Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nostalgia


Robot2037

Recommended Posts

Docela slusne udelane RPG. Je to takovy klon Final Fantasy, akorat je to zasazene jakoby do skutecneho sveta v 19. stoleti (i kdyz je tam teda vice fantasy prvku :) ). Grafiku to ma hezkou (na pomery DS) ve 3D, tahove souboje a bezva hudbu.

recenze

http://ds.nintendolife.com/reviews/2009/10/nostalgia_ds

screenshoty

http://ds.nintendolife.com/games/ds/nostalgia/screenshots

a nebo si najdete nejake lepsi na netu.

Tak kdo to hraje? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hra me uchvatila, hlavne pribehem. Kdyz jsem ji poprve pustil a mel "nabusenou" postavu, jeste sem ani netusil, ze zmizim a budu se hledat ;)

animace jsou na urovni a tech moznosti, zpusob boju, cestovani - proste parada

EDIT: Momentalne jsem si udelal maly SAVE za pyramidami (po 2h hrani cca), uz se tesim co bude nasledovat (pry navsteva Francie, kousek pod Parizi... jsem zvedav)

EDIT2: a hra ma roztomilou chybku... ADVENTURERS BOOK ma v napisu na obalu te knihy ADVENTUERS BOOK :D

EDIT3: Tak po temer petihodinovem hrani jsem se dostal tam, kde jsem zacinal - DEJAVU - zachranovat postavu, kterou jsem jiz zachranil... VRELE DOPORUCUJI SI NAKOUPIT ZASOBU HEAL POTION JESTE PRED TIM, NEZ SE DOSTANETE DO TOWER OF BABEL - hodi se :D

EDIT4: Tak potiony si nakupujte KDYKOLI PRED MISI :D ono je docela na prd, kdyz o chlup splnite quest a vracite se bez zivota... opakovat questy je obcas doost o nervy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Zajimave ze me to neprijde zase tak tezke, spis naopak, docela slusne jsem se naleveloval kdyz jsem nekde bloudil a navic kdyz ses u save pointu, tak se ti obnovi HP a MP (mozna tu hru musis ulozit, nevim) a pak jsou tam ti pidizvici co ti taky doplni MP, takze pred tim se muzes vylecit kouzlem. Jo a samozrejme nesmim zapomenout doplneni HP a MP pri postupu na vyssi level.

Tezke mi prijdou jen souboje na vzducholodi ve stredni letove vysce, tam jsou ti nepratele silni a tak vetsinou vyvaznu jen tak tak a musim jet hned opravovat. Ale zase jsou tam dobre EXP a GOLD :)

Muzes mi rict jestli se ti povedlo splnit prvni volitelny quest s vymlacenim krys v ty stoce v Londyne? Jsou tam dve mista, kam se nemuzu dostat, blokuji to dvere, tak nevim co s tim a do ty doby nemuzu prijmout dalsi quest.

Ale nejsem ve hre buhvi jak daleko, hraju to po chvilkach. Ted mam letet do St. Petersburgu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty krysy jsem vymlatil a jsem na tom stejne, ale quest jsem splnil (musis tam zabit nejakeho megakrysaka)... ta nedosazitelna mista se daji navstivit az v dalsich levelech, urcite to dostanem za quest (tech lokaci v cele hre moc nebude, budou se opakovat a vlastne se opakuji)...

Kazdopadne musis tam jak blbej probihat ze strany na stranu, odvodnovat a zavodnovat jednotlive useky a hledat vsechny krysaky, az narazis na toho posledniho... at se ale budes snazit jakkoli, nedostanes se do vsech mist...

St.petersburg? to je za tema horama ve snehu? tak to jsem jen kousek pred tebou (v questech asi hooodne napred)... nalevelovano mam uz taky solidne (zacatky jsou nejhorsi :D), a v parte uz nezbyva misto...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je divny, v kanalech sem samozrejme krysy pomlatil, na velkeho krysaka jsem ale narazil (a porazil) jeste pred tim, nez jsem si quest vzal. To bylo poprve, kdyz jsem tam sel s tim Patem hledat medailon nebo jak to bylo. Kdyz jsem tam byl ted, taky tam posedavaly nejake krysy, ktere sem zmydlil, ale stale nic. Tak uz nevim co s tim. Do vsech mist se dostat nemuzu - tj. nekde zhruba uprostred je mistnost zavrena dvermi a pak v pravo dole jsou taky dvere a vidim tam nejaky zebrik. Myslel sem ze se ty krysy schovavaji treba v techto mistech.

St. Petersburg asi bude zasnezeny, cesky je to Petrohrad a je v Rusku. Ale zatim sem tam jeste nedoletel.

pampkin: to me se zase tohle libi vice nez FF3, to sem ani nedohral.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny, takze mas medailon, ale nedokonceny quest... hledej hejblatka... vzdy nekde ucpou kanal a ty pak muzes prejit jinam a "suchou nohou". Muzu rict, je jich tam dost, a i tak se nedostanes vsude (pokud na to prijdes, tak dej vedet, rad bych tam mel 100% mapy)... Ty questy jsou vetsinou o tom, ze se vracis do mist, ktera jsi navstivil a bojujes s necim s cim jsi treba bojoval, nebo tam je jeste neco jineho...

Takze hura do podzemi :D

btw. FF3 je klasika... tohle je inovace... mam rad jak klasiku, tak novoty... :psp: Nostalgia ma ale hodne chytlavy pribeh se silnymi emocemi... kdyby to bylo hrane, tak u toho chvilema snad i brecim (treba ve vesnici, odkud pochazi ma mala kouzelnice blazniva - doslova terrorr)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze hura do podzemi :D

Mas stesti ze nejsi nekde pobliz, za tuhle vetu bych te asi uz nakopnul do zadku :D

Asi si me nepochopil uplne dobre. Ja sem samozrejme v tech kanalech chodil a stravil sem tam dlouhou dobu a jelikoz nejsem tak hloupej, tak sem samozrejme prisel na to ze se tam daji zavirat ty vrata, ktere pak zastavi i vodu a urcitou kombinaci otevreni a zavreni nekterych z nich se da dostat do urcitych mist. Jen jsou tam dve mista, kam se dostat nemuzu a to sem myslim vycerpal uz vsechny moznosti. To mam delat fotky mapy nebo co?

Taky sem tam vymlatil vsechny krysy co sem videl a stale nic. Tak me proste zajima jak s timhle questem. Ted me jeste napada - pokud zabijes posledni krysu, napise se neco takoveho jako ze to byla posledni a quest splnen a nebo to hrac nevi a musi zajit do andventures asociation, kde mu to reknou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ted te nechapu... jestli myslis ta dve mista, tak tam sem se taky nedostal... proste neni pristup (ale urcite bude v dalsich questech).

Jestli jsi vse vymlatil, tak bez do te asociace, potvrd quest a uvidis... ale zda se ze je asi hotovy (pokud ne, tak nevim co se stane).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou jeste horsi... :D nevim jak se jmenuje, ale jdes do BABEL TOWER pro lektvar (myslim) a likvidujes HOUBY... nakonec narazis na finalni PODHOUBI (to je jako nekolik hub proti tobe) porazis je a oni se rozmnozi, porazis i ty a oni se rozmnozi, a takhle asi sestkrat nebo sedmkrat dokola... az nakonec chytnes poradnou HOUBU s malyma kolem... :psp:

navnadil jsi me... letim smer ST.Petersburg a dale na Sibir (mam tam rande s lodi)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pani, od vcerejska jsem nahral pres 3h cisteho casu - jeden zvrat za zvratem me nenechali spat, takze dnes pokracuji.

ROBOT2037 -> zpatky k sewers -> opravdu se postupem casu dostanes uplne vsude, dostal jsem misi necklace 2 (opet beatrice) a uz jsem se dostal do mistnosti, ktera byla uzamcena. Zbyva spodni cast... :D

Ted uz mi ta hra pripada vice nez jednoducha... Kazdy nepritel (myslim hlavni postavy CABAL teamu) se VZDY vzdal at vyhraval (takova ta mrnava potvora -- pruhledna a dotknutelna pouze kouzli), nebo prohraval (vsichni ostatni)... Dost tuhe jsou ale souboje ve vzduchu ve vyssich sferach (i kdyz se daji vyhrat s pomoci SKILLu jednotlivych postav... takze nalevelovat, a doplnit skill pointy :D)

EDIT: KUDY TUDY CESTA DO INDIE??? Potrebuju se dostat do Dili, odkud je to kousek do nejakeho PALACE... Zkousel jsem to pres PRES EGYPT do INDICKEHO OCEANU, ale pred Indii je mlha. Tak sup pres hory a doly (otestoval jsem vse az na cestu pres Ararat... kudy ani nevim, zda se da dale letet). Kolem ST.Petersburgu to nejde (dostanu se jen na sibir k male vesnici a do cabals base - ted uz znicene). A oblitnout to pres Severni ledovy ocean (zachazka kolem dvou svetadilu) taky nelze, opet mlha... Pokud potrebuji nejakou special vecicku na preletnuti vyssich hor, tak me nekdo nasmerujte, kde ji seberu :D DIKY

EDIT2: Tak to by me ani ve snu nenapadlo, ze pokud letim nizko, tak mlha prede mnou... a pokud letim vys, tak mlha podemnou... WELCOME TO DILIIII :D Diky penthe :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo, ja sem zacal opozdene plnit questy, uz mam vsechny dostupne i ty mnozici se houby. ted teprve poletim do petrohradu, jen jestli se mi to povede. zkousel sem to nekdy predtim a sejmula me nejaka hodne silna vzducholod a tak sem sel radeji delat ty vedlejsi questy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to opravdu navykova hra, a tech zvratu jen pribyva... ted kdyz vim, ze muzu i pres tu mlhu, bych se rad podival treba do NY, jen pro tu srandu a pro lepsi vybavu lode... bojim se ale, ze tam nedoletim (obava z dosti silnych nepratel ve vzdusnem prostoru)

EDIT: Lze tam doletet, ale jen pokud mate FLIGHT CORE LVL 3...

Ono je opravdu lepsi se nalevelovat kde se da, jelikoz s novymi levely u postav prichazeji nove skilly (jak pro pozemni, tak pro vzdusny boj) a jak uz jsem psal, ve vzduchu hodne vyuzijes skillu... Az se dostanes na horu ararat a noemovu archu, tak tam behem projiti muzes ziskat kolem 7mi levelu pro kazdou postavu (coz je nadhera) - jeden prichazi za druhym... ale nebudu predbihat, ceka te jeste cesta na sibir :D

A vypada to, ze hra bude opravdu na dlouhou dobu...

EDIT: Welcome to TOKYO :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CO souboje? Uz jen ten pohled na svet kolem z te vysky je nadherny... navic uz hreje jen to, ze clovek muze pouzivat tak nadhernou vzducholod, jakou si clovek muze prat :D Maverick II :D

Hodne me prekvapilo, ceho jsem se dockal kousek od Tokia, ale na druhou stranu, uz by me ani neprekvapilo, kdyby za vsi tou CABALou byl nekdo, pro koho ted pracuji :D

EDIT: Tak prece jen... Velitel Fogg je spriznen s Cabalou... Muze byt OTEC CABALY?

----

Kazdopadne boje ve vzduchu prituhuji... Hodne prituhuji... S jednou lodi jsem ted bojoval cca 10min, nez jsem ji umlatil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam zasek a par drobnych postrehu...

Nejprve ten zasek... Jiste si vzpomenete na matku PADa, jmenuje se Elisabeth a je sestrou Beatrice z Londyna - (temer sousedka)

Dostal jsem mezi misi (pri pokecu prave s Beatrice) abych ji nasel, jelikoz se ztratila. Zabehl jsem na londynsky airport, kde mi jeji pritel rekl, ze nastoupila na vzducholod (sama ji ridila) a naposledy byla spatrena nekde kolem Dilí... uz jsem proletel celou indii a okoli, ve vsech letovych vyskach, navstivil jsem Dilí, byl jsem v chramu, vzal jsem tokyo, vsechny CABAL zakladny, mrknul jsem se i do vesnice, ze ktere pochazela... NEMUZU JI NIKDE NAJIT...

EDIT: Nalezena severovychodne od australie - bojovala s GHOST SHIP

To same pri plneni ukolu jednoho tloustika z KNIHOVNY - pry mam najit tajne plany v CABAL zakladnach (jsou dve, plany taky) - plany tedy mam, ale tloustik je ztracen... nenasel jsem ho nikde a nevim kde hledat...

Doufam, ze to neni tim, ze jsem prijal ukol od meho tatky, ktery mi rekl, ze konecne muzu do posledni casti v londynskych stokach (kam jsem se testovne vydal a zjistil ze hra neni zas tak nepredvidatelna :D)...

Kazdopadne do tech stok nechodte, dokud nebudete mit dostatek sil a dost levelu na porazeni jednoho hajzlika (shodou okolnosti je to jiz porazeny clovek - dva jeho utoky a lezite vsichni (mam 40LVL!!!). A kdyz uz prijmete ten quest od tatky, tak PLNTE COKOLI JINEHO... pujde s vami kamkoli a budete mit 5teho clena, ktery je nezranitelny, a bojuje na vasi strane :D

EDIT: Maximalni LVL jednotlivych kouzel/skillu je 10 - tak uvidim, co se stane, kdyz HEALING VSECH u Fiony zvysim na max (treba vydrzim vice kol :D)

PORADITE NEKDO? (Kdo se dostal az sem...)

EDIT: Odehrano cca 26h cisteho casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mam dalsi problem... NEMUZU PLNIT QUESTY...

Edit: Zda se, ze jsem nejakym zvlastnim zpusobem preskocil ve hre nektere ukoly, tudiz se mi odblokovavaji nove questy, ale stare uz ne... Zvlastni ale je, ze mezi Ceckama, jsem neudelal jedno D (ingredience) a ty sem dodelal az na konec vsech dostupnych C...

Pampkine, poprosim te, napis mi seznam vsech tvych questu... Mam nasledujici hotove -->

EDIT: Takze si te jeste neodchytnul tatulda v londynskem pristavisti vzducholodi?

EEEE

Operation Wipe Out Rats

memorial Ring

Wish of an Old Man

Plague of the Mushrooms

Lost pendant

DDDD

Siberian absolute zero

Rare ingredients

Bounty hunter

Dragon Extermination

Lost Pet

CCCC

The El Dorado Treasure

Distant Promise

Temple Treasure Hunt

V Adventure asosicaci mi to uz nabizi jenom Becka, a na ty nemuzu, jelikoz mi chybi nejakych 60BODIKU na zmenu RANKU...

Co mi chybi a kde to muzu ziskat...

A s tim EVANSEM (tlustoch jeden zmizenej) me to stve... jelikoz jsem proletel vsechna mesta, vesnice co ve hre jsou a on je proste k nenalezeni... (mozna ze jsem si toho fakt vzal asi moc... Jeden ukol od asociace, jeden od nej a do toho jsem idiot sel pokecat jeste s jednim... a nez jsem se nadal, zachranuju elisabetu, ackoli bych mel jit uz do podzemi s tatkou...)

EDIT: Tak po velkem boji v knihovne s CARMINEM (daval mi do tela, ale padl - ne vsak uplne) jsem konecne Evanse nasel, ale bohuzel, uz me posila na zapad o NY, takze opravdu sem ho mel navstivit nekdy mnohem drive...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to fakt zajimaci hra, akorat me ted ke konci hodne stve... Vsiml jsem si, ze v ADVENTURER BOOKu v denicku se mi davaji jednotlive poznamky na preskacku - takze jsem utvrzen v tom, ze jsem hodne preskocil a PAMPKINE, ty taky... Totiz ten tatulda quest ve stokach (a v knihovne v tajne mistnosti) je mnohem drive, nez quest s Elisabethou (dokonce je i pred tim, jak jsi byl v Sibirske vesnici 15 let zpatky)...

Ted me ceka neskutecne tuhy souboj v Temple na zapad od NY - priseru jsem uz videl a teda humus... Kam se na nej hrabe Carmine. Co jsem ale zjistil, tak na nej hodne pusobi Angel Powder utok, ale k tomu potrebuju aby prezili minimalne FIONA a EDDIE...

A otazka do budoucna pro vsechny ->

Kdyz dokoncim pribeh a nebudu mit dodelane questy (nenalezene divy sveta neobjevene mapy atd), budu moc questy nekdy dokoncit? Nebo proste bude konec hry?

EDIT: 28,5h cisteho casu hrani

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by me zajimalo, ktery dungeony - nektery jsem nasel uz ted, ale po jejich projiti nic zasadniho nenalezeno, zadny dej... :D diky za odpoved, uz ted se tesim az tu hru dojedu...

btw. ty uz jsi ji dohral?

ze by jsi mi mohl pomoci s temi questy... odblokujou se mi nejake dalsi nebo holt mam zakys, ktery neodkysnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu