Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

mě stve ze uz jsem mel u jedne postavy rank 10 a dneska se pripojim a smazala se mi postava

Je to jen dočasný, pokud vyčkáš a neuděláš si novou postavu ta stará se ti vrátí

EDIT: Jinak taky nevím jak pořádně vydělat :D jde to hrozně pomalu..

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

docela mě ty mise proti sobě nebavi zato ty s někym jako tym jsou super :-) škoda že nejde dělat jen jedno asi :(

Ty mise na invite se opakují, není to tak že ji uděláš a už ji nikdy hrát nebudeš. Já mam lvl 25 a několik už se mi přes mobil vrátilo i přesto že jsem je udělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo taky jsem to chvíli marně zkoušel.. Postavu taky nemám ale až nahodí servery tak bude zpět. Maximálně trochu pozadu s levelem a penězma ale i tak to naštve :(

EDIT: někdy ty výpadky jsou ale i k dobru :D koupil jsem si barák a při připojení na jiné server jsem měl všechny prachy zpět, tak jsem stihl spousty utratit než to zase kleklo :D a nakoupené věci zůstali :)

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdyby alespoň bylo víc možností jak vydělávat aby to byla sranda.. Doteď jsem lítal jen z obchůdků do paynspray :D Ale teď se mi konečně odemknulo nějaký zabíjení gangů a loupeže náklaďáků :)

Ono tech misi bude pribejvat. Ja jsem na 28 lvl a už některý mise nejsou vůbec prdel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak celej den sem si poradne nezahrál nepřipojil sem se ke kamasovi nic pak mi to dvakrát spadlo a napsalo ze sem opustil misi pred koncem... Uz toho začínám mit dost GTA online je zklamaní roku a nic uz tonenapravi at ty co online delali táhnou do pice ♥♥♥♥♥i kvuli rdr sem se sral z nat nak sem to vyřešil ze sem mel typ2 a vse byl ok a ted musim mit open at jdou uz fakt do kundy zasrany curaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja tak hodku dve a cekal sem tak 5-6 :D to me ani nesere ale sere me ze to vzdy zamrzelo kdyz sem se chtel připojit s kamosem vzdy to spadlo a za 5 h sme se proste nepřipojili uz me to totálně sere zejtra si nastavim nat type open a pokud to nepomůže(nebo se u toho nezabiju) leti to z okna :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to me se zase smazla postava tak cekam jestli se zase objevi vbc se mi to nece hrat odznovu myslim, ze pockam nejaky ten tyden nez to daji dokupy, nez se ted vztekat atd.

Presne tak jdu se věnovat normálnímu svetu na par tejdnu a pak jestli to nepůjde tak uz nevim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu