Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

Ted mam x360 odpojenej od netu, ban mě děsí! To je fakt svinstvo vždyt xlive je maličkost... tu už mohly spustit jak byl release xboxu ne? :D omg......davat ban za to ze se regnu na jinou zemy?? zablokujou mi hdd? to je teda drzost.... ps3 vede ! a to v posledni dobe hodne*

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zase takova katastrofa ne, v cechcach neni tolik lidi aby z nas meli tolik penez, hlavne si vem jeden si koupi hru, dohraje ji a pak ji proda na aukru, dotycnej co si ji koupil prisel o par stovek a MS z toho maji jen jednu trzbu a hru uz hraje 2 majitel... z nas nemaj skoro nic a navic 80% lidi co ma xbox hraje palenky takze MS ma penize jen za zelezo a pak za placeni gold uctu a to plati z tech 80% lidi treba jen 25%.. tak si to spocitej jaka katastrofa... Naprosto zadna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen nechapu, proc nemate 2 Xboxy. Jeden na origosky na Live a druhy s flashem. Jinak uz jednou zaplaceny DLC na LIve si muzes stahnout kolikrat chces a dokonce jde prenest i veskere licence na DLC na druhou konzoli, aby jsi mohl hrat onen DLC i s jinym profilem.

Já to tak mám jeden na live druhy na palenky a jsem naprosto spokojenej. Rok hraji na live a bez problemu. Jinak PS3 bych si nekoupil už jenok k vůli tomu blbému ovladači, který mi nikdy nevyhovoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty moznosti ankety moc nedavaj smysl.. alespon mne ne.

vidim moznosti:

1) zustavam s bannutym xboxem offline a hraju dal

2) prodavam a kupuji druhy a pojedu zas palenky

3) prodavam a kupuji druhy a pojedu originaly

4) prodam stary a kupuji PS3

5) necham si bannuity na pirateni a kupuji druhy xbox na legal a online

az dostanu ban, tak to vidim na 90%, ze pojedu originaly.. a potom tak 70% ve prospech PS3. cena uz je prakticky stejna, k tomu live zadarmo.. a zadny takovydle kundeni

nadruhou stranu ty hry pro ps3 nejsou zrovna levny

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to s tim hdd nechapu ale nemuze nekdo skusit kdo ma ban na xku a ma hdd tak to hdd skusit u kamose co nema ban jestli na nej jdou ty hry instalnout

protoze si myslim ze hdd neni blokly je jenom blokly v xku ze se na nej nemuzou zapisovat a cist hry ale toby zase nesli dema ze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to s tim hdd nechapu ale nemuze nekdo skusit kdo ma ban na xku a ma hdd tak to hdd skusit u kamose co nema ban jestli na nej jdou ty hry instalnout

protoze si myslim ze hdd neni blokly je jenom blokly v xku ze se na nej nemuzou zapisovat a cist hry ale toby zase nesli dema ze :D

Teď se to tu na foru furt řeší, a na 100% ten HDD pojede normálně. Ban se neukládá do HDD, ale někam do chipu Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to s tim hdd nechapu ale nemuze nekdo skusit kdo ma ban na xku a ma hdd tak to hdd skusit u kamose co nema ban jestli na nej jdou ty hry instalnout

protoze si myslim ze hdd neni blokly je jenom blokly v xku ze se na nej nemuzou zapisovat a cist hry ale toby zase nesli dema ze :D

lidi ctete to tady cely!!! uz se to resilo, ban neni na HDD, ale je blokly nejak Xko...

edit: aj druhej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam jednu otazku, jelikoz jsem ted od doby co vysla forza 3 offline, muzu nejak jinak zjistit ze mam ban, nez kdyz pripojim xko znovu na kabel? Treba v profilu nebo tak? Nebo proste musim zapnout xko a tim zjistim, ze mam ban?

da se:

It seems there is a way to check if your console is banned without having your hard drive, game saves or profiles mucked up but this MUST be done BEFORE your console is banned.

Follow this guide:

* Unplug hard drive and/or memory unit,

* Turn on 360 with ethernet cable/wireless plugged in,

* Go to "system settings" in the dashboard,

* Click on "Network",

* Click on "Test Xbox Live Connection"

* Wait for the results, if it asks you to update click CANCEL.

* Click on "Y (Yellow)" to get the status report up on screen:

If the status reports the following you ARE banned:

W: 0000-0008

X: 0000-F001

Y: 00A8-6820

Z: 8015-190D (this line shows if your banned)

ID: 0008-0000

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hojas vim ze to sem nepatri ale chtel bych jenom vedet jestli nekdy vyjdou oba datadisky gta4 na ps3 chtel jsem si pockat ze bych koupil celej pack ale seru na to dnes to koupim. Dockam se toho neky? Uprimne to x boxsarum zavidim kurva. a co se tyce banu nevim co si mam o tom myslet na playaku jednicce jsem cip poridil ale od dvojky jsem jenom legal mozna je to dobre ze to tak resi ja si taky muzu stahnout spoustu novych her a parit na kompu ale radsi koupim original na ps3 a jedu non stop game.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hojas vim ze to sem nepatri ale chtel bych jenom vedet jestli nekdy vyjdou oba datadisky gta4 na ps3 chtel jsem si pockat ze bych koupil celej pack ale seru na to dnes to koupim. Dockam se toho neky? Uprimne to x boxsarum zavidim kurva. a co se tyce banu nevim co si mam o tom myslet na playaku jednicce jsem cip poridil ale od dvojky jsem jenom legal mozna je to dobre ze to tak resi ja si taky muzu stahnout spoustu novych her a parit na kompu ale radsi koupim original na ps3 a jedu non stop game.

vyjde i na pc a ps3 brzo

http://www.konzolista.cz/novinky/exkluzivita-datadisk%F9-ke-gta-4-se-bl%ED%9E%ED-ke-konci_3351.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle má být dobrá zpráva,ale nechápu co je ETA.

( @[X]nWo[X] ) [c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient , minimal patching , all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans, No ETA!

.:23·40·37:. ( @[X]nWo[X] ) dont ask eta = ban

.:23·40·40:. ( @[X]nWo[X] ) dont ask question = ban

.:23·40·45:. ( @[X]nWo[X] ) liteon will be 1st

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle má být dobrá zpráva,ale nechápu co je ETA.

( @[X]nWo[X] ) [c4eva] new fw in dev/test - ixtreme LT (Lite Touch) - more efficient , minimal patching , all aspects of fw indistinguisable from orig, no more bans, No ETA!

.:23·40·37:. ( @[X]nWo[X] ) dont ask eta = ban

.:23·40·40:. ( @[X]nWo[X] ) dont ask question = ban

.:23·40·45:. ( @[X]nWo[X] ) liteon will be 1st

Protipirátská unie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim ze sis udelal flash, si se pohrbil sam. MS za to v zadnym pripade nemuzou. Vubec nechapu smysl toho topicu, to je jako kdyby se nekdo rozciloval ze dostal pokutu za to, ze jel ozralej na cervenou. Jendou jsou dany nejaky pravidla a ty se musi dodrzovat a pokud je vedome porusujes, musis pocitat s nasledkama. Stejne jsou MS este meky, na konzoli i uctu mas ban, ale este porad na ty konzoli muzes hrat...

Ale pozor tady nikdo nepochybuje že za pálený hry máš BAN a to právem. Tady se dostávají BANY za porušení pravidel při vyplnění registračních údajů.

Ale už ti zžádnej prodejce neřekne že si kupuješ Xko za plnou cenu, ale nemůžeš ho v ČR používat protože tu není podporovaný. Polatíš i Plnou cenu za hru kde odehraješ ubohej 8 hodinovej single a mulťák už správně nesmíš protože zase porušuješ pravidla. Ale že porušuje pravidla pordejce když ti v kmaným obchodě prodá Gold kterej je tu vlastně nedovolenej a to samý MSP to už nikdo neřeší. Takže dokud platíš tak je to v pohodě, ale taky se může stát že dostaneš BAN je prot že se jim zachtělo.

U Flasherů je mě to jedno každej do toho šel s tím ryzikem, ale poškozovat origa!!! To je hnus!!! A je třeba říct že se banuje i za sprostý slova blbý vulgární čí dokonce nejapný rasistický řeči v dashboard party. A jak to pan MS zjistí když to je uzamčená párty a on česky neumí? No jednoduše jsou na Livu časký hráči co fungují jako Hunters Admin takovej normální českej bonzák. :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Crow Neni ani potřeba bonzák, asi nejoblíbenější česká nadávka ve hrách je ku**a která se od světoveého pojmu(všichni to znaj) liší jen v místo w.

Jo ale s tim banováním za LIVe mě to fakt děsí. Nechápu co je za práci přidat do seznamu 1(víc) zemí, alespoň jako region spadající pod jiné území(US,UK nebo DE(třeba možnost vybrat si) s jejech možnostma to opravdu není žádná práce. A vyřešil by se tím problém s menšíma státama. Platíme jim z to tak by to pro nás mohli udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle topik jsem nejak nepochopil

Vsichni tady breci a "posilaj xko do prdele, a jdou koupit ps3" pritom to je naprostej nesmysl

Je nesmysl nadavat "mam ban" (kterej mate kvuli setreni penez) kdyz potom chcete jit na PS3 (ktere je predrazene a na kterem si stejne nezahrajete kvuli tomu ze nebudete chtit platit hry) je to nesmysl z duvodu toho, ze chcete hrat zadarmo a to na PS3 neni.

Trosku jiny vyklad:

90% LIDI CO SEM chodi nemaji penize nebo nechteji utracet za hry = hraji warez.

X360 = tuna warezu, spokojeny hrac protoze ma hafo her..

PS3 = draha konzole, drahe hry, tzn budes mit 1-2 hry a budes desne nasranej [znam takovejch pripadu celou radu]

Co je teda lepsi volba? PS3 ktera je pro lidi kteri maj penize/zamestnani a tudiz muzou parit [studenti co maj 1-2 hry to se neda nazvat hranim]

NEBO Xko kde mas hafo her a muzes parit do aleluja ale NE na LIVE?

prece porad lepsi hrat single MILION her, nez mit na PS3 2 hry a placat se do prsou, ze muzu hrat MP?

sem v druháku na střední, všechny hry si platím sám mám PS3 a rukou už mě prošlo asi 35 bluray her ;) .. víš obchodování s hrama taky nemusí bejt vždycky ztrátový..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otázka:

Dobry den.

Zajímá me jak je to s xbox live zde v CR? Prodávají se zde konzole s oznacením xbox live, to stejné hry. Prodávají se zde xbox live gold kupóny a ms body, ale oficiální podpora xbox live zde není. Prijde mi to jako výsmech zákazníku zde v CR a korunu jste tomu nasadili bany za to ze se zde nekdo prihlásí na live. Utrácíme za body a goldy a za to máme ban? Uz se tam prosím vzpamatujte a rozjedte zde oficiální podporu xbox live. Dekuji za vyjádrení.

Odpověď MS

Dekujeme za kontaktování zákaznické podpory Xbox Support.

Sluzba Xbox LIVE není v Ceské republice ani na Slovensku prozatimne oficiálne spustená, z tohoto duvodu nenabízíme k této sluzbe podporu. Cítíme se zavázáni, poskytnout pro zákazníky Xbox LIVE, nejlepsí mozný servis. Zároven se intezivne soustredíme na zdokonalení Xbox LIVE. V soucasné dobe neexistuje presný plán spustení Xbox LIVE v Cechách a na Slovensku. Presto stále nasloucháme vsem zákazníkovým pozadavkum. A zpracováváme získané informace z jiných trhu, abychom mohli pozdeji nabídnout ojedinelé zázitky z hraní.

S pozdravem,

Zuzana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu