Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nostalgia


Robot2037

Recommended Posts

Rozhodne se do toho pust, jestli se ti libili FF3, tak tohle je mnohem lepsi (az na tu obtiznost, tam vedli FF3) - pribeh je ale dost hustej, a jako RPG je to hodne na urovni...

No skoda, doufam, ze na to prijdu, nebo alespon ze se sami ty questy casem odblokujou... Nebo sem je uz nekde prosvihl a holt budu muset zacit odznovu... (ale rozhodne ne ted... tak za mesic, dva, tri... ted uz to dohraju, kam to pujde)

EDIT: Vitej zeme zaslibena, vitej peklo z nehoz vzesla FIONA a takovy ty roztomily maly s usima --- ASGARTH... (brousim si zuby na finalni priseru - nalezeno vsech 7 tabletu, vybojovano x boju, abych se dostal az tam, odkud pochazi zlo, chystajici se znicit svet...) --- NEVERTE FOGGOVI

EDIT2: Odehrano temer 30h cisteho casu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 31 hodinach a 37 minutach cisteho casu jsem vybojoval posledni bitvu o preziti lidstva. Hra nasledne nabidla krasnou animaci, kterou se zakoncil pribeh a zaverecne titulky znazornili jeste x dalsich momentu cele grupy bojovniku (doporucuji). Nasledni save a...

...hra opravdu pokracuje... :D takze dobrodruzstvi jde dal (snad tam budou ty mise :D)

DOPORUCUJI VSEM!!!

EDIT: GILBERTS SECRET MISSION, LOST PAST ... to jsou dalsi Ceckove QUESTY... takze sem plasil zbytecne, tyhle se zpristupnili az po finale... Dalsi jsou a dalsi jeste pribudou... Pry RANK A neni posledni... S Rank je nej :D

EDIT2: Zda se, ze hra opravdu je nejakym zahadnym zpusobem "zabugovana" - CABAL PLANS, ktere jsem mel najit a predat EVANSOVI (tloustik v muzeu), ktery zmizel, se objevil po finale (kdy uz plan cabali byl snad znicen, kdyz uz jsem znicil i finalovou zrudu...) Jsem zmaten, ale zaroven i rad, ze jsem misi splnil... :D :D :D Co me jeste prekvapi???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Po dlouhych dnech jsem tu opet s drobnym zakysem...

Quest JEWEL OF SIBERIA (A quest)...

...sice hezky popsali, ze nekde na Sibiri byl spatren nejaky diamant ci co, a ze je chranen nejakou priserou - bohuzel jsem ale prohledal veskere letove vysky (a to uz nekolikrat) a nenasel jsem ani stripek z nej...

Nevite, zda mam nekde nekoho navstivit, aby mi rekl, kde presne se to ma hledat? A kde toho cloveka hledat?

----------------------------------

Vracim se jeste ke CABAL D PLANU... Tak CABAL nebyl znicen a plan se mi ukazal az ted (opet ten Evans, tentokrat sem ho ale hledat nemusel :D)

Prozradim jen, ze ma neco spolecneho s Mexickym Templem (teotihuan nebo tak nejak)...

-----

Odehrano 43H, vsechny postavy nad 60LVL, odemcene temer veskere mapy, a co se tyce skillu u postav, tak je jen upgraduju na 10LVL (cekam na max).

-----

BTW. nejlepsi zbrane pro lod se nachazeji ukryte v ANCIENT PLANS, ktere dokaze precist a z nich vytvorit jeden japonec v tokiu - stoji ale randal (999 999 goldu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu