Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Je tu nějaká parta čechů v nějaký crew co aktivně hraje a nabírá? v odpoledních/večerních hodinách

Ten RonicCZSK...ja jsem sice musel napsat tomu typkovi aby me si me pridal...ale co jsem hral...hral od nich vzdycky nekdo.Dokonce jsem asi s 3ma lidma hral nejaky mise.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v mp máš něco na tenhle způsob, skrze prodávání aut v los santos customs .. položka Sell

nemůžeš prodávat supersporty ( adder,bullet gt atd)

nejvíc hodí peněz:

cnwjmuq.png

PS: zatím sem to ručně neukládal ikdyž tam ta možnost je a žádnej postup mi nezmizel

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj mas to tam vsechno popsany. Koupis motorku. Potunis ji. Potom jdes do invite session zajedes do ls custom. Das start a ps store. Vratis se a spawnes se nekde venku. Pote tam zajedes a prodavas jak je libo. :) jenom s tou prodeji musis byt rychlej jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jop jde to jednou za 45min, ale přivýdělek dobrej

jinak glitche jsou nůďo a pro lamy, co tam pak člověk bude vymýšlet když bude mít peněz tolik že si bude moci všecko koupit?

včera mě pozval borec, svezl z-typem k sobě do baráku, komplet vybavenej nejdražšíma kárama, největší garáž .. hodně luxus ... problém ale byl že už se tak nudil a kopal se do zadku že se začal bratříčkovat semnou s 17tým lvlem, aby měl aspoň nějakou zábavu

a když ktomu pak přičtu že se vám na profilu social clubu zobrazuje tok pěnez, jak rychle jste je vydělali ... abyste se pak nedivili v době kdy začnou padat bany, potom co se vyladí základní bugy

nic proti just sayin :) sám už jsem si takovýma glitchema prošel a že bych měl pak kvalitnější hraní... to se rozhodně říct nedalo

edit: osobně jezdím závody .. je to rychlý zábavný a za dobrý peníze ... 5000-9000 za závod, když člověk umí trošku řídit + když tam je nějakej vysokej level tak když na něj člověk vsadi třeba 3000 , házelo to za jednu akci dohromady 10000-12000 průměrně

...a když člověk jde z jobs do freeroamu s více lidmama , okamžitě pryč ...fofrem na internet a uložit peníze do banky :) a na passive radím stoupat si za kamenej plot a je vyřešíno :)

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já na to prdim, jen mě sere že za kšeft mám 3000a podobný nízký částky.. fakt pecka.. zvlášť když mě pak hned nějakej ♥♥♥♥♥ na ulici přejede károu (naschvál říkám přejede protože na to pasive nefunguje) a hned mám 2k dole.. :D Jediný kde se dá dobře vydělat jsou mise pro vyšší levely nebo survival

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu