Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

Joo molotov tam je, to si piš... Když jsem jednou přišel do ammu tak se mi tam napsalo, že jsem ho odemknul. I v deathmatch se dá naleznout... Ale prostě nevím jak a kde ho koupit nebo najít ve freemodu.

EDIIT: Jsem to ale ňouma.. úplně jsem zapomněl na merryweather a jejich ammocrates. Když si jé zavoláte dostanete i pár molotovů ;)

Tak ještě jiná otázka.. Nevíte kde najít ty naháče co sedí na hajzlu, běhaj po ulici vožralí apod. ? :D :D Je to fakt švanda sledovat to na social clubu..

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu si kupovat http://sluchatka.heureka.cz/sony-ps3-wireless-stereo-headset-7_1/recenze/#section, jsou dobre? A je tu nekdo kdo hraje aktivne a ma take headset? Je lepsi mluvit primo v GTA, nebo je lepsi se spojit pres pratele zavolat si a potom hrat ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rád že se líbí ;)

je prdel když se před tebou hráči schovávají jen co uvidí tu jedoucí hromadu kovu :D

pak napiš pm, nebo rovnou tag: nepaldragon ;)

PS: a ktý finanční fůzi, větší taškařici jsem neviděl... slibujou to už 3 tejdny šašci, blbejch 250 000 -_- ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Twice: jak mam vedet ze to jdes poprve ? :D

Kapr: souhlasim to me dosti zarazilo, ze se sportakem vyjedu tam kam se s offroadem nedostanu, v GTA IV byl skvely offroad sice to slo jen na par mistech po par kamenech,ale proste mel jsem pocit ze jsem mimo silnici, tady ten pocit vbc nemam je to jen jako by jsi jel po hrbolate asfaltce to plati treba i pro motorky neni zadny rozdil jestli pojedu s croskou nebo se silnicni, jizdni model motorek se mi taky vic libil v IV, jizdni model bych dal neco mezi GTA IV a V

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uznávám že sporťáky můžou offroadit díky své rychlosti. to je prostě fakt ... dalším faktem ale je že offroad není o rychlosti a ve většině vertilkálnějších stoupání si sport ani neškrtne .. už jen skrz samotnou výšku auta ... a o brodění v močálech u vojenské základny nemůže být taky řeč...

jako jo , dojedeš kam chceš ale taky s autem rozmláceným na hadr, offroada to jen tak poškrábká na zádech

Edit: a kdo vytáhne předjíždění, vyzkouší si přejíždění :D

Edit2: po dnešku mám staronovýho šampióna, ono už v singlu to bylo zvíře.. divím se že to nereje aji skálu (+ ta ochrana na světla je plně funkční) .. kdo pozná?

post-6345-14687169656349_thumb.jpg

Upraveno uživatelem TwiCe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uznávám že sporťáky můžou offroadit díky své rychlosti. to je prostě fakt ... dalším faktem ale je že offroad není o rychlosti a ve většině vertilkálnějších stoupání si sport ani neškrtne .. už jen skrz samotnou výšku auta ... a o brodění v močálech u vojenské základny nemůže být taky řeč...

jako jo , dojedeš kam chceš ale taky s autem rozmláceným na hadr, offroada to jen tak poškrábká na zádech

PS: a nemyslím si že bys mě s vymaxovaným sandkingem v zádech ujel tak daleko aby sis mohl vydechnout a zapálit si cigárko ... už jsem pár adderů prohnal

Edit: a kdo vytáhne předjíždění, vyzkouší si přejíždění :D

No ja nevim brzdy mi prijdou u vsech aut stejny...off road nebo ne...vertikalni stoupani je uplne k nicemu...k cemu se mrcasit s velkou kravou na kopec kdyz se staci rozjet a vyjedes/vyskocis tam s kazdym autem.

Mam jako auto Mustang a nikdy jsem nemel problem nekomu ujet nebo nekam vyjet.

Ovladani aut je dobry...ale rozdil mezi nima by mel byt vetsi...aspon co se tyce off road atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu