Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MS, banování a čeho tím vlastně docílili?


xDante1986

Recommended Posts

  • Odpovědi 454
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám FW 1.51 a mechaniku lite-on, doteď jsem hry neřešil ,jen stáhl a vypálil. Novější kousky už musím upravovat na wawe 3.

No, tak jsem si zapl xbox a koukám, že ikdyž jsme si upgradoval dashboard přes menu, tak jsem se zřejmě musel připojit na live. No, teď tam asi dlouho nepůjdu. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak a co jako , víš jak to někoho může naštvat když dostane BAN ? Prodělané prachy za DLC balíčky,gold atd... všechno je pryč.Proto asi většina uvažuje o tom PS3 , i za cenu kupování originálek.

Každej šel do toho s tímhle rizikem! Nikdo snad nešel do flashe bez toho, aniž by věděl že může dostat BAN. Jeho blbost, jeho ztráta! Tak tady nemel o nějakých prodělaných peněz. Každej si za to 100% může sám a že dostal BAN nikoho nezajímá krom tohohle theardu. A cena originálkem na PS3 jsou mnohem dražší a to nemluvím o přislušenství a nemluvím o aukru, ebay a dalších aukcí ale doslova nový originálky. Končím s touhle debatou protože už mě fakt tyhle ubrečený keci nezajímaj a nechci dostat OT jako už je to tu zvikem když tu něco hájím. Nazdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, už jsem to pročetl celý, ale nějak jsem se nedozvěděl následující věc:

Mám Xbox a nehraju on-line, nemám ten jejich účet či co to je. Občas jsem si ale udělal upgrade dashboardu (naposledy tak 14 dní zpátky). Připojoval jsem se tedy k live? Včera jsem hrál Assassina 2 a ban nemám.

heh pokud si byl s assasinem 2 na live... tak bejt tebou se tam uz nikdy nepripojuju ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle me jde o to jakou mas mechaniku a FW.
Docela by mě zajímalo ,ktrerý jsou to ty bezpečnější mechaniky a FW.Mám Lite-on 1.6 a 1.4 (druhá konzole je v opravě tak mechaniku nevim). Na obou se nikdy nehrálo na Live.Jen stahovalo.Znám všechny pravidla a vychytavky co se použivaj ,ale co je lepší starší FW nebo nový? Existuje hodně lidí co hrály jen origo na flash konzoly a mají ban? Jeden mě nezajímá to muže být chyba MS.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela by mě zajímalo ,ktrerý jsou to ty bezpečnější mechaniky a FW.Mám Lite-on 1.6 a 1.4 (druhá konzole je v opravě tak mechaniku nevim). Na obou se nikdy nehrálo na Live.Jen stahovalo.Znám všechny pravidla a vychytavky co se použivaj ,ale co je lepší starší FW nebo nový? Existuje hodně lidí co hrály jen origo na flash konzoly a mají ban? Jeden mě nezajímá to muže být chyba MS.

<+c4eva> behaviour of ixtreme is detectable on backups!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 November 2009 - Ixtreme LT update

The ixtreme LT firmware has some good progress according the creator C4eva. "ixtreme LT is coming along nicely, it has been a GREAT day! hang in there! ixtreme LT does not care about waves, as per orig fw. LT will assume disk has correct stealth! xtreme wont help! i cant say any more for obvious reasons! :)". This means the ixtreme LT has no wave problems and is not detectable.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh pokud si byl s assasinem 2 na live... tak bejt tebou se tam uz nikdy nepripojuju ;)

jsem to špatně napsal. Udělal jsem si upgrade dashboardu a to bylo vše, hry přes live nehraju. Hrozí mi tedy teoretické nebezpečí, že když opět po čase budu chtít upgradovat dashboard, že dostanu ban?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže já mám čerstvej ban, někdy ted v okolí minulých dvou týdnů jsem ho dostal. Za co, to nevím, jelikož jsem tam ždáné nové hry před vydáním nehrál a dokonce ani po vydání. Kabel jsem měl odpojený atd..a jak jsem se připojil včera, zjistil jsem, že banána už mám. Jsem jeden z těch, kterým prostě nepřálo štěstí :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<+c4eva> ixtreme LT is coming along nicely, it has been a GREAT day! hang in there!

<+c4eva> ixtreme LT does not care about waves, as per orig fw smile.gif

<+c4eva> LT will assume disk has correct stealth!

<LinkK> MS will be able to detect LT also

<+c4eva> linnk:no!

<+c4eva> behaviour of ixtreme is detectable on backups!

<+c4eva> xtreme wont help!

<+c4eva> i cant say any more for obvious reasons! smile.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

<+c4eva> ixtreme LT is coming along nicely, it has been a GREAT day! hang in there!

<+c4eva> ixtreme LT does not care about waves, as per orig fw smile.gif

<+c4eva> LT will assume disk has correct stealth!

<LinkK> MS will be able to detect LT also

<+c4eva> linnk:no!

<+c4eva> behaviour of ixtreme is detectable on backups!

<+c4eva> xtreme wont help!

<+c4eva> i cant say any more for obvious reasons! smile.gif

kde jsi to nasel ja to nemuzu najit ani na oficialnich strankach ixtremelt ani na zadnem foru jak uz xboxscene nebo 360mod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kde jsi to nasel ja to nemuzu najit ani na oficialnich strankach ixtremelt ani na zadnem foru jak uz xboxscene nebo 360mod
Mam to s torrentleechu ale třeba na xbox scene je to tady http://forums.xbox-scene.com/index.php?showtopic=695817&st=600#

Edit: Už vyšel nějaký návod na to že na bannuté konzoli normalně bude fungovat profil(že když uděláš ajch na bannute konzoli tak ti ten ajch zůstane jak koupíš novou)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidim moc smysl pro novej FW ...

koupite si new xko nechate to flashnout tim "nedetekovatelnym" FW .. pak prijde update od MS kterej vas cekne banne..a c4eva bude delat na dalsim, a vy si budete moct koupit novou konzoly

EDIT: myslis tendle navod ? http://www.pothsprojects.com/viewtopic.php?f=102&t=1168

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevidim moc smysl pro novej FW ...

koupite si new xko nechate to flashnout tim "nedetekovatelnym" FW .. pak prijde update od MS kterej vas cekne banne..a c4eva bude delat na dalsim, a vy si budete moct koupit novou konzoly

EDIT: myslis tendle navod ? http://www.pothsprojects.com/viewtopic.php?f=102&t=1168

Jo tento návod myslím.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se stal nyni taky hrdym majitelem Bananku :cheesygrin: celou dobu jsem mel kabel odpojeny a slo vse v pohode, dneska jsem si rekl ze ho zkusim pripojit, zapnu xko a hnedka jsem dostal Ban ani jsem nic nemusel poustet a ani jsem nebyl s profilem prihlasenej na Live. No co nadelam, na Live jsem stejnak nechodil o ajchy mi nejde jediny co me stve je bloknuty HDD, hold budu muset zase poslouchat huceni mechaniky :ziped:

EDIT: jen se zeptam, kdyz mam ban pujdou mi stahovat aktualizace do her? Kdyz pustim nejakou hru, nabidne mi to update?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se stal nyni taky hrdym majitelem Bananku :cheesygrin: celou dobu jsem mel kabel odpojeny a slo vse v pohode, dneska jsem si rekl ze ho zkusim pripojit, zapnu xko a hnedka jsem dostal Ban ani jsem nic nemusel poustet a ani jsem nebyl s profilem prihlasenej na Live. No co nadelam, na Live jsem stejnak nechodil o ajchy mi nejde jediny co me stve je bloknuty HDD, hold budu muset zase poslouchat huceni mechaniky :ziped:

EDIT: jen se zeptam, kdyz mam ban pujdou mi stahovat aktualizace do her? Kdyz pustim nejakou hru, nabidne mi to update?

Ne, už se nikdy nepřipojíš na LIVE. Ani bit už z tvého xboxu neproleze ven. To znamená že žádný aktualizace prostě nic...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi, ja po novem roce kupuji taky PS3, Xbox Live bych nedal uz ani korunu...stacilo to, ze to stejne poradne nefungovalo. Vecne to bylo pomale,nechtelo se to prihlasovat do party, ve hre NHL v modu VS te to vyhazovalo a se souperem jsi musel hrat pres tymovy mod....To vite, ze se budou mlatit do hlavy, jak je PS3 ted prevalcuje v prodeji. Ja vim uz o 5 kamosich co dostali ban a uz maji PS3. Ti ostatni to maji teprve v planu. Ja az po novem roce, podle fin.situace a jistoty zamestnani....:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak.Zla doba prve se musim dostat do +.Hlavne cena PS3 je luxusni a urcite po novem roce pujde dolu.Casem pujdu do 250GB.Necekam,ze by se dalo vypalovat,patchovat,pajet jakkoliv konzoli upravovat.Cena her jsou prijatelny.Urcite existuji i zahracnni stranky kde hry kupovat a treba to pak vyjde mnohem levneji.Co me na PS3 laka a dlouhodobe stvalo (Ony PS3 game) Je tam uz tolik bomba her,ktere proste stejne si budu muset zahrat,ze tomu neujdu.Akorat ty prachy kurna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu