Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

CZSK Ronin

http://www.socialclub.rockstargames.com/crew/czsk_ronin

Odesláno z mého Sony Xperia Z pomocí tapatalk.

hm...aha tak to jsi asi necetl co jsem psal...do tyhle crew se snazim dostat uz 4 dny...hlavne ze ted uz je tam o 2 hrace vic a ja porad nic :/

EDIT: uz jsme prisel proc tam nemam nikoho....mam(mel jsem) Nat Type 3(Strict).

Ted uz mam nastesti 2ku Moderate jako vetsina lidi tak je to v pohode...ale byla s tim zase prace

Upraveno uživatelem Kapr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Az se dockam ceskych spoluhracu co pouzivaji mozek a voip pujdu se ozrat :D btw vcera jsme s jednim nemcem (komunikoval a umel to- aleluja) hrali misi Dead from above a neskutecny, to proste nejde. V popisu bylo at si sezenem helinu, projeli jsme vsude kde jsme vedeli ze by meli bejt a nebyli :D cili jsme to asi 10x zkouseli ze zeme a nic. zbytecne jsem za respawny vyplazl prez 30 tisic :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nikoho ve svete nezabijim pokud by po mne nesel a nebo nemel kolem sebe cervenou srandu.

Co uděláš když po tobě začne někdo střílet?

V popisu bylo at si sezenem helinu, projeli jsme vsude kde jsme vedeli ze by meli bejt a nebyli :D cili jsme to asi 10x zkouseli ze zeme a nic. zbytecne jsem za respawny vyplazl prez 30 tisic :D

Haliny jsou na cestě od těch 2 domečků ke spreji ;) Myslím, že někde u toho mostku přes tu řeku či kanál. Když pojedeš od domků ke spreji tak po pravé straně je takové velké plácek.

Tady máš obrázek http://www.igta5.com/images/gta-v-map-3.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabiju ho...jako jsem to ted udelal 2ma lidem :D Jinak presne nevim jak bad sport funguje...a co tak koukam nevi to presne nikdo :/

No taky jsem se jen bránil a pak jsem dostal DUNCE čapku.. Já jen vím, že je to pěkná pí:censored:!!

Když máte malé bad sport tak ve freeromu můžete být se všemi ale nesmíte s nimi hrát mise jen s bad sport lidma.. A když se vám to ještě zhorší (když pořád zabíjíte nabíhá vám více času za dunce) tak s nimi nemůžete hrát ani freeroam a musíte lítat na serveru kde jsou samí dunce lojzové a to je nejhorší páč nemáte chvíli klid :D A po skončení bad sportu jsem nemohl posílat kamarádům peníze.. :? Víc poznatků jsem asi nezpozoroval.

Kolik kilů jsem udělal než jsem to získal nevím.. Ale nějak moc jich nebylo.

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky jsem se jen bránil a pak jsem dostal DUNCE čapku.. Já jen vím, že je to pěkná pí:censored:!! Když máte malé bad sport tak ve freeromu můžete být se všemi ale nesmíte s nimi hrát mise, jen s bad sport lidma.. A když se vám to ještě zhorší tak s nimi nemůžete hrát ani freeroam a musíte lítat na serveru kde jsou samí dunce lojzové a to je nejhorší páč nemáte chvíli klid :D A po skončení bad sportu jsem nemohl posílat kamarádům peníze :/

Tak ja jsem zatim *ten dobrej* vetsina lidi co po mne jde ujedu...ale i tak s timhle je to trochu nedomysleny...ani poradne nechapu jak to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...no jo..ale i tak ja nikdy nebyl nejaka svine a nechavam lidi na pokoji :) Jinak uz jsem prijatel v tom Roninu....akorat se mi neukazuje v GTA Online...coz nechapu :D prisla mi pozvanka...dal jsem ok...a ono mi to reklo ze je to privatni crew...ze potrebuju pozvanku...WTF? :D

EDIT:ok stacilo se odhlasit a prihlasit.

Upraveno uživatelem Kapr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha...no jo..ale i tak ja nikdy nebyl nejaka svine a nechavam lidi na pokoji :) Jinak uz jsem prijatel v tom Roninu....akorat se mi neukazuje v GTA Online...coz nechapu :D prisla mi pozvanka...dal jsem ok...a ono mi to reklo ze je to privatni crew...ze potrebuju pozvanku...WTF? :D

EDIT:ok stacilo se odhlasit a prihlasit.

To ja likviduju poslední dva dny všechno co se hejbe a ok :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se taky do potyček extra nehrnu. Problém je když mě někdo bezdůvodu rozstřílí na hadry když vyjdu z obchodu z hadrama.. Okamžitě rage-mode a jdu po něm.. Oblíbená kratochvíle- když vykrádá ta osoba obchod tak mu zablokuju autem vstup a je v kelu.. chvíli se bráněj ale většinou jsou do pěti minut tuhý + zabavený auto od policajtů.. tak jim jen napíšu payback bitch a je to :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

musis jit do te garaze na mape ne u domu

EDIT: srry ne modre u kazde postavy mas tu urcitou barvu tak do te garaze

jj diky to jsem vedel...jinak tam je tak diky :)

Jinak jak to funguje?Budu to auto mit porad tam nebo ho vezmu...nekde necham/rozbiju/znicim a uz se nevrati?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se tu stránku, nebo dvě zpět ..řešil ten ingame voicechat, je pěkný že to můžu vypnout ve free roamu přes select, ale je ta možnost v samotných Jobs? zatím jsem to neobjevil ...

Po včerejšku, kdy bylo v závodě vylízaný hovado s headsetem a tuberou, který kašlalo tahem 10minut bez nadechnutí, do toho mělo batole na stehnech a z pozadí se jen linulo kvílení špatně naladěné televize, jsem už jen se zatlými pěstmi řval co je moc to moc! barva mé pokožky už přejížděla s bublající rudé do zářivě žlutobílé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu