Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

unlocker.smajl.eu - otevri zamcene galerie na libimseti!


Anonymous_

Recommended Posts

unlocker.smajl.eu

Predstavuji svuj novy projekt - libimsetiUnlocker. Projekt dospel konecne do nejake pouzitelne faze a tak jej zde verejne predstavuji. Nekteri jiz o tomto projektu vedi, ale pro zbytek:

Na teto adrese muzete otevrit zamcene album na libimseti.cz pro temer* libovolneho uzivatele na libimseti.cz. Vse podstatne se dozvite primo na serveru.

Tak snad uz jen - doufam, ze to uzijete - enjoy! ;)

A jeste jedna vec - do polozky "galerie" piste presny nazev zamknute galerie, kterou chcete odemknout!

UPDATE: Nicky s pomlckama a teckama by z vetsiny jit mely.. Neni to ale nic 100%. ;)

Chtel bych oznamit vydani nove verze 1.50 beta !

Zmeny: moznost stahovani do .zipu

par dalsich vylepseni, tykajici se primo/neprimo zipu

Verze 2.00 by mela sama ziskavat locknute archivy, pripadne mozna i nahodne fotky

Verze 2.01 cachovani

2.50+... ? - vetsi, respektive plne rozliseni fotografii

3.00 ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Protoze je treba zjistit uzivatelovo id, to se zjisti pres vyhledavani a jelikoz ma libimseti nejaky posahany algoritmus na vyhledavani (nahrazuje "-" timto: "" - tedy nicim..), tak proste neni mozno tyto uzivatele vyhledat a ziskat jejich id.

Jinak receno, pokud jejich nick na libimseti nenajdete pres klasicke vyhledavani http://hledani.libimseti.cz/.%2C----KoShiShka----%2C.?uid= tak je nemuze najit ani muj skript.. Ano, je to chyba libimseti a premyslim, zda jim napsat, ze maji chybu VE VYHLEDAVANI, ze proste lide s pomlckama se celkove na libimseti nedaji, pres "hledat", najit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdá se mi to a nebo nejdou i galerie když tam je třeba dvojtečka? To mi totiž nefunguje, když tam sou jenom písmena tak pohoda, ale jakmile tam je právě třeba : tak to nejde...Ale jinak bomba ;)

Hod sem nejaky nick + galerii s dvojteckou, at to mohu zkusit.

Jjj zaozeno na mojem zkoumani? :P Nebo uplne Jinak Anonym :)

Zatim ani ne. Zcasti ale mozna bude budouci vlastnost, kterou planuji :)

nějak to nefunguje z 10 pokusů jsem tam něco otevře no snaha se cení :)

V nazvu nesmi byt mezera, musi to byt nick i jmeno galerie opravdu presne a jeste jsou zatim problemy s galeriemi, obsahujici diakritiku - na naprave se uz pracuje a do hodiny by mel byt fix ;) Dale pak nejdou nicky s "-" a obcas muze byt problem i s nickama, obsahujici ".", pripadne jine specialni znaky.

Pokud ale narazite na nick, ktery normalne vyhledate pres http://hledani.libimseti.cz/ a presto vam to nenajde jeho galerii, tak sem (nebo mne na PM) hodte, prosim, nick dotycneho a nazev galerie, kterou nelze ziskat.. Mrknu na to, cim to je. Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde vidět že se nudíš :) ale j to super můžeš to prodávat nějakej úchylům, jinak třeba byl nick kde bylo majulinka17 a nefachaloto

tak si to CTRLCtnul s mezerou

edit: zajímavé nick funguje : meno:Lusilla-- nazev galerie:...X...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahozen CZ fix, galerie s diakritikou (hacky/carky) by nyni mely jet.. Minimalne z vetsiny. Pokud vam predtim tedy neco neslo a galerie se jmenovala treba ,,AneĹľka", tak to nyni zkuste - melo by to jit. Pokud to nepujde, opet plati - napiste nazev galerie, ktera nesla..

Diky :)

Schopen, to je super napad :) Klidne sem muzete postovat "zajimave ulovky" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak si to CTRLCtnul s mezerou

edit: zajímavé nick funguje : meno:Lusilla-- nazev galerie:...X...

co to placas ? nefunguje mi to :roll:

kazdopadne si myslim ze byste ( bychom ) meli bejt radi ze se s nama o to Any podelil , moh si to taky nechat pro sebe ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sleduji, ze hodne lidi kopiruje nicky (i galerie) i s mezerama - system pak samozrejme nic nenajde!

Jelikoz zadny nick na libimseti nemuze obsahovat mezeru, tak jsem pridal vyhazovani mezer.. Takze pokud ji nekdo omylem zkopiruje, system ji vyradi a nick to najde (to ovsem neplati o galerii, v te mezery mohou byt, takze je nemuzu nechat automaticky odstranit.. takze si davejte bacha, co kopirujete :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem rad, ze se libi :)

Chtel bych jen oznamit, ze diky uzivateli Tomáš 435, ktery se aktivne zapojil do beta testovani, jsem odhalil a opravil spousty chyb a nedostatku, predevsim pri ziskavani galerii, takze pokud jste v minulosti nekoho nemohli vyhledat, zkuste to znovu a treba budete mit stesti a diky temto opravam, vam to jiz pujde :)

Stale vsak bohuzel plati, ze nicky ---neco--- a n.e.c.o neni mozne vyhledat.. Tecky obcas ano, pomlcky uprostred obcas take, ale pokud to je nakonci a nazacatku, tak to bohuzel proste nejde a zatim nevim o zadnem zpusobu, jak to poresit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krystofe co s tím děláš? Už jsem zkusil asi 2000lidí a z toho tak 300 zamčených galerii a všechny šly nebo je do par minut Anonymous zprovoznil a v nejhorsim připadě to prostě nešlo (asi 3případy).

Třeba tady (ať vydíš, že to funguje)

jm: Lucinka_Pusinka93

gal: já...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu