Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Hledám nějaky lidi na mise nick na psn : Ivosiny , rank ve hre 25 potrebuju už vydělat na nejaky pořádny byt, a samotneho mě ty přibehove mise v MP nebavi a když to jdu hrat s někým tak je to většinou děsnej retard... co si při kradeni aut mysli že jsme proti sobě a rozstrili mě.. a nebo si vezme motorku a v prvni zatacce se zabije a tím celej tym prijde zbytecne o jeden team live ... :D dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

ywo já si tě přidám a můžem něco udělat, rank 21 :D nejlepší je farmit na survivalu :) jinak ano to s tou motorkou znám :D btw včera dobrej zážitek.. Salomon označil auto na dálnici jako high priority, všichni se tam hnali, začli se střílet, pak měli asi všichni min. 3 hvězdy pač tam byl ranec polišů, swat, vrtulníky.. a já čekal na kopečku s ostřelovačkou a kryl si to auto.. hezkých 9000 pro mě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože nemá headset ?! :)

Tak si místo mikrofonu na pc mohl koupit na pska :D Navíc když chci hrát online tak je to základní věc kterou bych měl mít ve výbavě. Prej teamspeak.... :lol::lol: Kdo má zájem poslouchat lagující řeč s chrčením v pozadí?

Sel bych do nej, ale slysel sem ze to neni moc kvalitni, objasnite mi znama fakta? :D

Mám přímo od sony a špica !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu