Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

no mel jeste starou 1,4 jednu z nejstrasich verzi

to je jedno pokud zjistovali cfw(jakoze to je to posledni ceho by mohli nejakym zpusobem docilit) tak uz ho v databazi maji a to pod ID jeho konzole mechanika s tim nema nic spolecneho pokud ted bude parit jen originalky a hry do sveho fw(aby je nemusel patchovat) a zkontroluje je v abgx jestli jsou v poradku tak je na tom uplne stejne jako s jinou mechanikou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

uz to prestante resit ani pro jedno nejsou dukazy...ja osobne se priklanim k verzi ze bez pripojeni na live se MS nedozvi ze se hru hraly pred datumem vydani ale ruku s gamepadem bych za to do ohne nedal...

ted spis by me zajimalo jestli se da nejak rozjet bloknutej disk (kamos to koupil)..nestaci trebas nahraat starsi verzi dashe? co vy na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to prestante resit ani pro jedno nejsou dukazy...ja osobne se priklanim k verzi ze bez pripojeni na live se MS nedozvi ze se hru hraly pred datumem vydani ale ruku s gamepadem bych za to do ohne nedal...

ted spis by me zajimalo jestli se da nejak rozjet bloknutej disk (kamos to koupil)..nestaci trebas nahraat starsi verzi dashe? co vy na to

to se resi v bann hdd

jinak hlasujte zde http://console-forum.net/showthread.php?t=72737

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se na live nakonec musel pripojit nedalo mi to... a zatim bez bannu... skusil sem si stahnout demo jeste to sosa tak uvidime... dashboard jsem jeste neaktualizoval... pockam si az si dotahnu nejakou hru a bude to chtit znovu aktualizovat zatim zustanu u fable 2 dohraju to a pak uvidim... koukal jsem ze regnutej jsem na spojeny staty nemam dokoncenou registraci vyplnenim bydliste a cislo mam taky spatny... to vse jen protoze MS neni schopnej udelat podporu Xlivu pro Ceskou Republiku i kdyz se tu ty konzole prodavaj :( nic by jim to neudelalo kdyby nam tu podporu tady udelaly nebo nas nechali alespon registrovat se na jiny staty kdyz to tu neni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se na live nakonec musel pripojit nedalo mi to... a zatim bez bannu... skusil sem si stahnout demo jeste to sosa tak uvidime... dashboard jsem jeste neaktualizoval... pockam si az si dotahnu nejakou hru a bude to chtit znovu aktualizovat zatim zustanu u fable 2 dohraju to a pak uvidim... koukal jsem ze regnutej jsem na spojeny staty nemam dokoncenou registraci vyplnenim bydliste a cislo mam taky spatny... to vse jen protoze MS neni schopnej udelat podporu Xlivu pro Ceskou Republiku i kdyz se tu ty konzole prodavaj :( nic by jim to neudelalo kdyby nam tu podporu tady udelaly nebo nas nechali alespon registrovat se na jiny staty kdyz to tu neni...

prestan plasit ty zpravy o tom ze by M$ udelal vlnu i na spatny registrace nejsou tak nejak potvrzeny ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se na live nakonec musel pripojit nedalo mi to... a zatim bez bannu... skusil sem si stahnout demo jeste to sosa tak uvidime... dashboard jsem jeste neaktualizoval... pockam si az si dotahnu nejakou hru a bude to chtit znovu aktualizovat zatim zustanu u fable 2 dohraju to a pak uvidim... koukal jsem ze regnutej jsem na spojeny staty nemam dokoncenou registraci vyplnenim bydliste a cislo mam taky spatny... to vse jen protoze MS neni schopnej udelat podporu Xlivu pro Ceskou Republiku i kdyz se tu ty konzole prodavaj :( nic by jim to neudelalo kdyby nam tu podporu tady udelaly nebo nas nechali alespon registrovat se na jiny staty kdyz to tu neni...

Taky se zatím držím, ale mám strach i když sem legal jen udaje jsou falešný. Asi to chce otravovat u MS za live tady v ČR. To je jak rasizmus jsme ochuzeni jen proto že jsme Češi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se zatím držím, ale mám strach i když sem legal jen udaje jsou falešný. Asi to chce otravovat u MS za live tady v ČR. To je jak rasizmus jsme ochuzeni jen proto že jsme Češi

naprostej souhlas!!!! proste kdyz se nas vic spoji a napisem jim tak by nam alespon meli odpovedet! jeslti ne tak sou to fakt parchanti!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

naprostej souhlas!!!! proste kdyz se nas vic spoji a napisem jim tak by nam alespon meli odpovedet! jeslti ne tak sou to fakt parchanti!

Nevím jak přesně jít proti tomu, ale zajímalo by mě podle čeho usoudili že Angličan bude mít live a Čech ne. Já se necítím o nic horší než ten hráč z UK. A jak mě zabanují tak tam rozhodně něco nepěknýho napíšu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vite co je licencni ujednani? xbox live neni pro CR tim padem microsoft nenese nasledky kdyz ho budete pouzivat v CR. Tak utrete slzu a nespamujte

di spat a jeto! tady se resi ze mi sme narozdil od tebe ferovy a hry kupujem! ty ses pirat a ban si zaslouzis a hotovo! ale mi sme ochotny utracet a chcem si zahrat nic vic! at jednoduse neprodavaj konzole v cechcach a je to... ale kdyz uz je tady prodavaj tak at je tu podpora! jeslti dostanu ban tak je taky poslu dopi*i!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim ze sis udelal flash, si se pohrbil sam. MS za to v zadnym pripade nemuzou. Vubec nechapu smysl toho topicu, to je jako kdyby se nekdo rozciloval ze dostal pokutu za to, ze jel ozralej na cervenou. Jendou jsou dany nejaky pravidla a ty se musi dodrzovat a pokud je vedome porusujes, musis pocitat s nasledkama. Stejne jsou MS este meky, na konzoli i uctu mas ban, ale este porad na ty konzoli muzes hrat...

To, že na ní můžeš hrát je logický, porušil si podmínky služby XLIVE a ničeho jinýho a na nic ostatní by neměli šahat (nechápu ani ten hdd).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že na ní můžeš hrát je logický, porušil si podmínky služby XLIVE a ničeho jinýho a na nic ostatní by neměli šahat (nechápu ani ten hdd).

presne, koupil sem si konzoli a to to ze sem se regnul na live tak at mi ho bloknou ale zakaz instalace na HDD? To si snad nemuzou dovolit konzole je moje ne jejich!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

GS > instalace her na hdd byla taky sluzba xlive, takze ti to muzes stejne tak vzit ... muzou ti napr. vzit i upravovani avataru...

v provozu konzole ti to nejak nebrani, hrat muzes tak ci tak .. takze chapu vase rozcileni, ale MS to ma trochu osetreny :)

edit >beru zpet MS sou kkti :lol: ...

viz. dafli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den chci se zeptat proc vubec prodavate xbox v ceske republice a na xbox live mate ceskou sekci ve foru kdyz pak date ban za to ze se na nej nekdo pripoji ? jste vazne idioti ....

s pozdravem D.

diky za odpoved

-

Dekujeme za kontaktování zákaznické podpory Xbox Support.

Sluzba Xbox LIVE není v Ceské republice ani na Slovensku prozatimne oficiálne spustená, z tohoto duvodu nenabízíme k této sluzbe podporu. Cítíme se zavázáni, poskytnout pro zákazníky Xbox LIVE, nejlepsí mozný servis. Zároven se intezivne soustredíme na zdokonalení Xbox LIVE. V soucasné dobe neexistuje presný plán spustení Xbox LIVE v Cechách a na Slovensku. Presto stále nasloucháme vsem zákazníkovým pozadavkum. A zpracováváme získané informace z jiných trhu, abychom mohli pozdeji nabídnout ojedinelé zázitky z hraní.

S pozdravem,

Michal

:?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dj.speedy mas ban nebo ne ?

bo pises jako kdyby si mel.. za to ze jsi cech..

pokud mas ban napis jim ze chces vedet podminky, meli by ti je dodat...

pokud ne tak se prestan chovat jako kdyby si ho dostal protoze kazdej druhej prispevek je tvuj :roll:

Zatím ne. Ale mám zaplacenej gold a nevím jestli mám hrát na live nebo ne, tak mě to se*e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle topik jsem nejak nepochopil

Vsichni tady breci a "posilaj xko do prdele, a jdou koupit ps3" pritom to je naprostej nesmysl

Je nesmysl nadavat "mam ban" (kterej mate kvuli setreni penez) kdyz potom chcete jit na PS3 (ktere je predrazene a na kterem si stejne nezahrajete kvuli tomu ze nebudete chtit platit hry) je to nesmysl z duvodu toho, ze chcete hrat zadarmo a to na PS3 neni.

Trosku jiny vyklad:

90% LIDI CO SEM chodi nemaji penize nebo nechteji utracet za hry = hraji warez.

X360 = tuna warezu, spokojeny hrac protoze ma hafo her..

PS3 = draha konzole, drahe hry, tzn budes mit 1-2 hry a budes desne nasranej [znam takovejch pripadu celou radu]

Co je teda lepsi volba? PS3 ktera je pro lidi kteri maj penize/zamestnani a tudiz muzou parit [studenti co maj 1-2 hry to se neda nazvat hranim]

NEBO Xko kde mas hafo her a muzes parit do aleluja ale NE na LIVE?

prece porad lepsi hrat single MILION her, nez mit na PS3 2 hry a placat se do prsou, ze muzu hrat MP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že na ní můžeš hrát je logický, porušil si podmínky služby XLIVE a ničeho jinýho a na nic ostatní by neměli šahat (nechápu ani ten hdd).

Korporace muzou cokoliv na cem se snima shodnes.

Kdyz budes podvadet v MMORPG, prijdes o vsechno. To co si roky budoval/a veskerej majetek..

To same plati ale i v realite. Zabijes nekoho + udelas skodu?

- tobe "zakazou zit" tim ze jdes do vezeni

- vemou tvuj majetek a prodaj ho na zaplaceni skod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Korporace muzou cokoliv na cem se snima shodnes.

Kdyz budes podvadet v MMORPG, prijdes o vsechno. To co si roky budoval/a veskerej majetek..

To same plati ale i v realite. Zabijes nekoho + udelas skodu?

- tobe "zakazou zit" tim ze jdes do vezeni

- vemou tvuj majetek a prodaj ho na zaplaceni skod.

Presne tak, nektery lidi si tu myslej ze asi vedej vsechno..... Tim ze jste si zakoupili xbox tak prijmate podminky JEJICH tedy microsoftu ne SVOJE a tim ze jste si konzoli flashli popr. hrajete na livu tak se logicky dopoustite poruseni podminek, ktere microsoft stanovil pro jejich konzoli (znova opakuji ne vasi - vy jste si ji mozna tak koupili a zde vase pravo konci - vlastnite pouze krabici jako takovou, nikoliv zarucenou funkcnost v pripade ze budete podvadet). Kdyz si pujdete neco,nekam koupit tak taky prijmate podminky prodejce a nepujdete za pul minuty mu rozbit hubu a vzit si penize zpatky... Microsoft ma plny pravo jak na blokaci xboxu na livu, tak blokaci hdd a proslo by mu i kdyby vam zablokoval konzoli jako takovou - protoze porusujete jeho podminky..... zkuste si podat zalobu (jak tady napadlo asi nejvetsiho inteligenta) - jenom mi prosim pak nezapomente napsat kdy je stani... at se prijdu zasmat.

Krute lec pravdive.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu