Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RemoteJoy - PSP Obrazovka v PC


myschoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 88
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

kua tam su 2moznosti : HLADAT NAJVHODNEJSI OVLADAC NA TYCHTO UMIETSTNENIACH alebo NEHLADAT .SAM SI VYBERIEM AKY OVLADAC CHCEM NAINSTALOVAT a v tej prvej su zase 2 dalsie : HLADAT V CD/Disketa alebo zahrnut do vyhladavania nasledujuce umiestnenie... a ked dam to zahrnut...potom dam dalej napise mi : HARDVER SA NENAINSTALOVAL PRETOZE SPRIEVODca NENASIEL POTREBNY SOFTVER.....:blink: :blink: :blink: tam neni taka moznost ze z urceneho miesta to je len nazaciatku tam zahrnute ... a sorry asi som otravny ale dost by som to chcel :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

pro ty co maji problem s loadingem....

ze zacatku jsem s tim nemohl spustit ani jednu hru..vzdy se to seklo v loadingu...tak jsem zaexperimentoval a uz to jede.. :P rozchodil jsem i gta..ale to se docela huste skube...

staci kdyz usb kabel zapojite az budete primo ve hre..tzn po loadingu .. bohuzel vytuhnuti nezpusobuje pouze pocatecni loading..ale jakykoliv..i pri nacitani nove mise...kabel muzete odpoji ci zapojit kdykoliv v prubehu hry..takze pokud mate dost trpelivosti porad vyndavat a zandavat usb.. tak s chuti do toho! ;) :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu