Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

jojo to chrčení, šumění a klubání se vetřelců vycházející z headsetů které používají hráči v gta to sou čisté panenské orgie bez jediné chybičky ... proti tomu je teamspeak úúúúúplně něco jinýho :roll:

Ano, když už se objeví nějaký retardovaný jedinec s headsetem od vietnamců tak je velice těžké si vypnout příjmání jejich signálů přes select........... :dozey:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim ta Ronin crew je najaka mrtva...porad nic...

Jinak stava se vam taky ze kdyz jdete do online...tak s vama nikdo nehraje?

nwm no ja tam jsem a kdyz jsem hral predtim MP tak tam bylo dost lidi,ale kdyz si je pozval tak se skoro nikdo nepripojil nechapu snad je ta crew od toho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

canava : já nenarážel na to že nejdou vypnout, ale na to že ve výsledku myslím že kvalita přes teamspeak je teda lepší ( a docela odost) než ve většině případů ingame voicechatů na ps3 a proto to řeším taky jako kolega přes skype bo teamspeak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pan Twice: Vůbec nevím o čem to mluvíš? Až na ty vetřelce jsem nikdy neměl s voipem problém a i ty vetřelce slyším pěkně narozdíl od ts který jsem používal naposledy před 6ti lety u cs 1.6 :D A byl to horror! Šumení, přeskakování, ozvěny, jeden řval až moc, druhej nešel slyšet skoro vůbec atd. Od tý doby fuck that shit! Ventrilo bylo o něco lepší.. :wohow:

Nechápu proč si natahovat mikrofon od pc když máš voip v ps?

Jestliže máš na pc sluchátka tak zbytečně přicházíš o zvuk z ps a jestliže máš jen mikrofon tak zbytečně přenášíš zvuk tvé tv ostatním na ts. To absolutně nesnáším.. :D

EDIT: A psal jsem to proto, že když už někoho takovýho najdeš jednoduše si ho mutneš a bavíš se s kvalitníma lidma.. No problem.

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že jsme se hrabali v nastavování spíku i widlí.. (O.o) Ale prostě celkově pc a hlavně win sux! :D Dělá si co chce... Takhle se můžem hádat do nekonečna.. Já prostě hrávám s pár svýma kámošema, všici máme sony hs a naprostej luxus! Kvalitka jak kdyby seděl vedle mě a mluvili jsme na sebe bez sluchátek.. Nechápu co vám na tom nešlape. Možná by jste neměli kupovat headsety na jedno ucho za 159,-

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že jsme se hrabali v nastavování spíku i widlí.. (O.o) Ale prostě celkově pc a hlavně win sux! :D Dělá si co chce... Takhle se můžem hádat do nekonečna.. Já prostě hrávám s pár svýma kámošema, všici máme sony hs a naprostej luxus! Kvalitka jak kdyby seděl vedle mě a mluvili jsme na sebe bez sluchátek.. Nechápu co vám na tom nešlape. Možná by jste neměli kupovat headsety na jedno ucho za 159,-

Tak kdyz mas nazor ze PC a Win Sux tak bude spis problem u tebe...nevidim problem s Team speakem a nebo skypem a to mam mikrofon za par korun a nepotrebuju si kupovat jak lempl nejakej drahej Sony shi* abych to mohl mit na PS3...

BTW je vubec nejaka aktivni crew kde aspon nekdo obcas hraje?Prijde mi jakoby nikde nikdo nebyl...a pritom je tech crew 3 pr**** ...

Upraveno uživatelem Kapr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a podle mě jestli považuješ widle za kvalitní operační systém tak patříš do blázince.. :D :D To jsem si více oblíbil šystém na nokii 3310.. O skypu jsem neřekl ani slovo, ten mi valil vždy pěkně. Ale když jsem byl se stejným člověkem na spíku tak nastaly problémy. Ale možná už za tu dobu přešel spík z fáze alfa do bety? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to topic o GTA V ne o tomhle...to by jsme tu mohli diskutovat porad.

Jinak na SP nemam co bych rekl...ale MP mi prijde hlavne v matchmakingu dost smutnej...kolikrat se u MP pripojim do prazdnyho sveta(nerikejte ze z tech statisicu lidi na zacatku nikdo nehraje)...musim se pak zkusit parkrat pripojit jinam...pak nasleduje neustale odpojovani lidi...z 16 je za 2 minuty 5 lidi...

A to uz vubec nemluvim o tom hrat nejaky mise s nekym...mel jsem stesti jen na prvni misi kterou jsem hral...pak uz ne...demence lidi ktery jezdi samotny...chcipnou a seberou team life...

Je to smutny protoze kdo kouka na YT a na lidi co to hrajou...tak s partou klidne i *jen* 4 lidi muze bejt vazne sranda....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja kdyz jsem se pripojil do mp tak jsem mel hned plny svet tech 16 hracu akorat malo kdy potkas solidni lidi no, ale tak to je tak ve vsech hrach, me spis stve ze nejde hrat ty *pribehove mise* kdyz jste spolu a mate treba ukrast auto hned po sobe, musis z toho matchmakingu odejit do freeroam tam si to najit v mobilu a pak zase invitnout treba kamose

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kdyz mas nazor ze PC a Win Sux tak bude spis problem u tebe...nevidim problem s Team speakem a nebo skypem a to mam mikrofon za par korun a nepotrebuju si kupovat jak lempl nejakej drahej Sony shi* abych to mohl mit na PS3...

BTW je vubec nejaka aktivni crew kde aspon nekdo obcas hraje?Prijde mi jakoby nikde nikdo nebyl...a pritom je tech crew 3 pr**** ...

Pokud jsi aktivní hráč, tak se přidej k nam do CZSK crew, největší u. nas :-) a hrajem často.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotazek k tuningu v ONLINE. Resp k vlastneni auta. Kdyz si chci auto privlastnit tak ho ocipuji, to chapu. Ale moc jsem nepochopil co je ta dalsi moznost, to je pojisteni ci co? Pokud by byl nekdo tak hodny a osvetlil mi to :-)

Jinak do konce tydne mi dojde headset, tak pokud mate nekdo skupinku co hrajete jako grupa s voice tak mi prosim napiste PM, rad se na vecerni gambly pridam :thumbup:

Odeslano z HTC Desire Z pomoci Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu