Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

Ahoj

Toto jsem našel na jednom fóru,prosím omluvte tu gramatiku ale je to přeložené v translátoru

Microsoft odpojuje Xbox hráče

Od Jonathan Fildes

Technologický zpravodaj, BBC News

Tisíce hráčů může být odříznutý z Microsoft online služba hraní Xbox Live pro modifikování jejich konzol k tomu, aby hrát pirátské hry.

Online zprávy navrhují, aby až 600,000 hráče mohou být ovlivněné.

Microsoft potvrdil že to mělo zakázané "malé procento" 20 milionu Xbox Live uživatelů celosvětově.

Microsoft řekl, že modifikování Xbox 360 konzoly "porušuje" službu- ovo "podmínky použití" a by měla za následek hráče být odpojeného.

"všichni spotřebitelé by měli vědět že pirátství je ilegální a že modifikování jejich Xbox 360 konzoly k tomu, aby hrát pirátské disky porušuje Xbox Live podmínky použití, upustí od jejich záruky a měla za následek zákaz z Xbox Live, " Microsoft řekl v sdělení.

" zdraví videohry obchodu závisí na zákaznících placení pro pravé produkty a služby oni přijmou z výrobců, maloobchodníků, a třetí strany které podporují je."

Detail z Xbox 360 elity, Microsoft

Xbox hráč na to, být odříznuté

Čtěte více vaší reakce

Xbox 360 je vybavené Digital Rights Managementem (DRM)technologiemi k tomu, aby zjistit programového piráta.

Ale mnoho hráčů modifikuje jejich konzoly instalací nového čipy či softéru který dovolí jim běžet neoficiální - ale ne vždy ilegální - programy a hry. Ať tak nebo onak, nějaký čipy jsou specificky navržení k tomu, aby hráli pirátské hry.

Microsoft neřekl jak to bylo schopen určit které hráče k tomu, aby odpojit.

"my neodhalíme specifika, ale může říct, že všechny konzoly byly ověřený k tomu, aby porušily podmínky použití, " firma řekla v sdělení.

Ovlivnění hráči setkávali se zprávou během procesu přihlášení do systému informující je že oni byli zamezení ze služby.

Zprávy navrhují , že zákaz nezastaví konzolu z pracování a jen ovlivňuje hráče- ovo Xbox Live účet.

Průmyslová čísla navrhují, aby pirátství může stát videohry průmysl tolik jak Ł750m rok.

V jiných zprávách, UK dvůr zamítl mužský odvolat se proti dřívější usvědčení pro prodej modifikace čipů - "modchips" které dovolí hráčům hrát ilegální hry.

Christopher Gillham- ovo dřívější usvědčení bylo podpořené od Hereford porotního soudu trestního které zjistilo, že hraní předstíraných her na upravené konzole porušila autorské právo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Registraci na xbox live jsi samozrejme souhlasil s Xbox Live Terms of Use. Veskere podminky jsou zde:

http://www.xbox.com/en-US/legal/LiveTOU.htm

Tebe se tyka zejmena:

Porusil jsi TOU Xbox Live, proto se po pripojeni k XBL zabanuje konzole - omezili ti pristup k sluzbe a funkcnost hardwaru, se kterym jsi porusil autorska prava a TOU. Nechapu co tu jeste brecis. Kradl jsi hry, tak pykej.

za 1. ban nemam tak me nenapadej za druhe tohle neni zakon aspon pro ceskou republiku. Bavim se o zakonech ne o podminkach xbox live. taky si muzu dat podminku ze pokud mi nekdo vstoupi na travnik bude zastrelen ale musim mit oporu v zakone nebo si pujdu sednout:)

neminim se hadat doporucuju si nejdriv precist zakony

121/2000 Sb. autorský zákon

(1) Za užití díla podle tohoto zákona se nepovažuje užití pro osobní potřebu fyzické osoby, jehož účelem není dosažení přímého nebo nepřímého hospodářského nebo obchodního prospěchu, nestanoví-li tento zákon jinak.

(2) Do práva autorského tak nezasahuje ten, kdo pro svou osobní potřebu zhotoví záznam, rozmnoženinu nebo napodobeninu díla.

(3) Nestanoví-li tento zákon dále jinak, užitím podle tohoto zákona je užití počítačového programu či elektronické databáze i pro osobní potřebu fyzické osoby či vlastní vnitřní potřebu právnické osoby nebo podnikající fyzické osoby včetně zhotovení rozmnoženiny takových děl i pro takovou potřebu; stejně je užitím podle tohoto zákona zhotovení rozmnoženiny či napodobeniny díla architektonického stavbou i pro osobní potřebu fyzické osoby či vlastní vnitřní potřebu právnické osoby nebo podnikající fyzické osoby (§ 30a) a pořízení záznamu audiovizuálního díla při jeho provozování ze záznamu nebo jeho přenosu (§ 20) i pro osobní potřebu fyzické osoby.

(4) Rozmnoženina nebo napodobenina díla výtvarného zhotovená pro osobní potřebu fyzické osoby podle odstavce 1 musí být jako taková vždy zřetelně označena.

(5) Rozmnoženina nebo napodobenina díla výtvarného zhotovená pro osobní potřebu fyzické osoby podle odstavce 1 nesmí být použita k jinému než tam uvedenému účelu.

(6) Ustanovení § 25, 43 a 44 nejsou odstavcem 1 dotčena.

zakon 43

jedinny kdo je na hrane je ten kdo ti to poskytne a umozni hrat

(1) Do práva autorského neoprávněně zasahuje ten, kdo obchází účinné technické prostředky ochrany práv podle tohoto zákona.

(2) Do práva autorského neoprávněně zasahuje také ten, kdo vyrábí, dováží, přijímá, rozšiřuje, prodává, pronajímá, propaguje prodej nebo pronájem nebo drží k obchodnímu účelu zařízení, výrobky nebo součástky nebo poskytuje služby, které

a) jsou za účelem obcházení účinných technických prostředků nabízeny, propagovány nebo uváděny na trh,

b) mají vedle obcházení účinných technických prostředků jen omezený obchodně významný účel nebo jiné užití, nebo

c) jsou určeny, vyráběny, upravovány nebo prováděny především s cílem umožnit nebo usnadnit obcházení účinných technických prostředků.

(3) Účinnými technickými prostředky podle tohoto zákona se rozumí jakákoli technologie, zařízení nebo součástka, která je při své obvyklé funkci určena k tomu, aby zabraňovala nebo omezovala takové úkony ve vztahu k dílům, ke kterým autor neudělil oprávnění, jestliže užití díla může autor kontrolovat uplatněním kontroly přístupu nebo ochranného procesu jako je šifrování, kódování nebo jiná úprava díla nebo uplatněním kontrolního mechanismu rozmnožování.

(4) Právní ochranou podle odstavce 1 nejsou dotčena ustanovení § 30a, § 31 odst. 1 písm. b), § 34 písm. a), § 37 odst. 1 písm. a) a b), § 38, § 38a odst. 2 a § 38e v rozsahu nezbytném k využití výjimky. Autor, který pro své dílo použil technické prostředky podle odstavce 3, je povinen zpřístupnit své dílo oprávněným uživatelům v rozsahu nezbytném ke splnění účelu uvedeného užití díla. Autor může zpřístupnit své dílo, pro které použil technické prostředky podle odstavce 3, i v případě zhotovení záznamu svého díla pro osobní potřebu podle § 30; to nebrání autorovi, aby přijal odpovídající opatření týkající se počtu takových rozmnoženin.

(5) Ustanovení odstavce 4 se nevztahuje na dílo, které bylo autorem či s jeho souhlasem zpřístupněno veřejnosti způsobem podle § 18 odst. 2.

(6) Technické prostředky ke splnění povinností podle odstavce 4 používané autorem dobrovolně nebo na základě dohod požívají ochrany podle odstavců 1 až 3.

paragraf 44

§ 44

(1) Do práva autorského zasahuje též ten, kdo bez svolení autora způsobuje, umožňuje, usnadňuje nebo zastírá porušování práva autorského tím, že

a) odstraňuje nebo mění jakoukoli elektronickou informaci o správě práv k dílu, nebo

b) rozšiřuje, dováží nebo přijímá za účelem rozšiřování, vysílá nebo sděluje veřejnosti, a to i způsobem podle § 18 odst. 2, dílo, ze kterého byla informace o správě práv nedovoleně odstraněna nebo změněna.

(2) Informací o správě práv k dílu podle odstavce 1 je jakákoli informace určená autorem, která identifikuje dílo, autora nebo jiného nositele práva, nebo informace o způsobech a podmínkách užití díla a jakákoli čísla nebo kódy, které takovou informaci představují. Totéž platí i pro informaci, která je připojena k rozmnoženině díla nebo se objevuje v souvislosti se sdělováním díla veřejnosti.".

paragraf 66

§ 66

Omezení rozsahu práv autora k počítačovému programu

(1) Do práva autorského nezasahuje oprávněný uživatel rozmnoženiny počítačového programu, jestliže

a) rozmnožuje, překládá, zpracovává, upravuje či jinak mění počítačový program, je-li to nezbytné k využití oprávněně nabyté rozmnoženiny počítačového programu, činí-li tak při zavedení a provozu počítačového programu nebo opravuje-li chyby počítačového programu,

b) jinak rozmnožuje, překládá, zpracovává, upravuje či jinak mění počítačový program, je-li to nezbytné k využití oprávněně nabyté rozmnoženiny počítačového programu v souladu s jeho určením, není-li dohodnuto jinak,

c) zhotoví si záložní rozmnoženinu počítačového programu, je-li nezbytná pro jeho užívání,

d) zkoumá, studuje nebo zkouší sám nebo jím pověřená osoba funkčnost počítačového programu za účelem zjištění myšlenek a principů, na nichž je založen kterýkoli prvek počítačového programu, činí-li tak při takovém zavedení, uložení počítačového programu do paměti počítače nebo při jeho zobrazení, provozu či přenosu, k němuž je oprávněn,

e) rozmnožuje kód nebo překládá jeho formu při rozmnožování počítačového programu nebo při jeho překladu či jiném zpracování, úpravě či jiné změně, je-li k ní oprávněn, a to samostatně nebo prostřednictvím jím pověřené osoby, jsou-li takové rozmnožování nebo překlad nezbytné k získání informací potřebných k dosažení vzájemného funkčního propojení nezávisle vytvořeného počítačového programu s jinými počítačovými programy, jestliže informace potřebné k dosažení vzájemného funkčního propojení nejsou pro takové osoby dříve jinak snadno a rychle dostupné a tato činnost se omezuje na ty části počítačového programu, které jsou potřebné k dosažení vzájemného funkčního propojení.

(2) Za rozmnožování počítačového programu podle tohoto zákona se považuje i zhotovení rozmnoženiny, je-li nezbytná k zavedení a uložení počítačového programu do paměti počítače, jakož i pro jeho zobrazení, provoz a přenos.

(3) Za pronájem či půjčování podle tohoto zákona se nepovažuje pronájem nebo půjčování rozmnoženiny počítačového programu, kde samotný program není podstatným předmětem pronájmu nebo půjčování.

(4) Informace získané při činnosti podle odstavce 1 písm. e) nesmějí být poskytnuty jiným osobám, ledaže je to nezbytné k dosažení vzájemného funkčního propojení nezávisle vytvořeného počítačového programu, ani využity k jiným účelům než k dosažení vzájemného funkčního propojení nezávisle vytvořeného počítačového programu. Dále nesmějí být tyto informace využity ani k vývoji, zhotovení nebo k obchodnímu využití počítačového programu podobného tomuto počítačovému programu v jeho vyjádření nebo k jinému jednání ohrožujícímu nebo porušujícímu právo autorské.

(5) Pro omezení autorských práv k počítačovému programu podle odstavce 1 platí ustanovení § 29 odst. 1.

(6) Oprávněným uživatelem rozmnoženiny počítačového programu je oprávněný nabyvatel rozmnoženiny počítačového programu, který má vlastnické či jiné právo k rozmnoženině počítačového programu, a to za účelem jejího využití, nikoli za účelem jejího dalšího převodu, dále oprávněný nabyvatel licence nebo jiná osoba oprávněná užívat rozmnoženinu počítačového programu. Takový uživatel může užít oprávněně nabytou rozmnoženinu počítačového programu v rozsahu stanoveném v odstavci 1 (minimální rozsah), pokud není smlouvou dohodnut rozsah širší; minimální rozsah nelze s výjimkou oprávnění uvedeného v odstavci 1 písm. b) dohodou zúžit.

(7) Ustanovení § 30a až 33, § 34 písm. b) až d), § 35 až 38, § 38a odst. 1 písm. b), § 38a odst. 2, § 38b až 39, § 43 odst. 1 a 4 až 6 a § 54 se na počítačový program nevztahují.

(8) Právní ochranou technických prostředků podle § 43 nejsou dotčena ustanovení odstavce 1 písm. d) a e) v rozsahu nezbytném k využití těchto omezení. Autor, který pro své dílo použil technické prostředky podle § 43 odst. 3, je povinen zpřístupnit počítačový program oprávněnému uživateli v rozsahu podle odstavce 1 a je povinen označit počítačový program chráněný technickými prostředky uvedením jména a adresy osoby, na kterou se má oprávněný uživatel za tím účelem obrátit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

za 1. ban nemam tak me nenapadej za druhe tohle neni zakon aspon pro ceskou republiku. Bavim se o zakonech ne o podminkach xbox live. taky si muzu dat podminku ze pokud mi nekdo vstoupi na travnik bude zastrelen ale musim mit oporu v zakone nebo si pujdu sednout:)

neminim se hadat.................................ny podle odstavců 1 až 3.

Proc pletes dohromady obchodni a obcansky zakonik? Ty dve veci spolu vubec nesouvisi! A mozna jsi zapomel na jednu podstatnou vec a to, ze jsi s tema podminkama souhlasil! Oni si nic nevynucovali. Pri registraci se tam vetsinou ty podminky objevi a mas tam dve tlacitka {AGREE} {DON'T AGREE}. Takze kdyz kliknes na agree, souhlasis s podminkama dane sluzby. To je normalni smluvni ujednani a plati i v nasich zakonech (Obchodni zakonik). Hraci s modifikovanou konzoli porusili obchodni podminky se kteryma souhlasili a proto nasledovali sankce dle podminek, tj. zamezeni pristupu k sluzbe.

Na korku MS nevidim absolutne nic ilegalniho. Vse je v naprostem poradku. Takze nepoucuj o zakonech, kdyz jim sam nerozumis. Autorsky zakon nema s modifikovanou konzoli nic spolecneho. Proto take MS nepostihuje samotne modifikovani konzole, ale poruseni podminek xbl, jmenovite vyuziti sluzby s modifikovanym/neoriginalnim xboxem 360. Proto te take zabanujou az po pripojeni modifikovane konzole na xbl.

2 ZAVORKA:

Tak takhle to neni. Sam jsem xbox 360 mel, se mrkni do profilu na gamer tag. A palenky jsem nehral, flash jsem nemel. Vzdy jsem za hry poctive platil, takze zavist to fakt neni :) Me jen stvou lidi co kradou a pak si jeste stezujou, misto aby se stydeli a drzeli tlamu. A tohle myslim obecne. Nejvic me stve kdyz nejakej zlodej zazaluju majitele domu, ktery ho zadrzel a podobne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas mám pocit že tu nějaký ps3 gamer přilezel vybrečený z toho že nemůže hrát palenky oproti x360 gamerům a ted si to užívá na zabanovanejch userech :)

tomu bych se ani nedivil když si vzpomenu jak tady někdo machroval jak je PS3 shit když nemůže hrát pálenky, jenom se strany otočily :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc pletes dohromady obchodni a obcansky zakonik? Ty dve veci spolu vubec nesouvisi! A mozna jsi zapomel na jednu podstatnou vec a to, ze jsi s tema podminkama souhlasil! Oni si nic nevynucovali. Pri registraci se tam vetsinou ty podminky objevi a mas tam dve tlacitka {AGREE} {DON'T AGREE}. Takze kdyz kliknes na agree, souhlasis s podminkama dane sluzby. To je normalni smluvni ujednani a plati i v nasich zakonech (Obchodni zakonik). Hraci s modifikovanou konzoli porusili obchodni podminky se kteryma souhlasili a proto nasledovali sankce dle podminek, tj. zamezeni pristupu k sluzbe.

Na korku M$ nevidim absolutne nic ilegalniho. Vse je v naprostem poradku.

2 ZAVORKA:

Tak takhle to neni. Sam jsem xbox 360 mel, se mrkni do profilu na gamer tag. A palenky jsem nehral, flash jsem nemel. Vzdy jsem za hry poctive platil, takze zavist to fakt neni :) Me jen stvou lidi co kradou a pak si jeste stezujou, misto aby se stydeli a drzeli tlamu. A tohle myslim obecne. Nejvic me stve kdyz nejakej zlodej zazaluju majitele domu, ktery ho zadrzel a podobne.

nejvic me stve ze musim platit autorske poplatky za nic:)jinak bohuzel to jsou zakony stim nic neudelas ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a psal jsem snad neco jineho? Ja zase celou dobu psal o pripojeni k xbl s mod. konzoli, tak se nehadej kdyz rikas to same :-P

tohle je autorsky zakon:)

nikdo nerika ze te nema pravo odstrihnout tady jsem vubec nepsal ze na to nema pravo precti si moje topicy a vzpamatuj se.

psal jsem pouze ze hrani palenych her a uprava zarizeni neni nelegalni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tomu bych se ani nedivil když si vzpomenu jak tady někdo machroval jak je PS3 shit když nemůže hrát pálenky, jenom se strany otočily :D

pokud myslíš mě jako že já si kupuju ps3 ? já si kupuju ps3 jen kvůly zkušenosti a taky kvůly tomu že můj xkovej profil je na live a na live bych radši zatím nelezl ... takže bych neměl ani motivaci hrát xko hry bo jakýkoliv g který bych získal bych musel smazat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proc pletes dohromady obchodni a obcansky zakonik? Ty dve veci spolu vubec nesouvisi! A mozna jsi zapomel na jednu podstatnou vec a to, ze jsi s tema podminkama souhlasil! Oni si nic nevynucovali. Pri registraci se tam vetsinou ty podminky objevi a mas tam dve tlacitka {AGREE} {DON'T AGREE}. Takze kdyz kliknes na agree, souhlasis s podminkama dane sluzby. To je normalni smluvni ujednani a plati i v nasich zakonech (Obchodni zakonik). Hraci s modifikovanou konzoli porusili obchodni podminky se kteryma souhlasili a proto nasledovali sankce dle podminek, tj. zamezeni pristupu k sluzbe.

Na korku MS nevidim absolutne nic ilegalniho. Vse je v naprostem poradku. Takze nepoucuj o zakonech, kdyz jim sam nerozumis. Autorsky zakon nema s modifikovanou konzoli nic spolecneho. Proto take MS nepostihuje samotne modifikovani konzole, ale poruseni podminek xbl, jmenovite vyuziti sluzby s modifikovanym/neoriginalnim xboxem 360. Proto te take zabanujou az po pripojeni modifikovane konzole na xbl.

2 ZAVORKA:

Tak takhle to neni. Sam jsem xbox 360 mel, se mrkni do profilu na gamer tag. A palenky jsem nehral, flash jsem nemel. Vzdy jsem za hry poctive platil, takze zavist to fakt neni :) Me jen stvou lidi co kradou a pak si jeste stezujou, misto aby se stydeli a drzeli tlamu. A tohle myslim obecne. Nejvic me stve kdyz nejakej zlodej zazaluju majitele domu, ktery ho zadrzel a podobne.

nekdo snad psal ze autorsky zakon ma neco spolecneho z modifikovanou konzili hlavne ze ty poucujes a ani nepoznas z jakeho zakoniku ty zakony jsou i kdyz to tam mam napsane pises tady o necem o cem ja jsem nenapsal ani pul radky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeden o koze, druhej o voze.

A rikal jsem snad ja neco o palenych hrach? Ja se celou dobu bavim o obchodnim zakoniku a podminkach xbl a ty zase o palenkach a autorskym zakonu. To je pak tezky kdyz kazdej resime neco jinyho :)

nekdo snad psal ze autorsky zakon ma neco spolecneho z modifikovanou konzili hlavne ze ty poucujes a ani nepoznas z jakeho zakoniku ty zakony jsou i kdyz to tam mam napsane pises tady o necem o cem ja jsem nenapsal ani pul radky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

občas mám pocit že tu nějaký ps3 gamer přilezel vybrečený z toho že nemůže hrát palenky oproti x360 gamerům a ted si to užívá na zabanovanejch userech :)

Myslim že Zavorka myslel pana moralistu awol.:roll::roll::roll:

Proč lezeš na tohle forum když ti tak hrozně vadí že ostatní kradou hry?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně jsem toho názoru, že při stávajících podmínkách, tržní situaci, legitimizovaném okrádání státním i soukromým sektorem, může takové nesmysly kafrat jen kovaný blbec, který se - bůh ví proč (pro svou blbost či image dobráka) - schovává pod rouškou jakýchsi uměle velebených ctností.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslim že Zavorka myslel pana moralistu awol.:roll::roll::roll:

Proč lezeš na tohle forum když ti tak hrozně vadí že ostatní kradou hry?

Jak moralista? Jen to vidim z druhe strany barikady. Zivim se jako herni vyvojar, tak dobre vim, jake je to sledovat, jak se tvoje dilo pirati a rozkrada. Kdyz vidis kolik jsi tomu venoval usili a casu a pak ti to nekdo slohne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originally Posted by Xmatrix viewpost.gif

mit flash a hrat palenky neni poruseni zakona aspon ne u nas :)

Registraci na xbox live jsi samozrejme souhlasil s Xbox Live Terms of Use. Veskere podminky jsou zde:

http://www.xbox.com/en-US/legal/LiveTOU.htm

Tebe se tyka zejmena:

Porusil jsi TOU Xbox Live, proto se po pripojeni k XBL zabanuje konzole - omezili ti pristup k sluzbe a funkcnost hardwaru, se kterym jsi porusil autorska prava a TOU. Nechapu co tu jeste brecis. Kradl jsi hry, tak pykej.

ty jsi mi na tohle odpovedel takhle a ja jsem pouze reagoval . sam si psal o poruseni autorskych prav .. ale jinak vklidu prece nebudem stresovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moralista? Jen to vidim z druhe strany barikady. Zivim se jako herni vyvojar, tak dobre vim, jake je to sledovat, jak se tvoje dilo pirati a rozkrada. Kdyz vidis kolik jsi tomu venoval usili a casu a pak ti to nekdo slohne.

pokud samozřejmě hra je v přijatelné ceně ... oproti pc jsou ps3 a xbox hry cenově přemrštěné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pockej, ale sam jsi prece rekl ( a v tom souhlasim ), ze kopii (rozmnozeninu) muzes udelat jen v pripade, ze jsi osoba opravnena k uzivani dila. Pokud nejsi ( coz nejsi v pripade ze si hru nekoupis ) tak nemas pravo kopii vyrabet a dopoustis se trestneho cinu omezovani autorskych prav par. 152 trestni zakon. Nemyslis?

Originally Posted by Xmatrix viewpost.gif

mit flash a hrat palenky neni poruseni zakona aspon ne u nas :)

ty jsi mi na tohle odpovedel takhle a ja jsem pouze reagoval . sam si psal o poruseni autorskych prav .. ale jinak vklidu prece nebudem stresovat:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak moralista? Jen to vidim z druhe strany barikady. Zivim se jako herni vyvojar, tak dobre vim, jake je to sledovat, jak se tvoje dilo pirati a rozkrada. Kdyz vidis kolik jsi tomu venoval usili a casu a pak ti to nekdo slohne.

vis co ono to je docela polemika je pravda ze by to sralo kazdeho ale my jako uzivatele za to nemuzem mel by se ztrestat ten kdo to ukradnul poprve pro nas to je tak jako ze vidis na zemi lezet 500 korunu tak ji zvednes a nechas si ji ..

No pockej, ale sam jsi prece rekl ( a v tom souhlasim ), ze kopii (rozmnozeninu) muzes udelat jen v pripade, ze jsi osoba opravnena k uzivani dila. Pokud nejsi ( coz nejsi v pripade ze si hru nekoupis ) tak nemas pravo kopii vyrabet a dopoustis se trestneho cinu omezovani autorskych prav par. 152 trestni zakon. Nemyslis?

ano ale ty tu kopii nevyrabis kdyz si ji stahnes .. to je proste slovickareni takhle by jsme se mohli hadat dlouho :)

jinak mam taky iphone a hry si kupuju protoze me to bavi a opravdu mi nevadi vyhodit 100 kc za hru ktera me treba nebude vubec bavit jako treba real fotbal za 3.99 eur hral jsem ho jednou a to jsem fotbalovy fanda ale nevadilo mi ze jsem te 120 korun utratil protoze to je pro me jedna krabicka cigaret

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano ale ty tu kopii nevyrabis kdyz si ji stahnes .. to je proste slovickareni takhle by jsme se mohli hadat dlouho :)

jinak mam taky iphone a hry si kupuju protoze me to bavi a opravdu mi nevadi vyhodit 100 kc za hru ktera me treba nebude vubec bavit jako treba real fotbal za 3.99 eur hral jsem ho jednou a to jsem fotbalovy fanda ale nevadilo mi ze jsem te 120 korun utratil protoze to je pro me jedna krabicka cigaret

No, ale pravo je prave o tom slovickareni. Tim stazenim vlastne vytvoris novou kopii ( jedna je stale na serveru a nova u tebe doma ). Kdybys ji presunul, tak to je jina, ale timto ji vlastne zduplikujes, tj. vytvoris novou rozmnozeninu. A ten kdo to pak vypali na DVD je jeste vic jasnej :-P

EDIT: Kazdopadne, prestanme se uz o tom hadat. Duvod proc jsem vubec napsal bylo, ze nechapu jak nekdo muze jeste zalovat MS, protoze MS je v tuhle chvili v pravu. A v tom se mnou snad souhlasis :)

EDIT2:

Stahování nelegálního softwaru z internetu je v Česku velmi rizikové i kvůli neznalosti zákonů. Lidé si často myslí, že pokud software pouze stahují a nesdílejí jej s ostatními uživateli, jsou právně nepostižitelní. To je ale obrovský omyl. „I pouhé stažení nelegálního softwaru se v Česku považuje za porušení práv autorů. Zatímco nelegální stahování filmů a hudby zákon přímo nepostihuje – protizákonné je pouze jejich sdílení – u softwaru tomu tak není. Policie tedy může notorické stahovače chytit právě na stahování nelegálního softwaru,“ důrazně upozornil Jan Hlaváč.
Zdroj:http://computerworld.cz/aktuality/BSA-I-pouhe-stazeni-nelegalniho-softwaru-z-internetu-je-trestne-3752
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud samozřejmě hra je v přijatelné ceně ... oproti pc jsou ps3 a xbox hry cenově přemrštěné

Hele podle průzkumů je počet pirátů v procentech je velmi podobnej u her shareware do 200kč bez ochrany a her "velkejch" za tisícovku s ochranou.

BTW i pc hry u nás jsou dražší a to máme menší platy než ná zapadě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vy ste se teda rozjeli, mrknete na tohle ;-)

Microsoft vs. piráti

http://rapidshare.com/files/309243665/xbox360.wmv.html

http://czshare.com/1022260/9Ne0/trts_t.wmv

 http://share-rapid.com/stahuj/454467/trts-t.wmv 

http://leteckaposta.cz/922477158

http://www.edisk.cz/stahni/75718/trts_t.wmv_6.24MB.html

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

awole souhlasim stebou je to naprosto to same jakou ukrast v obchodaku treba obleceni.... az na to ze vas pritom nikdo nechyti a je neco jineho parkrat kliknout a vedet ze za to unas zavreli snad jen par megaseederu a p2p frajeru kteri sdileli terabajty nez neco fyzicky ukrast navic se to velmi spatne dokazuje a policie musi mit hodne dukazu aby mohli prikazat domovni prohlidku na zaklade IP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle vypadá opravdu vážně, prý MS umí detekovat FW.

Druhá zpráva je z neověřeného zdroje přímo z MS a vpodstatě říká, že byly ověřeny FW všech dostupných konzolí, ty modifikované byly označeny již dříve, tudíž ban je spíše jen otázkou času... ale ne všichni musí být nutně, je tam i určitý náhodný výběr.

Nov 10, 2009

Since Microsoft’s latest ban wave, all of the Xbox’s currently in my apartment have been banned. I could sit here and speculate as to why this has happened for hours but all you have to do is check one of the multiple 100 page+ threads around the net about the latest ban wave from MS. There is, however, hope for the Xbox 360 modding community. According to an IRC chat from C4Eva there is a new, undetectable firmware that is being developed specifically for the Lite On drives with no current time frame on when this will be released:

( @[X]nWo[X] ) [c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient , minimal patching , all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans, No ETA!

.:23·40·37:. ( @[X]nWo[X] ) dont ask eta = ban

.:23·40·40:. ( @[X]nWo[X] ) dont ask question = ban

.:23·40·45:. ( @[X]nWo[X] ) liteon will be 1st

( @[X]nWo[X] ) we ripped 40+ ntsc games

( @[X]nWo[X] ) at least every 3rd didnt verify :c

( @[X]nWo[X] ) with a properly ripped ntsc

( @[X]nWo[X] ) so the db = defn has problems

( @[X]nWo[X] ) madden 10 is a prime exampke

( @[X]nWo[X] ) example

Sorry. ixtreme all versions is/are detectable or their behavior is detectable therefore hence a new FW is being worked on. For those with ixtreme I would advice no further use of 360 until this firmware is released. Until then, god bless 360scene. No technical data was being as to WHY its being detected all of a sudden.

For those thinking this is a lie:

So it seems that many different factors have been the cause of all of these bans. Even if the firmware was undetectable, the abgx database is somewhat flawed as well. There has been another post over at the xbox scene forums by someone who supposedly works for MS, but this has been unconfirmed although it does bring up some interesting points:

“I will post in here and hope my identity is not compromised as I will get into severe trouble

this is what i do. i am xbox live checks manager and i am the guy who helps run through the data being sent to xbox live that has been flagged for banning and was also discussed a very long time ago of what will “bring down all modified xboxs”

i myself have an xbox that has been modified because i think it is a crime what they do charging so much when the games dont even cost microsoft half of what they are getting

anyway. we have found a way to read the firmware. the nxe update has allowed us to do a check on the current firmware installed on the dvd drive

the reason this was not flagged was because the code was not active. as you might have heard it was discussed about a “self destruct” code embedded in the nxe update and even before that. this was that code it wasn’t a self destruct code but actually a check that was done on all drives

this check was begun when the update was to “prepare for the last.fm facebook and twitter” this in fact was the code sent out to begin checks on ALL xboxs

these checks would send us information on the firmware written to the drive not the exact kind but we did a extensive form of hash check on the drive and could actually find out if it was modified in anyway

this was particularly easy on the lite-on as it was actually manufactured to serve for this purpose as our testing model

we will not ban all consoles at once and yes all information about you has been collected a long time ago

we have THOUSANDS of xboxs reporting bad checks meaning modified firmware. not all people will be banned and all the bans are done at randomn times

multiple checks have been done over this amount of time so we could asure the modified xboxs were truely modified and not just returning corrupt data

i am sorry i did not com forward with this information sooner but this information has been critical to the cat and mouse game

this check was also done back in the xtreme days if anyone remembers that when c4eva had to rewwrite it to allow the checks to come back clean well this must be done again

sorry all for the bannings but it is a natural process and I wish you all luck and hope you do not get banned

if you do await the new firmware that is begin developed and cheers to you all you wanted to know it now you got it

With everyone around the Xbox 360 modding scene going crazy lately, I think its safe to say that no one is safe even if all of your games have been verified. Those who have not been banned may be banned at a later date or may never been banned at all. Although all of our Xbox 360’s have been banned, one of ours still plays on live. It occasionally gets an e74 error code but we are able to temporarily fix it every time by using a heat gun. It had been off for about a month and a half and when we plugged it in last night it allowed us to play Call of Duty: World at War on live. I checked the console’s serial number on Microsoft’s support site to request service but it says that the console has been banned for being modified. I guess we’ll see how long it lasts.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu