taqm cekal nakou ponorku nebo neco :D jinak jako v te ponorce celkem nuda po par hodinach ale stal se tam ze me vasnivej potapec coz by v realu urcite neslo pac mam panickou hruzu ze zraloku bojim se jich i tady :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hmm zombíci... co takhle alien nightmare? těch narážek na ufony je tam víc než dost :)

BTW SPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILERSPOILER v misi kde pomáháte trevorovi zabít posledni O´neilly. všiml si taky někdo yettiho, když ste čučeli skrz tu infra pušku?? endofSPOILERendofSPOILERendofSPOILERendofSPOILER

btw nevíte někdo proč se mi neaktualizuje ten pitomej obrázek v popisu? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja se z těch aut fakt po...., kdykoliv kdy něco natuním dám to do garáže a uložím, pak tam příjdu a auto tam pořád je, odejdu kousek od baráku a auto tam neni....

btw: Triathlon už jsem našel, díky moc za pomoc :) jinak jsem na 60% trošku mě teď zpomalila fifa14 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyčetl jsem něco otom že ty auta mizí při misích kde je třeba využíváno základní auto charakteru, nevím co je na tom pravdy .. faktem ale zůstáva že mám dopařeno a jen tak si jezdím městem a vybírám parádní kousky do své garáže a už třetí den mi nic na žádném charu nezmizlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu