Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hledam lidi s banem co si chteji dat MP;)


RohLLIKs

Recommended Posts

  • Odpovědi 290
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ahoj

1. ano staci.....ja pouzivam tiez notebook

2. no ak mas router tak staci ze notebook pripojis cez kabel k routri a taktiez aj xbox......no a v xboxe v system setting das network a potom test PC conection ak ti xbox najde notebook a spoji sa s nim tak by ti to uz malo fungovat.....a hlavne firewall treba mat vypnuty a este port forwarding spraveny na routri.....ja mam port 6300 nastaveny a funguje mi hranie akurat zatial iba s hracom GoIID

3.no je to normalny kabel aky pouzivas na internet

4.no a ohladom Fify tak ta nema podporu system link podla wikipedie

http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_System_Link_games

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

taky bych zahral neco online ale nemam s tim zkusenosti. a mam konzoli ale s banem. co prosim vse potrebuju abych se mohl pripojit a hrat ? pripominam ze nemam internet po kabelku ale jen pres t-mobile internet modem... diky za radu. ps- myslim ze kdyz bych dokoupil nejaky wifi tak to pude ne? sory za off topic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Ahoj, mam problem, jel sem to podle navodu tady na forku a co se musi nastavit v tom xku, ja když tam dam nastaveni ... test connection to pc ... tak mi xko nemuže najít pc, a přidej te si mě někdo, mám přidaných většinu lidi co sem tady našel a nikdo si mě neautorizoval ... :(

ID: Dawe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu