Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

unlocker.smajl.eu - otevri zamcene galerie na libimseti!


Anonymous_

Recommended Posts

  • Odpovědi 85
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No nemusel by s tim být žádnej velkej problém...on nikomu neřiká že se má na ty fotky koukat, určuitě to udělal, aby vám zjednodušil přístup k vašim vlatním fotkám, ne cizím :D (btw, neznám smluvní podmínky libimseti.cz, je docela možný, že ikdyž sou ty fotky v zaheslovaný galerii, je dost možný že sou považovány za veřejný - aby server nemusel řešit podobný uniky). Jenom nvm to libimseti.anonymouz.eu....to už vypadá jako otevřená databaze fotek....no a když už nic jinýho tak snad na nově udělá console-foru reklamu :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1.50..kdyĹľtak uploadnu psd...

EDIT:// a jdou *? má nick: laysinka1 a název g. je: *** prostě se mi nic nezobrazí ani hlášku to nehodí...

*** jdou, ale tady je jiny problem - viz hlaska, co se objevi, kdyz to zkusis jeste jednou.

myslim Ĺľe centrum to bude mĂ­t mnohem lĂ­p zabezpeÄŤenĂ˝ neĹľ nejakĂ˝ libimseti :lol:

Tak tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Libimseti.cz je celkově celé děravé :lol:. Udělal jsem ukázku toho, jak jde v jejich anketě hlasovat kolikrát chcete... (Tímto způsobem jde ve většině hlasovat vícekrát i na jiných webech)

http://www.youtube.com/watch?v=--_wXSu16lI

JinaÄŤ Anonymous_: good work :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

založím topic kde se budou dávat jenom ulovky,aby to bylo přehledné,souhlas???

Souhlasim

Chtel bych oznamit vydani nove verze 1.50 beta !

Zmeny: moznost stahovani do .zipu

par dalsich vylepseni, tykajici se primo/neprimo zipu

Verze 2.00 by mela sama ziskavat locknute archivy, pripadne mozna i nahodne fotky

Verze 2.01 cachovani

2.50+... ? - vetsi, respektive plne rozliseni fotografii

3.00 ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen taková otázečka...

když tohle admini zjistí, můžou se nějak bránit? :)

pokud máte profil třeba na spolužačku tak se jí tam takhle "nabourejte" (:)) , fotky uložte a pak jí ty fotky ukažte třeba v mobilu a můžete machrovat jaký ste hekři :D

edit: jasnÄ› :) jenom mÄ› to tak napadlo xD

chtěl bych se jen tak zeptat Anonnymusi jak tě napadlo tohle vytvořit nudilses ? Právě jsem díky tobě dostal fotky dcery učitelky na Angličtinu takže už jen vytisknout :D a polepit jí to ve třídě DÍky

:D:D:D nehoráznej trapas xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta 2.50 bude zajímavá z toho se lepe udělá galerie :) do budoucna, než z těchto malých

To mas pravdu, jenze to uz je celkove slozitejsi vec (vim jak na to.. ale zabere to dost casu naprogramovat) a hlavne narocnejsi jak na linku, tak na vypocetni silu.. Bud se pak nejak domluvim s rixem (pokud ten bug bude stale do te doby fungovat) nebo na svem serveru udelam omezeni (jen nekolik full rozliseni fotek za den nebo to bude pro VIP).

Spis jsi mne timto postem privodil jeden celkem brutalni napad :) Diky

Zrealizuji ho ale az zitra.. Dnes si to jen poznamenam.

chtěl bych se jen tak zeptat Anonnymusi jak tě napadlo tohle vytvořit nudilses ? Právě jsem díky tobě dostal fotky dcery učitelky na Angličtinu takže už jen vytisknout :D a polepit jí to ve třídě DÍky

Proc jsem to udelal?

1) Rad programuji

2) Chtel jsem si procvicit nektere urcite funkce se sockety

3) Chtel jsem se podelit s veci, ktera by mohla zajimat i vice lidi, nez mne

4) Co jineho delat na PC, kdyz mne nebavi moc hrat hry - alespon nejak uzitecne stravenej cas

jen taková otázečka...

když tohle admini zjistí, můžou se nějak bránit? :)

Branit? Jak to myslis? Pravni hledisko zde rozebirat nechci, ale to bych mel mit v pohode :)

A jestli myslis, zda to mohou opravit, tak mohou, ale mam tak trochu ted napad, ale nebudu ho zde rozpitvavat, v pripade, ze by to v budoucnu cetl nekdo z libimseti :)

A to s tem chlubenim holkam neni moc dobrej napad. Muze se najit nejaka, kterou to nasere nebo z toho jinak zkolabuje, pokud se jedna o labilni povahu, a pak to napraska adminum libka, aby to opravili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu