Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

psp se nenabíjí


Bunny1468622758

Otázka

znišeho nic se mi přestalo nabíjet psp, proste se nerosviti oranzova diotka...pred 5 hodinama to jeste slo, a ted najednou sem dal psp nabijet a nic... sem lama a bojim se psp rozebrat, nebo s nim udelat cokoliv takovyho... nevite co stim muze bejt?:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
a psp jinak norma běží nebo ne nebo je úplně vybitý jinak zkus si pučit jinou baterku od někoho jinýho

psp v pohodě běží, akorat se pochopitelne vybiji, takze za chvili uz bude vybity...bohužel jsem na vesnici a nikdo tu psp nemá, tak si asi tezko pucim baterku...:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

aha tak ho strč na usb a nabíjej přes usb hlavně at se ti nevybije uplně protože pak už to přes usb nenabiješ jinak problém bude asi v nabíječece nebo v nějakym kontaktu mezi psp a nabíječkou baterka je nnepravděpodobná pokud ti psp normal běží

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha tak ho strč na usb a nabíjej přes usb hlavně at se ti nevybije uplně protože pak už to přes usb nenabiješ jinak problém bude asi v nabíječece nebo v nějakym kontaktu mezi psp a nabíječkou baterka je nnepravděpodobná pokud ti psp normal běží

myslis, ze kdyz si koupim novou nabijecku, tak to bude ok?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle mě máš zničenou nabíječku, baterka je v pohodě (jednoduchej test - vyndej baterku a zkus jestli ti psp pojede i bez ní, jenom s nabíječkou)....jinak samozřejmě vždycky je tu ta nepravděpodobná možnost že ti nefunguje ani jedno :D

zkousel sem to... psp s baterkou- nenabiji, psp bez baterky- nenabiji, psp na usb- nabiji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

a nevite kde sehnat levne tu normalni nabijecku, ted sem koukal na nabijecky a videl sem samy takovy divny, ktery sou na dve kusy... jednu cast zapichnu do psp a konec to takovy bedynky s ktery vede kabel a nakonci se to teprve dava do elektriky...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mozna ti tam jen odesel stabilizator ...uplně nejlevnejsí to budeš mít když se ti někdo na to jukne. Každopadně bude nej když si změříš jestli ti dava ten kolík napětí když ne je chyba v nabíječce respektive v tom trafíčku. To buď opravit jestli ti celý nevyhořelo. A nebo celý nový. Problém ještě muže být v tom kolíčku do, kterého zasouváš ten nabíjecí "jack" zkrontroluj jestli jsi ho nevylomil a jestli se nekynklá. Ale to jen v případě, že by trafíčko dávalo šťávu a přitom se psp nenabíjelo. P.S. a neříkej mi že na vesnici nemáte voltmetr nebo aspon zkoušečku. Samozřejmě musíš měřit DC (stejnosmerný proud). :) Snad sem pomohl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Já mam taky problém s nabijením kdys psp napojim na nabijecku tak zadna ledka nesvítí.Nechal jsem to na nabijecce cca 1hodinu a pak to psp šlo zapnout jenze se hned vybylo a tet zas zapnout nejde.Pripadne mi ze se to vubec nenabiji nevíte co s tim?

Myslim si že ti ta baterka odešla...:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu