Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

kazdopadne v te ceske ronin crew jsou v 99% naproty ♥♥♥♥♥i.. to fakt snad radeji zalozim vlastni..:D zatim co jsem mel moznost s nekteryma z nich hrat tak jsem poznal 2-3 normalni lidi..jinak co clovek to ♥♥♥♥♥♥

Jo to mas pravdu...jsou tam fakt ♥♥♥♥♥♥i.Ja jsem zatim *poznal* taky tak cca 2-3 lidi co jsou v pohode...

Tak muzem zalozit nejakou crew tady :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Vilem, si pridej nas, tady chcem hrat asi vsichni a hlavne jsme tu vsichni relativne pratelsti :]..hlavne si nepridavej kapra, on stejne hraje jenom tak okolo 6ti rano do 8mi do rana :D:D ^^

hele me vcera prisel invite do crew jednoho kluka co mam ve friendech (konkurence ronin crew), tam vsichni hrajou a jsou v pohode a docela i chodi na invite (alespon ti co mam ja ve friendech)..GODFATHERS FAMILIA a kdyz budete chtit tak se pridejte jeste do nasi privatni crew s kamosem (ne ze ja bych to vyznaval, ale on ano :D) WEED REBELS PRAGUE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vilem, si pridej nas, tady chcem hrat asi vsichni a hlavne jsme tu vsichni relativne pratelsti :]..hlavne si nepridavej kapra, on stejne hraje jenom tak okolo 6ti rano do 8mi do rana :D:D ^^

hele me vcera prisel invite do crew jednoho kluka co mam ve friendech (konkurence ronin crew), tam vsichni hrajou a jsou v pohode a docela i chodi na invite (alespon ti co mam ja ve friendech)..GODFATHERS FAMILIA a kdyz budete chtit tak se pridejte jeste do nasi privatni crew s kamosem (ne ze ja bych to vyznaval, ale on ano :D) WEED REBELS PRAGUE

No ja hraju dost ruzne :D hlavne jsem ted pryc takze se pridam az tak v utery :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže kdo by mal problemy ako ja a po prejdení poslednej misie bude mať 68/69 má smolu a na 100% musí začať new game bez patchovania hry.Bolo to spôsobené práve opatchovaním počas single playeru a R*sa nedávno vyjadril tak že tento problém nemá ako vyriešiť ale sa mu proste len nechce aj ked sa tíka 100000ciek ludí po svete FUCK YOU R*.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to rôzne mne napr. chýba misia "caida libre" ale vačšina uvádzala že mala problem po misii "surveying the score" a "hang ten" ja doporučujem nepatchovať hru ked prechádzate single player a potom sa vrhnúť na MP.

Nepatchovat hru?ja uz mam patch mam a bez nej si stejne nezahraju ne? Zase na druhou stranu jedna mise sem tam mne je uplne jedno jestli tam nekde budu mit 100% nebo 99,9 :)

BTW co rikate na to nove DLC Beach Bum?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manoust..jak jsem psal na tehle strance..pridej se do GODFATHERS FAMILIA nebo/popripade i do WEED REBELS PRAGUE. Ja hraju docela casto (je fakt ze pondeli-ctvrtek je to horsi kvuli praci a skole, ale i tak si obcas zahraju a o vikendu tam jsem temer nonstop)..v GOFA jsou super kluci kteri hrajou mise a radi coopujou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady jde o to, ze za 100% hry mas trofej a kdo sbira trofeje a chce platinu tak ji musi mit :)

Vubec nevim ...platina atd co je...ja to mam jen tak na hrani :D jediny co jsem se v jaky hre snazil za poslednich X let bylo BF3 ty ukoly...jinak nic.

BTW ta crew nevim...ja uz tak nejak vim s kym to jde a kdo je ♥♥♥♥♥ a i kdyz je na tebe bounty 1000 tak po tobe jde...ja kdyz vidim ze je na nekoho z crew bounty tak mu jedu pomoct...bud je chytrej a pochopi to ze strilim po jinejch a nebo me potom zastreli taky(i kdyz jsem s nim v crew :D ) Plus se vubec nezminuju o zavodech...ja jsem jel parkrat s lidma z crew ktery byli v pohode...ale vysekali se ....tak jsem zastavil a pockal na ne....nehraju MP abych si odjel par kolecek sam a dostal za to penize...hraju to protoze je vetsi sranda se pretahovat..

Bohuzel podobnej nazor nebo i styl hrani moc lidi nema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepatchovat hru?ja uz mam patch mam a bez nej si stejne nezahraju ne? Zase na druhou stranu jedna mise sem tam mne je uplne jedno jestli tam nekde budu mit 100% nebo 99,9 :)

BTW co rikate na to nove DLC Beach Bum?

Ja som mal v pláne spravit gta 5 platinu pretože je to skvelá hra a mám rád výzvy lenže teraz kvoli tomu musím hrať celé gta znova čo je 50-60 hod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu