Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Kdyz uz se bavime o vydelavani...jak se daj vubec vydelat penize v SP?

Nemyslim mise kde vykradete s partou neco ale jinak?Vetsina veci co muzete v SP delat vam da max tisice coz je celkem malo...a obchodovat na trhu je docela zvlastni kdyz nevite co mate vlastne delat aby to se vam zvysil profit(zase ale nemluvim o misich za Franklina)

Proste jak si vydelat v SP bez misi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

nekaž mi radost! :D taky jsem se potom díval a zjistil že to zas taková výhra nebude. hold pýcha předchází pád

EDIT: ty jejich servery sou něco neskutečně zvrhlýho.. to se nedá skoro hrát, v sobotu večer to byl úplnej konec

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,už mám podle socialclub všechny mise hotový i ty které nepřispívají 100%,ale jedna jediná mě chybí je v kategorii (MISC) je to hraní tenisu s přítelem,ale když jdu s někým ven tak na tennis jít nemůžem,mužem jen šipky,golf,strip-club,drink a jít do kina,nevíte jak na to???? Předem díky za odpověď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jp pointy jsou víceméně prozatím na prd, do budoucna budou mit asi spojitost s vykrádačkama (heists) já třeba využívám jp pointy k určení toho jakej je to hráč, ten s největšíma na mapě, bývá většinou ochotný pomoc a dá se sním hodit řeč, ale to je z části i věc náhody :)

a skrz čísla před závodem mám stejnej názor jako ty :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ty JP body taky nejak nechapu k cemu zatim jsou jinak z novinek:

http://www.gametrailers.com/side-mission/64010/rockstar-reduces-repeat-mission-payouts-in-gta-online

V prekladu ze kdyz budete opakovat mise v Online uz nebudete dostavat plnej pocet penez ale jen 50%...

Coz si ja osobne myslim ze je dobry protoze uz ted je tam moc *farmeni* kdy ranec lidi jezdi jen kraticky zavody.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojojo.... zato dělat eventy na 5-10minut za 1000-4000 to je odost lepší viď :D farmit se bude itak, akorát stím rozdílem že to bude trvat dýl a dostaneš za to míň, pak budeš mít teprve možnost říct o misích že se farmí x) ... ... ono si vydělat 200 000 ( a to je ještě dost málo ) na novou káru bez bugování je docela hardcore, i stěma misema to šlo poměrně pomalu ... Když chytnu vemena spoluhráče tak za odpoledne dám 50 000 a to sem ještě rád že sem rád x) ... což je cena turba na lepší auto

PS: ale jinak proti tomu rozhodnutí nic nemám, vydělávat prachy na tom že jsem víc v loadingu než ve hře.. je divný

EDIT: co říkáte na ty boostovací balíčky peněz co se chystaj? na jednu stranu je rozhodně vítám a vím co sněma ,nadruhou stranu když to vemu tak člověk dostane 500 000 ... jen pár aut stojí víc a a nejdražší apartmán vychází na 430 000+- .. takže to má každej kdo hraje dostat hned na začátek nejlepší barák nebo auto? to pak všechny ty garáže a aparmány ztrácí smysl

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to kravina...ja osobne tech 500 000 nechci a az je dostanu koupim auto kolem ty castky pujdu ho vytunit aby to bylo presne 500 000 a pak ho rozmlatim...

Ta castka je moc vysoka a jak uz Twice rikal jelikoz to dostanou vsichni...ostatni byty a garaze nebudou mit smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny Gangstery, mám dotaz, je možnost prodat auto?? ukráct a prodat a tak si vydělat ?? akcie nechápu pač neumim Anglicky (hodně blbě)

Pak ještě jedna věc už nemám na mapě žádnej ůkol (ani písmenko,otazník, nic) ale píše mi hra že mám dohranejch pouhých 41% jak dál :bash:???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim všechny Gangstery, mám dotaz, je možnost prodat auto?? ukráct a prodat a tak si vydělat ?? akcie nechápu pač neumim Anglicky (hodně blbě)

Pak ještě jedna věc už nemám na mapě žádnej ůkol (ani písmenko,otazník, nic) ale píše mi hra že mám dohranejch pouhých 41% jak dál :bash:???????

Jde to je v MP v singlu ne.

Zalezi v jaky misi jsi.A ani u jedny postavy nemas zadny ukol?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím můžete mi někdo poradit styl kterým se škodí konkurenčním firmám za účelem zvýšení ceny akcií? Klidně do SZ pokud by mělo jít o spoiler.Díky moc za tipy

Nijak...jediny pohyby akcii ktery muzes ovlivnit jsou ty mise za Franklina od Lestera....jinak je vsechno jen cista nahoda(jako niceni vozidel jine firmy atd....bohuzel)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu