Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

nefunguje mi wifi


Jungler

Recommended Posts

Ahoj, mám problém s Wi-fi u mýho fata. Vždycky mi to normálně fachalo. Ted ale najednou přestala fachčit. Například v Soul Caliburu dám versus. Pak se to chvíli connectuje a zahlásí hlášku "A connection error has occured. The connection attempt has timed out."

Mám CFW GEN-D2 stejněj problém jsem měl ale i u CFW GEN-B. Doufal jsem, že nahrání aktuálního CFW mi pomůže, ale nepomohlo.

Přepínač wifiny funguje, protože když se o to samé pokusim s vypnutou wifi, tak mi to normalne nahlasi, ze ji mam vypnutou. Řekl bych teda, že problém bude skutečně někde ve firmwaru. Napadá někoho co bych s tim měl udělat? Jakej firmware tam nalejt?

BTW... nepřipojuju se k žádnýmu acces pointu. Jde mi vyloženě o fungování ad hoc. Tedy o multiplayer. K internetu jsem se nikdy nepřipojoval. Prostě nejsem schopnej založit hru, ani se do ní připojit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu