Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

To viem, ze si ju objednam mobilom, ale potrebujem to stiahnut (k predobjednavke som nedostal kod)...a pytam sa, kedy sa objavi na store?

ve hre dej start a najed do playstation store co jsem se vcera dival tak tam bylo to DLC atomic blimp zadarmo

Zelvak23: na strankach rockstaru www.rockstargames.com/socialclub musis se tam prihlasit a pak zalozis crew,ale myslim si ze to momentalne nebude moc stabilni vcera ty stranky padaly

Upraveno uživatelem Manoust
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ve hre dej start a najed do playstation store co jsem se vcera dival tak tam bylo to DLC atomic blimp zadarmo

Zelvak23: na strankach rockstaru www.rockstargames.com/socialclub musis se tam prihlasit a pak zalozis crew,ale myslim si ze to momentalne nebude moc stabilni vcera ty stranky padaly

vcera sem se tam vubec nemohl prihlasit pomalu :D ale to vse delam zalozim vse tam udelam jak mam dam ulozit a ♥♥♥♥♥ ta crew se proste neulozi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro změnu se mi ztratila vytvořená postava, nebyl jsem daleko, jen na třetím levelu, ale zase mám ztrácet čas vytvářením nové a tutorialem? A pa kčekat, kdy se to stane znovu? Nechápu, jak s tím můžou být takovéhle problémy, dělali na tom pět let.

Upraveno uživatelem hemi, m.d.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro změnu se mi ztratila vytvořená postava, nebyl jsem daleko, jen na třetím levelu, ale zase mám ztrácet čas vytvářením nové a tutorialem? A pa kčekat, kdy se to stane znovu? Nechápu, jak s tím můžou být takovéhle problémy, dělali na tom pět let.

já měl zas 5 level a dělá mi to to stejné. Ale to je tím, že jim zase nejdou servery, kde se ukladají vytvořené postavy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak máme podle tebe vědět, že s tím budou problémy? Ty seš asi telegnostik. Zaprvé na hře pracovali pět let, zadruhé bylo spuštění multiplayeru odloženo dva týdny po vydání hry a nakonec jsem si koupil hotovou hru, ne alfa verzi.

prave ze problemy cekal snad kazdej kterej aspon jednou v zivote zazil spousteni MP nejaky ocekavany hry kort kdyz sam rockstar asi predevcirem rikal ze spusteni MP bude peklo jak pro ne tak pro hrace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem MP jen chvíli. Jsem asi u druhyho nebo třetího lvl, kdy muzu vytvářet např závody a jak se připojit do např deathmatch??? Těšil jsem se na nějakou řádnou akci (heist) a nikde nic, kromě společný ho vyloupeni s parťákem, ktery kdyz mně viděl nemel snahu mně za každou cenu zastřelit.

Upraveno uživatelem Tulen.mirek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lidi oceňuju vaše testováni a neustále zkoušení :D ja mam na tohle moc nervní povahu, včera se mi 2x smazala postava po úvodní misi a nechám tomu asi nějaký ten týden až si tady přečtu že všichni hrají vpohodě, bych ten ovladač asi rozmlátil a gta prodal :X good luck všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Princip je jednoduchý, musíš prodávat za vyšší cenu, než za jakou jsi nakoupil. Obecně je výhodné nakupovat akcie, u kterých potenciál k růstu. Aby to nebylo jednoduché, ve hře jsou dva trhy, Bowsaq (online, komunitní trh, vývoj je asi nepředvídatelný) a LCN (offline, předvídatelný, na vývoj mají vliv pouze události ve hře). Pro obchod na LCN je dobré vědět, že na burze jsou vždycky dvě konkurenční firmy ze stejného odvětví, např. Debonaire a Redwood, když se jedné nedaří, konkurence na tom profituje, např. když zabiješ CEO firmy A, její akcie budou klesat a porostou akcie firmy B. Pro informace je potřeba sledovat hru, např. úkoly od Lestera, zprávy...

hele, nevíš kde zjistím ty konkurenční firmy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu