Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nová, odlehčená verze PSP!



Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Chlapi ste fakt čajíčci jestli vám psp připadá težký a neudržíte ho.Spíš by se hodil ještě jeden slot na paměťovku.A s dýlkou psp se budem muset smířit jestli chcem mít velkej display.Sem pro změnu tlačítka pro zapnutí.Ale jinak do new psp nejdu.By musel fakt přkvapit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pochybuji ze by tam davali novy HW .. uvedomte si ze pravdepodobne firmware bude stejne pro obe verze (nechce se mi verit ze by vychazely 2 verze firmware pro kazde psp zvlast). Podle mne by mohli dat jinou baterii nebo ji ulozit jinak , pak by mohlo ubrat na tlousce , mozna lepsi display , mozna vetsi flash pamet Nebo jeste jedna ctecka pametovek. Nic vic necekam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sony určitě hondě omezí hraní iso her - když to nejde softwarově, tak to půjde hardwarově - stejně tak jako u PS2 (já vím, na PS2 jdou hrát pálený hry, ale když opomenu čip, tak jebačka se swapmagicem a záslepkama taky není zrovna nejpohldlnější řešení - i když to funguje ;) )

myslím, že placek nebude s těma pamětma daleko od pravdy

mimochodem, já nechci by sony dělala na nějaké nové PSP2, může sem tam něco upravit na stávající, ale novou zatím nevydávat - jen ať si vývojáři her poradí s tím, co mají ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já teda nevim, ale co se vám na tomhle psp nelíbí???a když příde (o čemž silně pochybuju) nový psp tak mě to nějak netankuje, protože peníze investuju do jinejch věcí než do novýho psp :roll: ... a co je na psp těžkýho pro krista pána :lol: :lol: to teda fakt nechápu.... :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobne nechapu az na detaily co zlepsit:

Tvar: akorat tvar ma skvelej design a vsechno (mozna neco kosmetickyho)

Velikost: mensi ? a jak na tom pak budete chtit hrat ? uz tak je to dost titerny

Váha: to se da zlepsit ale je to detail 260g neni moc

HW: mozna uplne bloknou ISA a HB to jo.ale pridat tam neco novyho tak se jim nebude prodavat stary PSP treba kdyz daj do nej kamerku kdo si pak koupi tuhle co ted je.

SW: stejnej jako u PS2 a PS2 Slim i PS1 a PSone,mozna jenom naka supr ochrana ale to bude i u staryho

celkove bloknou ISO hry a HB urcite a mozna to bude trosku hezci no....me se ale libi jak je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak novy pspo si urcite kupovat nebudu,nemam vubec prachy a moje co mam ted mi bohate staci :) na novym by mohli dat lepsi baterku aspon tak aby vydrzela 2x vic nez ted a mohli by tam dat nejakou zasuvku na zalozni pametovku,nebavi me furt sebou tahat pametovku v mobilu a dycky to prendavat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu