Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ve hre dej start a najed do playstation store co jsem se vcera dival tak tam bylo to DLC atomic blimp zadarmo

Zelvak23: na strankach rockstaru www.rockstargames.com/socialclub musis se tam prihlasit a pak zalozis crew,ale myslim si ze to momentalne nebude moc stabilni vcera ty stranky padaly

ked dam v hre start a idem do store, napise mi, ze ziadny obsah neni na stiahnutie a da mi moznost vlozit ten 12-miestny kod, po ktorom patram

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám dotaz. Koupil jsem si kvůli GTA 5 PS3 Slim 12GB.

Hra se nainstalovala a hrál jsem bez problémů.

Včera jsem koupil pro mladou Littlebigplanet 2 a musel kvůli místu GTA 5 smazat.

LBP 2 nainstaloval a dnes zase smazal, abych mohl hrát GTA :)

Jenže instalace probíhá už asi 2 hodiny a mám nainstalováno cca 3GB z 8GB a jde to šíleně pomalu.

Nevíte někdo proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mulťák konečně běží bez problémů!! A po radě od samotné hry jsem si uložil peníze do banky aby mě o ně nějaký loupežník neobral... Ale jak se ukázalo největší zloděj je banka!! :D Za den se mi z ní pomalu vytratilo všech 15 tisíc keré jsem tak pracně vydělal :D Neví někdo proč?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mužete mi někdo vysvětlit jak ten online funguje? zatim sem tu dělal nějake 2 SP mise a pak po mě začal nějaky typek jen tak střilet :D nechapu co tam dělat :D

jo a jak mutnout vioce? memam HS takže mi to jede v televizi a bavi se mi tu asi 3 francouzi... a už mě to SE*E

Upraveno uživatelem winkja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu