Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto 5


tekken90

Recommended Posts

Ahoj všichni, potřebuji prosím poradit, asi se to tu řešilo, ale nechce se mi číst všechny starší příspěvky. Jak můžu začít sbírat těch 50 Spaceship parts, když k nějakýmu dílu přijdu, tak mi nejde sebrat ?? Co mám dělat , prosím ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,4k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

hlavne rozdil v ovladani by mel byt takovy, ze se zadno kolkou kdyz pridas plyn do zatacky tak pujdes do driftu..to je vec, ktera mi proste neda spat uz sakra dlouho..PROC nejsou schopni do jak zavodnich her, tak i treba do GTA pridat co nejrealnejsi modely pohonu a chovani auta?? kruci kdyz to HODNE HODNE HODNE zjednodusim, tak je to if(auto.pohon == POHON.zadnokolka && aktualneZataci && aktualnePlyn) then jdi_do_driftu_ty_vole;

if(aktualneMocPlynu) jdi_do_smyku_ty_blbe.. vzdyt to neni nic jineho nez o neco lepsi fyzikalni modely, ktery v dnesni dobe jsou docela snadno realizovatelny..auto jde do extramega driftu, pokud clovek prostreli obe zadni gumy (az se teda moc protaci)..ale tak proste udelat tam neco mezi timhle..vzdyt to kruci nemuze byt snad az tak hrozny..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

if pink_piggy = velký_chytrolín then jdi_programovat_sám_ty_vole :D

pobavil jsi mě fakt :D ale souhlasím.. určitě mají na to aby to udělali lepšejš.. :?

taky bych rád driftil a dělal pořádný chlívoviny :(

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobre, pro "hlupaky", bylo to mysleno s nadsazkou a tak, ze to NEMUZE byt extra mega hardcore (dukazem jsou velice kvalitni modely pri testech automobilu, atd..)..takovouhle "ptakovinu" udelas i v modellice coz je jedno z nejhorsich prostredi ktery pro modelovani znam. A normalne se to tak taky dela ty "chytroline"..Samozrejme ze ta "pseudo-podminka" byla hodne velka nadsazka a clovek, ktery si mysli ze TS je nejhorsi talk-client na svete ale ma opet nejaky "nazor"..no to je jedno, treba ti to dojde ^^

twice..s realistickym destrukcnim modelem bychom si moc nezahrali :D protoze ono to narvat ve 230ti do sloupu by asi ani pro hrace ani pro auto nebylo prijemne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, potřebuji prosím poradit, asi se to tu řešilo, ale nechce se mi číst všechny starší příspěvky. Jak můžu začít sbírat těch 50 Spaceship parts, když k nějakýmu dílu přijdu, tak mi nejde sebrat ?? Co mám dělat , prosím ....

Myslím že stačí len vymeniť na inú postavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

růžovej čuník: ty jsi ale lulan :D já to nemyslel ve špatným ale v dobrým!! taky trošku vím jak to funguje tak proto mě to pobavilo..

( O _o)

nicméně beru zpět.. a myslel jsem to zle vůči tobě!!

a ano ts dohromady s win jsou velice na pič:censored:

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lulan nejsem, jsem velky ruzovy teply cu*ak.

jinak kdyz to beres zpet, tak se ti omlouvat nebudu, protoze jsi ****..

jinak TS na pic* neni a win, no tam jak kdy..:] zkus nekdy ten novejsi ts, mozna se hodne zmenilo :] ale jako voice prenos je bambilionkrat lepsi nez pres ps3..uprimne slysel jsem take mozna tak 2-3 lidi, kterym BYLO ve hre rozumnet..jinak huceni, mluveni s maminkou, atd atd.. ale tak o tom debata byla nekolik desitek stranek pred tim :]..takze to rozvijet nemusime..

ja jen nepochopil, co te pobavilo na tom, kdyz to tak opravdu je (samozrejme pomerne slozitejsi, ale znacnou cast fyzikalniho modelu uz maji ve hre naprogramovanou, tudiz dodelat nekolik zblitku by snad nebyl az takovy problem..)..jsou to asi vetsi lulani nez ty a ja..

KAPR:

normalni lidi jsou v praci, ve skole a nehrajou od 6ti do 10ti rano GTA ^^ :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne.

pink pinggy, pro mě špatnej argument. ... logicky bys nemohl jezdit jak prase jak se jezdí teď, ale musel bys uzpůsobit jízdu... pak by byla aspon jízda v 250 o skillu a adrenalinu, když chceš teda realitu v chování auta, tak i v následcích :D

ale todle je jen můj závodnickej nenaplňenej pohled na věc, chápu že každýmu by se asi nelíbilo, že když by to ve 250 napral do sloupu, tak by byl prostě namístě tuhej:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vilem - vsak si to poslechni :] napoj se do hry, parkrat proklikej find new session a uvidis sam :] jako take nad headsetem uvazuju, ale to jen z duvodu abych nekterym mohl chrapcive rict, ze jsou totalni ♥♥♥♥♥i.. jinak pokud prave hrajes s nejakyma friendama, kterym nedela problem si dat vedle postele nebo sedacky notebook, tak bych ja osobne doporucil spis ten skype, teamspeak, mumble..

twice - v tomhle mas naprostou pravdu, ze by se lidi museli naucit i jezdit, to by nebylo spatne..spis jsem to myslel v tom smyslu, ze ja bych asi taky nebyl zrovna nadseny kdybych ujizdel ♥♥♥♥♥♥ovi ktery holt bohuzel bude umet jezdit a omylem tam kvuli nejake babicce smetl nerozbitnej sloup :D ( btw ty nerozbitny sloupy me se*ou uz ted nehorazne :D )

kapr - tak je to spravne :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja ted budu *pracovat* zase cca 2 mesice takze na hrani uz nebude tolik casu :D

Jinak nevim proc ale podle me nejlepsi proste freeroam a zabijet ty na ktery je odmena nebo kdyz se parta lidi da dohromady a jen tak zabijej..ja jsem si nekde pucil vrtulnik a hral si na snipera :D docela zabava kdyz si jede typek v mega aute a mysli si jak je nej...a dostane to sniperkou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A muze mi nekdo rict, jak resi tu zkurvenou hlasku "You were kicked from session by other players" ? Mam to nekolikrat za den, a to treba ani nezabijim ostatni.. jen tak si jezdim.. Vim co preklad znamena, ale proc?

// A jinak nad tim headsetem hodne premyslim no, obcas hraju s cechama a byva jim rozumet :) a hlavne bych sluchatka vyuzil i k pc :) potrebuji kvalitni mikrofon.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lulan nejsem, jsem velky ruzovy teply cu*ak.

jinak kdyz to beres zpet, tak se ti omlouvat nebudu, protoze jsi ****..

jinak TS na pic* neni a win, no tam jak kdy..:] zkus nekdy ten novejsi ts, mozna se hodne zmenilo :] ale jako voice prenos je bambilionkrat lepsi nez pres ps3..uprimne slysel jsem take mozna tak 2-3 lidi, kterym BYLO ve hre rozumnet..jinak huceni, mluveni s maminkou, atd atd.. ale tak o tom debata byla nekolik desitek stranek pred tim :]..takze to rozvijet nemusime..

ja jen nepochopil, co te pobavilo na tom, kdyz to tak opravdu je (samozrejme pomerne slozitejsi, ale znacnou cast fyzikalniho modelu uz maji ve hre naprogramovanou, tudiz dodelat nekolik zblitku by snad nebyl az takovy problem..)..jsou to asi vetsi lulani nez ty a ja..

A ty jsi hvězdiček pět ! :D Mě pobavilo to: jdeš do driftu blbe :D

To, že tam kecaj maminky a brečí děcka není chyba voice chatu.. A když už slyšíš nějakej chrapot apod. Tak je to většinou chyba headsetu za kilo.. Když hrávám s kámošema kerý všici maj slušný hska tak nikdy za ty roky jsem neměl jediné problém, sednem a hrajem bez nervů a nastavování píč:censored:

ts už zkoušet naštěstí nemusím, lezl mi nehorázně na nervy.. Jeden příklad za všechny. Jeden den jsme si v klidu povídali jo, druhej den se připojíme, máme stále stejnou verzi tska, vše optimálně nastavené jako obvykle... Ale člověka na druhém konci jsem téměř neslyšel, hlavně přes šum a praskání.. a když už jsem ho konečně slyšel tak každý druhý slovo.

A podobné problémy jsme řešili velice často a někdy nezbylo než se smířit s tím, že někdo prostě bude bez hs a to i při cw. Protože raději ho neslyšet než mít po 2 minutách bolení hlavy O_o

Takže za mě.. HS k Psku ano!! Ale jen kvalitní!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pravda,ja pozvu 30 lidi a kdyz mam stesti tak se 2 pripoji, no ono je to celkove s tema cenama spatne udelane nejlevnejsi helina stoji 2x tolik co nejdrazsi byt, nejlevnejsi byt bych dal treba za 250K a nejdrazsi za 2,5M, ja si denne vydelam tak 150k,ale taky zalezi co hraju,hraju prevazne mise a za nektere neni tolik penez co za zavody

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu