Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

No právě to je divný ,ale nemám,.. sehnal jsem masky,montérky,polelářský auto,odtahovač a ted nic.....chápu je to postavený na tý Angličtině to je u mě problémprostě AN neumím

Aahaaaaaa problem jako vsude jinde....musis vzit nejaky auto(ne jejich osobni)....ono se ti nahore ukaze ze toto vozidlo muze byt pouzito jako *Gateway car* tak ho postav nekde do vedlejsi ulicky a zavolej Franklinovi...ono ti to ukaze moznost...neco jako oznacit getaway car nebo tak...to poznas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do***** bezim ten treti maraton uz jsem byl na konci zbyvala mi tak minuta a ja chtel zmacknout sipku dole, abych lip videl jaky mam naskok a pri tom jsem zmackl i sipku doprava kur*** opravdu **** proc se to nezepta jestli to chci opravdu ukoncit jak u milionu dalsich veci :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pche..ja vcera za 4hodiny hrani dal 100tisic ( je fakt ze jsem si krypl prodal auto, ktere jsem si chtel nechat :D )..ale vyhral jsem 2 zavody, zabil asi 3typky za 9tisic a vykradl par shopu a bylo :]..

dneska si chci konecne koupit nejakou nemovitost..ale zajimalo by me, jestli nemovitosti vydelavaji samy jako v singlu?? je to i v MP takhle? pokud ano, tak jakou v MP koupit? je navraceni stejne??..nikde to nemuzu na netu najit..co me stve pekne jsou heisty..:/..a furt ty samy mise (team vs team)..:/ ja myslel, ze mise budou ve smyslu -> 4 hraci vykradnout jednu banku..ono to ani nejde vykradnout banku..a aby se hrali 4 coop tak to jsou pomalu 2 mise za celou hru..hnus..a pak nakonci za 30minut honeni jednoho auta dostat 1000..no comment..

jeste jeden dotaz..kamos ma problem s napojovanim na servery..me se to jednou take stalo, ale jinak je to zatim v pohode..furt session is not available nebo co..udajne to ma neco spolecneho s poslednim patchem..nevite nekdo o tom neco??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pche..ja vcera za 4hodiny hrani dal 100tisic ( je fakt ze jsem si krypl prodal auto, ktere jsem si chtel nechat :D )..ale vyhral jsem 2 zavody, zabil asi 3typky za 9tisic a vykradl par shopu a bylo :]..

dneska si chci konecne koupit nejakou nemovitost..ale zajimalo by me, jestli nemovitosti vydelavaji samy jako v singlu?? je to i v MP takhle? pokud ano, tak jakou v MP koupit? je navraceni stejne??..nikde to nemuzu na netu najit..co me stve pekne jsou heisty..:/..a furt ty samy mise (team vs team)..:/ ja myslel, ze mise budou ve smyslu -> 4 hraci vykradnout jednu banku..ono to ani nejde vykradnout banku..a aby se hrali 4 coop tak to jsou pomalu 2 mise za celou hru..hnus..a pak nakonci za 30minut honeni jednoho auta dostat 1000..no comment..

jeste jeden dotaz..kamos ma problem s napojovanim na servery..me se to jednou take stalo, ale jinak je to zatim v pohode..furt session is not available nebo co..udajne to ma neco spolecneho s poslednim patchem..nevite nekdo o tom neco??

Heisty budou az pozdeji...mise se zezacatku nektery opakujou ale jiny jsou i zabavny...ale to je az pozdeji na vetsim ranku.Kdyz se pripojis k nekomu do lepsi mise neni problem dostat i 20 000 za jednu.

Jinak kamaradovi to delalo i pred tim patchem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

říkalo se něco o tomhle víkendu...

ty glitche/bugy s prachama sou docela hardcore, už jsem na jeden narazil i náhodou při běžným hraní .... stímhle by měl rockstar sakra něco dělat,v každým závodu někdo s károu v který jsou narvaný stovky tisíc a drtí ostatní, který nemaj v závodě s custom autem sebemenší šanci vyhrát, dostávajíc na konci závodu almužnu oproti týpkovi co buguje a sou mu prachy na nic .. awesome... Takže na tu zabugovanost opět nejvíc trpí ten , co se to nesnaží oj**vat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kapr - predtim to nezkousel myslim, zacal hrat online az kdyz jsem sehnal PS3 ja a to uz bylo po patchi :]..

Jinak jak je to jeste s tema property?? dostavate za to ten income nejaky jako v SP?? docela by me to zajimalo, pac mam nejakych 200tisic tak nevim, jestli si koupit neco, co bude spis vynaset (jestli tam je ten income) nebo nasetrit 20tisic a koupit si u LS custom neco s 10ti mistnou garazi..

jinak glitchovani penez..osobne jsem se setkal s krasnym bugem, kdy jsme jeli zavod a vyhral jsem coby predposledni diky tomu, ze prvnim to napocitalo cas ( kvuli jine casove zone nebo fakt netusim ) ze dojeli zavod za 14 hodin :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele v onlinu to máš čistě jako bejvák, nic nedostáváš, ba naopak .. dáváš 50$ mechanikovi na údržbu garáže :D

jinak osobně sem si koupil čistě garáž na 10aut bez apartmánu a nějakýho zbytečnýho výhledu... hned vedle mostu na jihu, pro mě asi nejlepší místo ze všech lokalit, jedna dlouhá rovinka přímo na letiště , jedna dlouhá rovinka k LSC a navíc je tam krásně klídek, žádnej chaos hned jak vylezeš a navíc je to neskutečně levná garáž za 112 000.... prostě samý plus :D přesná adresa 1337 exceptionalists way

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ja prave chaos rad..gta je podle me o strileni a o delani ptakovin..alespon takhle jsem ho vzdy uz od dvojky hral ja..:]..tudiz jeste musim nasetrit 40 tisic a koupim si hnedka nad LScustom za 270tisic..akorat me ta hra sere s tema bad sport..

Je pravda ze to az tak moc nehraju ale takovy prachy asi nikdy mit nebudu...mel jsem max kolem 100k ale pak jsem neco utratil a mam skoro zase prd.

Bad Sport neresim jelikoz se tyce jen osobnich aut ktery ja nenicim...staci SMG ci uplne neco jinyho...*nastesti* auta neco vydrzi od normalnich zbrani tak neni problem na nekoho vysypat XX kulek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne zas dela problem najit nekoho s kym bych hral, nikdo pozvanky neprijma a pres autoinvite to strasne dlouho trva.. nenasla by se tu aktivni skupina ktera by obcas zahrala, a kdyz by prisel invite tak by to proste prijala?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujem radu ohladom misie "CAIDA LIBRE" na trofej "A Fair Days Pay" dokončil som poslednú misiu ale mám hotovo 68/69 misiion a chýba mi práve misia caida libre ide mi o 100 percentne prejdenu hru na trofej na googli som našiel len otázky ale žiadne odpovede má niekdo rovnaký problém?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu