Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Voe stezuju si na pasive mod. Chci si dojet s autem do garaze a nejakej c.u.r.a.k. me zabije, znici auto. To uz tam ten pasive nemusi bejt vubec. Jeste ti to tam v tipech pise ze kdyz te nekdo prudi tak si zapni pasiv. Demence.

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz zadny :cry: smazala se mi postava byl jsem 16

Ta postava ti nezmizí hele.. Už to rockstar vložilo i do těch online tipů co ti běží při loadingu, že když jsou nedostupný rockstar servery ať si nezakládáš novou postavu ale vyčkáš než se ti obnoví stará jinak dojde k její ztrátě..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha.. tak to už je asi fakt v pipce :?

:beta:

EDIT: No tak teď jsem tedy nakrklej :frown: V rámci osobní ochrany jsem byl nucen zneškodnit pár zmetků a dostal jsem za to označení "bad sport" na dva dny.. Musím nosit stupidní čapku s nápisem dunce :chef: takže z mého super cool krutopřísného týpka je totální osel :blink: Bohužel se s každým dalším killem doba retardace zvyšuje takže bůh ví kdy si zase budu moci upravit týpka podle sebe...

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to vyrovnava kdyz v misich delas co mas :-D ja mam k/d ratio 1 (30:30 :-D ) snazim se nevrazdit. Vrazdim jen kvuli mastny bounty odmene. To me vrazdi furt nekdo :-D spis me sere ze nemuzu s partakama udelat survival. Do osmy vlny pohnda pak se to ale zacne sekat jak prase :-D asi moc panacku :-D

Odesláno z mého ST15i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zabil jsem je ve freemodu. Celkově mám 100 zabití a to se asi počítá i z misí takže nevím kolik jich musíte zabít. Jenže většina seděla v autě takže jsem pomocí sticky bomb zničíl i jejich personální autíčko a za to je ještě větší trest :D

Ale jako fakt je to retardovaný... Když tam chtěli udělat takovou chlívovinu tak má pořádně fungovat passive mod. Jenže je úplně na pipinu.

A kdo má rád GTA nejen kvůli hraní ale i vtípkům co tam vkládají?? :D Tahle reklama mě fakt pobavila! :D

http://www.youtube.com/watch?v=2rEPFaAwPiI

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu